41

Re: izmisums

Bet kā rast to drošības sajūtu? domāju,ka bailes un miršana ir iesēdusies tik dziļi, ka ar simptomu pārvarēšanu neradīsies tik ātri tā drošība. jo būtībā jau mēs visu laiku pārvaram tos simptomus

42

Re: izmisums

vai jums bija ka sak skriet sirsninja piemeram ejot kaut kur un arii parsitieni klat?un slaabanums tads uzreiz un bailes un nezin kur skriet ko graabt...aaarpraac...?

43

Re: izmisums

man ta bija kad gaju ara bet ta ir depresija laikam

44

Re: izmisums

Šodien atkritu par soli atpakaļ,naktī piecēlos no tādas pretīgas sajūtas sirdī,miegs protams neatgriezās.Pa dienu gribēju pagulēt,bet tikko kā nolikos slīpi,tā atkal sirdī it kā mazi pārsitieni jutās. Es biju tā nomierinājusies nedēļas laikā un tagad visa trauksme atpakaļ.Asaras kā pupas birst,bailes krata.

45

Re: izmisums

ah es ar jau nezinu trakums pilniigs....

46

Re: izmisums

Patiesībā baigi bieži dzen viena lieta izmisumā, mazliet kauns par to jautāt, bet teju katru nakti un dienu liekas, ka viss cauri, un domas tikgrozas ap nāvi. Šorīt pamodos, seja piepampusi, un manī panika, ka kaut kas ir galīgi sviestā, nieres ar usg pārbauditas 08.2012, asinsanalīzes 10.2012, it kā jau nesen, bet...... tas tiešām dzen izmisumā, un kad vēl padomāju ,kad man berniņš 3 gadus vecs, tad galigi viss saiet greizi ,šodien lēnā tempā aizgāju uz veikalu, sirsniņa nenokā sāka skriet, karstums cauri kauliem, ta aukstums , ārprāts, ši kaite tiešām dzen izmisumā

47

Re: izmisums

kadi jums ir tie parsitieni?ar tadiem karstumiem vai kadi?

48

Re: izmisums

iveta: Tev arī tā, kad pa dienu gribi pagulēt, atlaidies un tad nez no kurienes NENORMĀLS uztraukums un nemiers, man ir tā, ka sāku dreifēt pa istabu, un nevaru atrast piekto stūri, sirsniņa skrien, un nekādi vairs nevaru sevi nomierināt.

49

Re: izmisums

Jā drausmīgi,es pie kardiologa ar tieku tikai labi ja nākošnedēļ, nezinu kā es izturēšu.Man vajag vismaz mieram to izdarīt, bet ja nu tiešām sirsniņa slima...

50

Re: izmisums

vai jus nelietojat nekadus sirds vitamiinus?

51

Re: izmisums

Dace ir gadījies ka arī ar karstumiem,sonakt kad pamodos no briesmīgas sajūtas,vispirms nosvīdu no bailēm un tad sāku trīcēt.

52

Re: izmisums

jaa man arii taa ir...jo agrak ,kad nekas nebija,vareju mierigi aiziet diendusu padugeet,tagad neee kur nu...pat skatoties tv citreiz ne no kurienes uznaak iekseejas bailes taadas...briesmiigi...ar jau saa likties ,a ja nu sirsninja?!aaaarpraaac....eho,taisiiju,kaut kad septembrii....un ekg nesen oktobrii novembrii,ah nez ko dariit...

53

Re: izmisums

Man tie pārsitieni ir tā, nu kā lai precīzāk uzraksta, hmmm, man liekas, ka no sirniņas tāda kā strāva izsitas, kas atduras kakla bedrītē, un tad ari pāris minūtes pulsē tur kaklā, vaigos sārtums, plaukstas sāk svist un paliek karsti momentā, gribējās pat kurtku vilkt nost, un tad burtiski pēc 1-2 min, uzreiz plaukstas aukstas un drebulis, kaut kā tā man izpaužas, kad mazliet pierimstas, tad vājuma sajūta nāk virsū

54

Re: izmisums

iveta
Es magniju dzeru,nervostrongu, citreiz Valentis pilienus,nu jau likās ka palīdz,nedēļu dzīvoju kā cilvēks un bāc šis rīts atmeta uz pakaļas

55

Re: izmisums

Esat lietojušas/ši Nebilet?

56

Re: izmisums

Dace nekautrējies par tām bailēm,man ir tieši tas pats,es dienām par to domāju.Laikam tāpēc ir slikti,bet es to apturēt nevaru.Priekš psihiatriem man piķa lieka nav.

57

Re: izmisums

evija9162 rakstīja:

iveta
Es magniju dzeru,nervostrongu, citreiz Valentis pilienus,nu jau likās ka palīdz,nedēļu dzīvoju kā cilvēks un bāc šis rīts atmeta uz pakaļas

man vakarrīts atmeta uz pakaļas big_smile

58

Re: izmisums

evija: bieži pat izejot ārā suni, klusībā raudu, domāju,kad neesmu no tiem cilvēkiem, ne kas tur ļaunu prātu uz citiem, nevienam nekad nenovēlu neko sliktu vai ļaunu, kapēc tā, par ko tāds sods, ko es daru ne tā?! kāpēc tādi cilvēki, kas pieraduši domāt tik par sevi, kam skauž citu veiksmes utt.,dzīvo cepuri kuldami, a mums te šitā?vai tas ir taisnīgi?

59

Re: izmisums

Būtu vajadzīgs psihoterapeits, bet ar vienu reizi nedēļā nepietiek un  vairākas reizes nevaru atļauties, murgs

60

Re: izmisums

kad es gāju pie viņa,tad es arī domāju ka pa maz bet pēc kāda laika sapratu ka ir pilnigi pietiekami un ka jaiztur jo vins jau man nevar sniegt atbildes kpc man ta man tas pasam jaizdoma