21

Re: izmisums

Nevareju aizmigt sirsninja kaa pakustos taa paatrinaas..un es vinju juutu gan kaklaa gan rokas nu visur kur piespiezhaas pie gultas..un tad miegs viss veejaa..saaku jau domaat a ja nu tomer kaut kas ar sirsninju..taisiiju vasaraa eho velo neskaitaamas kardiogrammas..visur teica ka ir ok..tikai velo bija pazeminata fiziskaa kaut kas tur..nu loti piekusu un saaka skriet sirsninja..holteris arii nesen bija tur tiesi man bija lekme pulss 150bija sinusa tahikardija un ekstrasistoles.
Ah man bail...nu sausmas...vai kadam ir bijis taa vai liidziigi?es jau vietu sev nevaru atrast...vai tiesam nekad vairs nedzivosu ta ka agrak?!!raudat gribas...

22

Re: izmisums

iveta tā daudziem ir bijis un ir. Jāmēģina kaut kas padzert lai tā sirsniņa nomierinās, vari pajautāt ārstam.

23

Re: izmisums

nu taa atkal mans uztraukums klaat..lasiiju te kaut kur ,ka holterii paradija supraventrikularas ekstrasistoles a man bija arii ventrikularas aaaaa... ja nu sirsninjas vaina man tomer tfu tfu tfu....

24

Re: izmisums

kadus medikamentus lietojat?ari no dabiskajiem?un kadas parbaudes esat izgajusi,lidz jums uzstadija sho diagnozi?Jums nav taa,ka miegot ciet ir tada divaina sajuta,nu kaa aizpeld viss atsledzas,es uzreiz uztruukstos augsaa no taa..

25

Re: izmisums

vai kadam ir ta ka ,ja ilgi sezat un tad celjaties un sirds stipri sit?vai kads ir nokrities svara?

26

Re: izmisums

Adaptolu,magniju,nervostrongu,baldirjanu tabletes riju pirms gulet iesanas,dzeru teresko nomierinoso teju pirms gulet iesanas,tgt nopirku divas jaunas zāles miegam dabīgas relaxen laikam nerviem ,benosen ari miegam ja kāds grib uzzināt vairāk  varu parraxtit instrukciju relaxen

27

Re: izmisums

http://www.webaptieka.lv/lv/product/ben … ina-stresu

http://www.webaptieka.lv/lv/product/rel … ss-balzams

pēdējam man ir pilieni kā balderijanim stipri ja kas 60% spirta big_smile
Ir ari tabletes un balzams

28

Re: izmisums

Iveta
Man arī svārstās svars,cik Tev?

29 Izmainīja Dace (2013-01-22 18:41:55)

Re: izmisums

iveta: izskatās, kad esi pārrakstījusi manu holtera slēdzienu smile
identisks gandrīz: Sīnusa tahikardija ar (visaugstāk bija 154x minūtē), supraventrikulāras ekstrasistoles,un vel kaut kāds jocīgs vārds bija, nepateikšu, jo papīrs nav uz vietas.
Neticēju kardioligam pie kura biju, tad aizgāju pie I. Vēzes no VC 4, ari lagā nenticēju, ka tas esot no VD no nerviem un pataloģiski ar sirsniņu viss esot ok, nu nenoticēju, aizgāju pie S. Saknes uz Stradiņiem, pateica to pašu, man jau sāka likties, ka viņi negrib iedziļināties rezultātā un visi kā viens sazvērējušies pret mani ar kaut kādu VD, nākamais solis bija, kad nomainiju ĢĀ, jo likās, ka viņa ar negrib iedziļināties manā ''Nopietnajā''veselības problēmā, tad jaunais ĢĀ arī apstiprināja VD, pec n-tiem organisma izmeklējumiem (EEG, EHO 2x, holteris, asinsanalīzes  visādas pat teicu lai parbauda hepatītus utt., Vēdera dobuma sonogrāfija 2x pusgada laikā,plaušu rentgens,doplerogrāfija 2x gada laikā, vairogdziedzera usg 2 reizes gada laikā, tad man likās, ka problēma noteikti ir kuņģi un pati uzprasīju nosūtījumu uz kobru, tā arī izdarīju, datortomogrāfija galvai, neskaitāmais reizees lor, jo ļoti bieži ''smaku'', paldies dievam viss ok., nu jau pusgads pagajis un sāku domāt ka varbūt vajag atkārtot , (sirsniņai eho taisīju gan vēl 10/2012). Zinu, cik traki,ka liekas, ka ārsti tevi nesaprot utt., Dzēru visādas zāles, adaptol, zoloft,xanax, mildronats, betaloc zoc, efekta nekāda īpaša, ja tagad sāk skriet sirsniņa tad cenšos iedzert labos Valentis pilienus.
iveta:cik ilgi jums ir VD?

30

Re: izmisums

vai cik daudz visādu medicīnisku gudrību, nekā no tā nesaprotu big_smile
jātic vien ir ārstiem smile

31

Re: izmisums

kilometrinj: neierasti distoniķiem, bet es jo dienas, jo tiešām sāku ticēt ārstiem big_smile

32

Re: izmisums

Nu es nesaprotu kā var ārstam neticēt, vai ta pats gudrāks??
Varbūt būtu iemesls, ja būtu baigi nejaukais ārsts.

33

Re: izmisums

A tad kad bija VD un panikas lēkmju kulminācija, tad tiešām man likās, ka neviens mani nesaprot un negrib saprast, un ka ārstiem tik interesē no manis izspiest naudu, nevis man kā palīdzēt sad

34

Re: izmisums

iveta jā man ir palaikam pirms miega tā dīvainā sajūta,tās sajūtas ir bijušas tik briesmīgās un ar nāves piegaršu ka nevienam nenovēlu,es pat teiktu ka pārsitieni sirdī tāds nieks vien ir pret sajūtām galvā.

35

Re: izmisums

Svars man ir par kādi 4 kg nokritis kopš oktobra,bet kārna neesmu vēl, es jau tikai priecātos vēl kādus 5 nomest smile, bet apetīte man normāla.

36

Re: izmisums

evija9162 rakstīja:

ir bijušas tik briesmīgās un ar nāves piegaršu .

evija, vari aprakstīt vairāk, man liekas,ka saprotu, bet gribu pārliecināties?!

37

Re: izmisums

Es nokritos arii svaraa ap 5kg pusgada laikaa liekas taa..bet man tas it tragiski jo sveru 50 tagad,un tas ir brrr jo augums ir 168cm...sodien atkal uznaaca trakumi...bija ta,ka karsti taa iekseji palika,karsta seja arii..parsitieni..un taada iekseeji taa kaa niezosha sajuuuta fuj pretiiga...pat nevaru aprakstiit...rokas triiceeja...a kaadam mugura nesaap?pleci kakls?a kapec jus novajejat vai tapec ka needat speciali vai ka?

38

Re: izmisums

Dace tās sajūtas ir ļoti grūti aprakstīt, bet nu apmēram tā- liekas ka galvā kaut kāds vilnis noiet, ja ir dienā tad vēl nekas, bet ja tad kad mieg ciet tad ir sajūta ka patiešām mirsti( kaut gan kā mēs varam, zināt ko cilvēks izjūt vispār patiešām mirstot), it kā smadzenes "brauc prom" vai atslēdzas, tad pieraujies sēdus un pāriet. Vēl man biji, ka tāds nelabuma vilnis ceļas kaut kur no kuņģa un uz augšu, nu vienkārši nāvīgi biedējošas sajūtas.Es nezinu tie varētu būt kaut kādi nervu impulsi kas šūmējas, riktīgu izskaidrojumu neesmu atradusi.
Pašlaik dzeru magniju, nervostrongu tfu tfu bet jau nedēļu dzīvoju mierīgi, ir kaut kādi reiboņi, dulla galva, bet reti.

39

Re: izmisums

iveta man tie pāris kg tāpat vien nokrita ar visu ēsšanu, bet zinu citus kam tiešām nav apetītes pie VD, tad jau saprotami ka svars krīt.

40

Re: izmisums

Ja vienreiz no kaut kā atteiksities,tas pats būs nākamajās reizēs-iestaigāta taciņa.Ir vienreiz jāpārvar ,lai pēc tam rastos drošības sajūta.Nu nemirsiet taču.