61

Re: izmisums

psihoterapija ir garš process, vislabāk ir ja pats var tikt galā. kaut kā beigt raudāt, saņemties un nepadoties

62

Re: izmisums

Dace man ir tādas pašas izjūtas, es eju pa ielu un domāju,es viena tāda slima,visi tik jautri un laimīgi. Vai es kadreiz atkal normāli dzīvošu, bez tām briesmīgajām sajūtām. Man tāpat ir dievi bērni un man negribās mirt.

63

Re: izmisums

tādas domas, ka nekad nepāries, visiem ir man liekas, kam ilgāk tas ievelkas.

64

Re: izmisums

nē nu es ceru ka pāries,vienreiz taču pārgāja jau, bet tagad liekas,ka ir citi simptomi,briesmīgākas izjūtas nekā toreiz.

65

Re: izmisums

kilometrinj: tev nav tadas domas? nav ari bijusas?vai kā?

66

Re: izmisums

Dace rakstīja:

kilometrinj: tev nav tadas domas? nav ari bijusas?vai kā?

ir big_smile pārsvarā tas saistās ar nākotni, ka pazūd visi mērķi, jo liekas ka šitas nekad nepāries. dažreiz vienkārši ir grūti domāt, ka viss būs labi, īpaši tajos brīžos, kad ir švaki.
bet vajag kaut kā sevi uzmundrināt!

67

Re: izmisums

Man atgriezās nomāktība un raudulīgums, aizvakar vakarā tik nomākts sajutos, tā nekad nebija bijis big_smile grūti domāt pozitīvi, arī ja PL nāktu virsū, būtu grūtāk viņu novērst. raudulīgums arī atgriezies... man liekas tā ir tā depresija kaut kādā mērā, neesmu jau ārsts, bet tā periodiski tāds psiholoģisks vājums uznāk.
varētu būt saistīts ar ziemu un to ka viss tik vienveidīgs mājās sēžot un ārā negribas iet big_smile

68

Re: izmisums

vot man ar piņkšķis uzbruka šodien. Ar visu nervostrongu,a bija tik cerīgi veselu nedēļu gulēju kā lācis,un še tev...

69

Re: izmisums

Būšu ar savu miega problēmu izsitusi Tevi evija no līdzsvara sad

70

Re: izmisums

Dacīt nē noteikti neesi pie vainas.

71

Re: izmisums

Man arī nezin kapēc pēdējās dienas ir uznācis tāds raudulīgums  bez iemesla,strādāju darbā un pēkšņi uzvelk uz raudāšanu,saskrien asaras acīs un viss.Arī plecus un muguru velk šodien,tāds kā stīvums un atstarojas uz labo roku sāpes,un tāda kā slikta pašsajūta.
Jums ar tā ir ar muguru bijis kādam?

72

Re: izmisums

Man mugura ar sprandu, un tas sāpes ir neatnemama dienas sastāvdaļa ,diemžēl, MR slēdzienā bija kakla spondiloze vai kaut kas tamlidzigs

73

Re: izmisums

man sap mugura un visa..a kaa jums ir pec esanas,kaa juutaties?kad jus staigajat ejat kaut kur nav nekadu simptomu,nekur nespiezh?man gan pec esanas,gan ejot spiez pa vidu starp krutim apmeram vai augstak..kapec ta nesaprotu..kungi esmu ari parbaudijusi..aaa es ari dzeru nervostrongu un gribu ginko bilobu ar magniju vins kopa,nebus pa daudz ta magnija?jo nopirku to ginko a neizlasiju,ka tur ari magnijs!vel es dzeru betaloca pusiti no rita.un vilkabelu eksktraktu reizem..adaptolu ..nez domaju varbut vel kadu sirsninjas vitaminu dzert,tikai ko?laikam es te vienigaa,kurai taa tik loti ta sirsninja skrien,atliek tik piecelties,eh..

74

Re: izmisums

iveta
Es arī dzeru magniju un Ginko bilobu,magniju dzeru 2 tabletes dienā,Bilobu no rītiem 1 dienā. Prasīju aptiekā teicaka nav par daudz var dzert.
Man ir pārsitieni,bet man neskrien sirds,pulss ir normāls. Drīzāk man tādi ritma traucējumi,bet mani moka tas naktīs,dienā reti kad kas ir.

75

Re: izmisums

iveta:es esmu ar tevi, man visu laiku paātrināts pulss, 82-115, un mani arī māc izmisums un neizpratne par to, kad tikko kā no rīta pamostos, pat neesmu vēl izkāpusi no gultas, tā pulss augšā. uz doto brīdi kaut kā daļēji cenšos ar to samierināties, zāles regulāri nedzeru, kad baigi skrien, ta nebilet pustableti, vai valentis, bet mēnesi atpakaļ tas mani ļoooooooti dzina izmisumā, visu laiku baidījos no tā, ka ar sirsninu kaut kas traks notiks, jo cik ilgi tad tā var skriet tik ātri, un galvenais, kad nekadi vairs nevaru sevu nomierināt, un jo vairak skaitu pulsu jo augstāks man tas bija, un kad pulss ir liels, tad sāk spiest starp krutīm, un nākamais gājiens ir kad pēc brokastim man ari palielinās pulss, pat neredzu tam nekādu izskaidrojumu. zinu, cik grūti tev ir ,kad sirds skrien.pārsitieni+pulss=tragiski. paraleli pulsam biezi vien stresoju par asinsspiedienu, parasti man tas 100/70 vai 110/70, bet kad pulss liels,parstieni,tad spiediens man lidz140/90. ahhh,es jau vairs neticu,ka tas no nerviem, cik ļoti gribas,lai sirsniņa sit mierīgi un ritmiski.

76

Re: izmisums

psihologi ir maksas,psihiatri bezmaksas.

77 Izmainīja Dace (2013-01-24 23:43:25)

Re: izmisums

kopš kura laika?es par psihiatra pak.maksāju 20 ls

78

Re: izmisums

Auk-lēties   nevajaga.Jebkura klātesošo žēlošana lēkmi tikai paildzinās,jo ļaus jums domāt,ka patiesi ir slikti.Bet ir tikai ļoti nepatīkami.

79

Re: izmisums

Vai esiet kādreiz ,kad ir galīgā bezcerība,-paņēmuši papīru un mēģinājuši uzrakstīt 10 labas lietas-kaut arī vienīgais labais reizēm būs-pamodos,spīd saule,neviens nerājas.........

80

Re: izmisums

es zinu kā var izārstēt VD - turiet 10 dienas rokas uz bībeles  ! Jūs tiksies atbrīvoti !