81

Re: izmisums

Bībele ir laba lieta bet tikai rokas turot nekas nebūs. Es katru vakaru skaitu tēvreizi,jā ja tam tic tad paliek vieglāk.

82

Re: izmisums

Man kad bija VD uzliesmojums pirmajā pusgadā, ko tik nemēģinaju, gan visādus ārstus, gan netradiconālās metodes (pat aizgāju pie Rolanda Tiltiņa, ļoti jauks cilvēks), pat pie tantiņām gāju, nu kas kārtis liek un tādā garā, tās teica, ka lasts esot utt,kad jāveic vairaki seansi utt , tā i protams neaizgaju,nokristijos baznīcā, un kaut kā vieglāk palika, vismaz man tā likās.
Salasijos šeit par nespēku,vajumu, miegainibu, nerealitati un še tev klat ir, sonakt pirms miega mocījos ar to riebīgo krišanas sajūtu, kad liekas,ka kritu bezdibeni, smadzenes lido uz citu pusi, sirds pa brīnumam nevis skreja, bet likas,ka mazāk kā 60 sitieni min.,panika klāt . ārprāts, tagad sēžu un nevaru saprast vai es seit esmu vai nē, murgs, kaut uzrastos brīnumlidzekļu pret šo visu.spiediens šodien 92/66.kā jūs jutaties?kas jums palidz cina ar to riebigo sajutu pirms gulesanas un nerealitati?

83

Re: izmisums

Rolands Tiltiņš? kādreiz pie viņa biju neskaitāmas reizes, jēga laikam nekāda nebij, bet jā,jauks cilvēks ))

84

Re: izmisums

Dace es nezinu kā tās sajūtas pirms miega kontrolēt nav ne jausmas,jo tās uzrodas pēkšņi verot ciet acis,kad muskuļi sāk atslābt.Dienā man viņu nav.Bet ja godīgi mani nomierina tas ka vēl kādam ir tāpat,tas nozīmē ka neesam nāvīgi slimas.jā un man arī neskrien sirds kad šitie mēsli nāk virsū,bet liekas ka tieši lēna sirsniņa.

85

Re: izmisums

dziednieks var palīdzēt pie reālas slimības bet šita nav slimība

86

Re: izmisums

evija:,am pirmo reizi bija tā, kad likas, ka viņa nepukst, pat murgoju,ka pulsa mērītājs man uzrāda 14 sitienus minūtē, tad gan pamodos un skrēju ap 4 no rīta izmerīt pulsu. murgs, jā,dziednieki reāli palīdz pie kaites reālas, zini,vienmēr jau mīt cerība, ja nu kāds tomer var palīdzēt ?! skumīgi, bet ko iesākt?tagad noteikti baidīšos iet vakarā gulēt sad

87

Re: izmisums

kaa jums ir ar muskuliem ?nav ta ka savilkti visi?man loti muguras un krusu daljaa...

88

Re: izmisums

Dace jā man arī tāpēc bail gulēt iet,bet ko darīt jāguļ ir

89

Re: izmisums

Iveta man pa reizei liekas ka kakls savilks un vēdera musīši

90

Re: izmisums

BurnTheSkyDown
Un Tu  tiki atbrīvots,vai tikai iesaki?

91

Re: izmisums

Dace,gribēju pajautāt vai Rolands Tiltiņš prasa attiecīgu summu,vai tik cik iedod,un ar kādām metodēm viņš ārstē?

92

Re: izmisums

Es pie tā Tiltiņa dikten sen biju, bet nu cik viņam iedeva bij ok smile

93

Re: izmisums

evija9162 rakstīja:

dziednieks var palīdzēt pie reālas slimības bet šita nav slimība

un.... es gāju dēļ reālas slimības.. itkā... nu nezinu, slimība bij reāla big_smile bet pazuda nereāli big_smile

94

Re: izmisums

BurnTheSkyDown
Tātad viņš tevi izdziedināja,ja jau palika labāk.

95

Re: izmisums

mazinja, nu tā arī nevar teikt. varbūt viņš palīdzeja, iespējams. tagad grūti teikt, tas bij pirms vairāk kā 10 gadi...

96

Re: izmisums

mazinja: es biju 05.2012 pie Rolanda Tiltiņa ,samaksāju 2 ls pacienta iemaksu un personīgi viņam iedevu 10ls, nu tā tur visi darot, es domaju tas nav pārāk dārgi. Burtiski 5 min viņš man pateica,kādas kaites ir bijušas un kadas ir, un tad kaut ko pabūrās , lai būtu labi ( organisms ir vesels, tik nervi trauce) to pateica arī viņš, (iepriekš neko neteicu par VD). man patika

97

Re: izmisums

Nesaprotu vai elpas trukums un spiezhsana krutis ir no taa,ka muskulji saspringti?man viss kakls visa muguras augshdalja saspringta drausmiigi..jau saaku domaat briesmu lietas ah nezinu ko dariit..bail ka nav kas briesmiigs..tfu tfu tfu...kaa jums izpauzhas elpas trukums,ja jums tads ir?raudiens jau naak..

98

Re: izmisums

man arī ļoti savilkta mugura - gan sprandas daļa, gan visa mugura. Pilnīgi sāpīga. Nezinu pat, ko pasākt.
Un tā šausmīgā nerealitātes sajūta.....vienkārši drausmīgi.

99

Re: izmisums

jā un papildus savilktai sprandai, mugurai diezgan stipras galvassāpes sad

100

Re: izmisums

iveta: man šodien izteikti skrien sirsniņa , visu dienu ap 100 sitieniem minūtē turas, kā Tev?