1

Tēma: izmisums

Sveiki..dzeru zales adaptolu,valokordinu,betalocu,un vienalga kaa sorit pieceelos,atlika tikai no gultas drusku piepacelties taa sirsninja saaka skriet aatri un elpa truukst un arii parsitieni ir..tas ir aarpraac..mugura arii sap loti savillta taada elpu rauj ciet pilniigi..vai taa meedz buut?nespeeju bail aarpraac..

2

Re: izmisums

dzeru adaptolu 500 2x diena un man ari ir parstinie visu laiku gandriz nez kpc bet mos del vd

3

Re: izmisums

ivetinj mums visiem liekas ka nu ir cauri un pēdējā stundiņa klāt,man pašai tā ik pa laikam ir. Kad pirmo reizi man bija VD tieši tā pat kā tu raksti kā no gultas piecēlos tā sirds pārsitieni sākās un visu dienu tā. Tagad man otrādi pārsitienu nav, dienā labi,bet naktī toties slikti mēdz būt.

4

Re: izmisums

Bet es nesaprotu kapec tiesi tad kad celjaas no gultas kapec..kad gul tad mazak kaa celjas taa viss aaaiziet..un kapec tik savillta mugura chokuraa pilniigi...aarrpraac...:(

5 Izmainīja Jareksrisinsbaohs (2013-01-19 21:17:04)

Re: izmisums

Man reibst galva kad strauji no gultas celos bezmazavai bilde un lidzsvars zud.
Vnk tad tu mos atslabinies papeti kas manias kad stavi

6

Re: izmisums

iveta domā ka es sapratu,nē protams.Man toreiz izrakstīja sirdij palēlinošās tabletes un asinsspiedienam pazeminošas.Padzēru pārgāja it kā,bet tabletes sirdij izrādījās bija izrakstītas daudz par stipru nu kā vecām tantēm,man pulss bija 50 sitieni min,labi ka atmetu laicīgi. Vairāk  mūsu kardiologam neuzticos.

7

Re: izmisums

un vēl vari pamainīt valokardīnu uz citiem pilieniem,piemēram labi ir Valentis,var māteres vai vilkābeļu tinktūru mēgināt,mildronātu padzert.

8

Re: izmisums

iveta: piekrītu tev, man arī jau labu laiku, ta vairāk ta mazāk, bet ir tā , kad knapi kā esmu pamodusies jūtu sirsniņa uzņem tempu, vienu rīt bija 115 sit./minutē, sāk spiest starp krūtīm,nu tā,ka liekas viss sraujas, un protams stresiņš klāt, bailes uzreiz,ka kaut kas ar sirsniņu nav kārtībā, kaut gan pāris mēnešus atpakaļ pārbaudīju. un nakamais etaps ir kad padzeru kafiju, tad atkal tā sāk jonot.

9

Re: izmisums

kafiju labak nezert pec savas pieredzes saku:D
es visu laiku sirsininu jutu tas jau man liekas te visiem ka vina jutma.

10

Re: izmisums

Man arī periodiski ir bijušas šis pretigās izjūtas ar sirsninas lekasanu,man palidzeja magne b6 un sakara ar to ka man rados ir izbijusi mediki ieteica ari mildronatu palietot smile sakara ar to ka bij baigi sudigi nolemu paatrinat procesu un atlavu spricet sev sos vitaminus un jau pec 10 reizu kursa bij ok:) bet nosakuma tikunta konsultejos ar gimenes arstu vai varu spriceties.jo ka jau vdnikei no visam zalem bail:) nerunajot par spricem un adatam

11

Re: izmisums

...kaut kads trakums sonakt sapnoju kaut kadu murgu un pamodos un sirds loooti aatri sitaas..nu kaapeec taa...vai kaadam taa ar ir bijis?vel man sap mugura,muskuli,un tada sajuta ,ka viss taads saseedies nu ieksaa plecos nu smagi loti..un lidz ar to gruti elpot..kas tas nesaprotu..aa un pec esanas ari pretigi saakas kaut kadas gaisa atraugas un sirds sak atrak sisties..tapec saaku mazak eest..kaut gan to darit nevari jo tapat jau svars mazs...vaajprats...padalaties kaa jums ir kaadas sajuutas?taadi iekseeji karstumi reizem brrr...

12

Re: izmisums

ivetinj te daudziem tā ir bijis ka pamostoties skrien tā sirds kā traka,un sāp visas malas.Viss ir kārtībā,nomierinies.Veģetatīvā nervu sistēma ir grūti kontrolējama lietiņa un par saviem izgājieniem iepriekš neapgaismo mūs,tikai kad uznāk tad arī dara. Tā varbūt gan diena,gan nakts, rīts kad piecelies,vakars kad ej gulēt, gan miegā,gan nomodā,pie fiziskām aktivitātēm un pavisam mierīgā stāvoklī.

13

Re: izmisums

Jaa bet kapec ec esanas skrien sirsninja?:(un kaa juus tiekat galaa ar to visu ko lietojat ko darat?vai jums nav bail vieniem palikt maahaas,man ir?briesmiigi..

14

Re: izmisums

Maajaas ...biju domajusi

15

Re: izmisums

iveta jau mēs nevaram zināt kāpēc, es jau rakstīju tā ir nekontrolējama nervu sistēma.

16

Re: izmisums

Nu es nekad viena neesmu mājās, bet ja man kāds sliktums uznāk man bail no mājas iziet,tas gan ir ļoti reti,bet sevišķi vandīties apkārt man nepatīk, bail ka uz ielas nokritīšu un man nebūs blakus tuvinieki.

17

Re: izmisums

Vot man ariibail aaraa..

18

Re: izmisums

iveta rakstīja:

Vot man ariibail aaraa..

Tās ir bailes bez pamata. Tieši ir jāiet ārā un tad arī redzēsi, ka nekas nevar notikt un pasmiesies, ka bailes ir galā. Protams, tad kad galīg švaki, gan labāk palikt mājās.
Tāpat vienam palikt nav ko baidīties, nekas nenotiks!

19

Re: izmisums

Es arī pievienojos par to iziešanu no mājām , man arī visu laiku ir vajadzigs kāds cilvēks blakus, bez maz vai kā aukle, kad palieku viena mājās ar bērnu, tad jūtos ļoti satraukta, un nevaru būt vairs sakarīga māte savam bērnam. tik pratoju, ka tulit notiks kaut kas slikts, sirsniņa met kūleni un man trauksme.

20

Re: izmisums

Dace, pajautā bērnam vai negrib iziet ārā paauklēt tevi smile)