61

Re: Roku, plaukstu problēmas

ne par vienu cilvēku šeit neesam ņirgājušies

62

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Vai vrb pa nabaga milediju ar nirgajaties?

Es esmu mileedija, nomainīju niku vnk.

63

Re: Roku, plaukstu problēmas

http://www.skalbes.lv

64

Re: Roku, plaukstu problēmas

Aaa ta tomer tu te esi:-) a kitija kur pazuda? Iveta vel bija kura mocījās ar sirdi? Vinai bija tik traki kaa man, rakstija un rakstija savus simptomus :-(

65

Re: Roku, plaukstu problēmas

Simuci, turies. Man it kā ir ok, uznāk pa retam, ja ir kāds slikts notikums utml., pēc pāris dienām atkal ir ok. Bet pirms kāda pusotra vai diviem gadiem man bija ļoooooti slikti, nevarēju pa ielu paiet, non stop trauksme, izmisums, visādi fiziskie simptomi utml. vispār bija murgs ne dzīve. Negribēju dzert AD, mēğināju visu ko citu, bet beigās jau bija vienalga kā, ka tik cerības uz ko labāku. Nebija viegli arī ar īsto AD piemeklēšanu, vēl atceros kā vasaras dienā sēdēju uz soliņa ar asarām acīs un domāju, ka nu ir vissss, tas nekad nebeigsies, jo pat AD nepalīdz... Bet nepadevos, izmēğināju citus, kamēr atradu, kas palīdzēja un izvilka no tā purva. Dzēru AD 5 mēn.apm., nomainīju darbu, mainīju dzīvi. Tev arī jādomā un jānovērš cēlonis, kas izraisa, to atrast var palīdzēt psihoterapija. Izklausās, ka pie vainas attiecības ar vīru.
Ja es aizvien dzīvotu kā pirms gadiem 2, domāju, ka drīz vien pēc AD lietošanas beigām, kristu atpakaļ. Tagad jau vairāk kā gads kopš nedzeru AD, dzīvoju normālu dzīvi, protams, tendence uz šo saglabājas, mans uzdevums ir novērst iekrišanu atpakaļ purvā.

66

Re: Roku, plaukstu problēmas

Re, pūcīte ar sapratusi kā tikt no VD vaļā un kāda ir AD nozīme pie distonijas. Malacis. Tikai esi modra un neiekrīti atkal wink

67

Re: Roku, plaukstu problēmas

Pucite, man jau bailes te kko rakstit atkal kartejie panirgasies. Viņi tak veseli, nesaprotu ko vini te dara. Bet izteiksos ari man ir ties tapat ka sezu uz solina, asaras acis un sajuta ka tas nekad nebeigsies. Bet ir dienas ari labas, kad si sajuta nemoka. Ko tiesi tu dzivee izmainīji? Ja mans cēlonis ir virs. Tad sanak ka man jāmaina viirs.

68

Re: Roku, plaukstu problēmas

Simuci, man Tev personīgs jautājums... Vai Tu strādā?
Vīrs pie vainas? Ir svarīgi vai Tev ir blakus atbalsta punkts blakus, vai nav.
Bet nu, viss šitais mužeklis jau ir Tevī.

69

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nee, nestradaju, ar shadu veselību kursh mani darba nems. Es nezinu vai viirs pie vainas, bet atbalsta blakus man nav.

70

Re: Roku, plaukstu problēmas

A Tev ārsts ir izrakstījis slēdzienu, ka Tu nevari strādāt? Ja nē, pamēģini vismaz uz pusslodzi ar kaut ko nodarboties. Tavs fokuss būs vērsts uz ko citu,un uz pāris stundām aizmirsīsi par tām bažām. smile

71

Re: Roku, plaukstu problēmas

Simuci,
Es dzīvē mainīju gan apstākļus, gan uztveri. Daudzus gadus skrēju pa darbiem un mācībām, dzīvoju citu dzīves, sevi nemaz nežēloju. Sapratu, ka viss.. Pirmkārt, aizgāju uz bezdarbniekiem, aizbraucu padzīvot prom no ierastās vides, pie radiem, kuri mani atbalstīja, nevis brauca augumā, ka es tāda un šitāda, tad jau AD pēc laika iedarbojās un nebija vairs tik slikti, dažas reizes aizgāju pie psihoterapeita, daudz lasīju, analizēju, kāpēc ar mani tā notika. Kļuvu egoistiskāka labā nozīmē, saudzēju sevi, nelasīju vairāk ziņas, norobežojos no visa negatīvā, Izrunājos un salabu ar tuvu cilvēku, daudz staigāju svaigā gaisā, atradu hobiju utt. Tad jau nāca arī jauns darbs, vīrs aizvien nesaprot šo kaiti, bet arī neko nekomentē. Kas tieši ir Tev jādara, jāsaprot pašai, nav vienas receptes. Lai izdodas!.:)

72

Re: Roku, plaukstu problēmas

pūcīte rakstīja:

Simuci,
Es dzīvē mainīju gan apstākļus, gan uztveri. Daudzus gadus skrēju pa darbiem un mācībām, dzīvoju citu dzīves, sevi nemaz nežēloju. Sapratu, ka viss.. Pirmkārt, aizgāju uz bezdarbniekiem, aizbraucu padzīvot prom no ierastās vides, pie radiem, kuri mani atbalstīja, nevis brauca augumā, ka es tāda un šitāda, tad jau AD pēc laika iedarbojās un nebija vairs tik slikti, dažas reizes aizgāju pie psihoterapeita, daudz lasīju, analizēju, kāpēc ar mani tā notika. Kļuvu egoistiskāka labā nozīmē, saudzēju sevi, nelasīju vairāk ziņas, norobežojos no visa negatīvā, Izrunājos un salabu ar tuvu cilvēku, daudz staigāju svaigā gaisā, atradu hobiju utt. Tad jau nāca arī jauns darbs, vīrs aizvien nesaprot šo kaiti, bet arī neko nekomentē. Kas tieši ir Tev jādara, jāsaprot pašai, nav vienas receptes. Lai izdodas!.:)

Lūk, par šo rakstu var dot 10 zvaigznītes !

73

Re: Roku, plaukstu problēmas

A ko man 10zvaigznes nedevi? big_smile

74 Izmainīja Fuskus (2017-04-23 15:06:30)

Re: Roku, plaukstu problēmas

Sapraats rakstīja:

A ko man 10zvaigznes nedevi? big_smile

pienāks arī tava diena big_smile

pūcīte sešās rindiņās sarakstīja visu kas ko un kapēc... ja tekstu māk uztvert tur ir atbildes uz visiem jautājumiem

75

Re: Roku, plaukstu problēmas

Simuci ari es mocijos nezina 3menesus,jo skita ka kaut kas noteikti man fiziski kaiss, jo sapes bija nezeligas. Lidz saku lietot AD, jo sapeja veders sakuma arsteju urincelu piekaisumu. Tas protams bija lieki, jo sapes tapat staigaja no vedera uz muguru. Veders bija saputies pilnuma sajuta vedera lejas dala. Vedera bija krampji lidzigi kontrakcijaam taisiju pavisam kopa3 sonoskopijas vedera dobumam. Atbilde visos gadijumos vis kartiba, datortomografu vederam tur ari vis ok, 2xginekologisko sonoskopiju tur neka nopietna, lai ta sapetu. Biju pie gastroenterologa jegas nekadas, pie urologa jo varianti un iespejas no ka sap bija dazadi no smiltim urincelos lidz kairinato zarnu sindromam. Divas nedelas apakal sagaidiju savu rindu uz endoskopiju un kolonoskopiju parliecinajos 100% ka fizisku vainu man nav. Un paraleli tam gaju ari pie psihiatra un saku lietot zales Paroxetinu un pec pusotra menesa lietosanas jutos ka normals cilveks, jo biju nomocijusies 3menesus ar nelabumiem galvas reiboniem nokritos svara6kg, jo nebija apetites. Negribeju iet gulet jo bija bail no sajutam kad pamosties ar trauksmi un vis cauri slapja. Trakakajas naktis raustijos un triceju ka epilepsijas slimnieki. Nenormali asas sapes durstija vedera dazadas vietas. Simptomu un sudzibas man bija dazadas, bet nekad muzaa neticeju ka veders ta var dedzinat un sapet no nerviem!!!! Lai tev izdodas tikt tam visam pari. Ir vajadzigs tikai laiks un izturiba.

76

Re: Roku, plaukstu problēmas

Ea baidos iet stradat, baidos ka saksies lekmes, teauksmes un mani izmetis ara no darba. Baidos ka neizturesu slodzi. Bet ir doma iet strādāt septembri jo bērns vasara dzivosies pa maajaam. Pec pēdējā ljenuka teksta lasot saskatiju sevi, ari es staigaju pa arstiem, streoju, needu, baidos iet gulēt un mostos ar trauksmi. Es pat grūtniecības testu baidos uztaisit jau 3 dienas, sapes vel aizvien kaa pirms MR un muguras lejasdala, pusas veders.

77

Re: Roku, plaukstu problēmas

Ieteiktu tev pirmkārt aiziet pie psihiatra vins ir valsts atmaksat un vizites ir bezmaksas. Jo atceries ka AD neiedarbojas uzreiz. Es negribeju vairak mocities un paraleli izmeklejumiem saku dzert zales. Jo skiet ka vis velkas garuma visi pieraksti tik tali un nezina tas ir drausmigi. Man arsti ir jau lidz brosai riebas katram atstadtit kas man kaiss bez maz vai visu tekstu jau biju iekalusi galva.

78

Re: Roku, plaukstu problēmas

Un saldumi ka man gribas visu laiku ko saldu. Ieprieks ta nebija. Vel kadam ta ir?

79 Izmainīja pūcīte (2017-04-23 19:10:17)

Re: Roku, plaukstu problēmas

Saldumi palīdzot uzlabot garastāvokli, jo paaugstina cukura līmeni asinīs, kas uz brīdi paceļ garastāvokli, tāpēc cilvēki nereti neapzināti vēlas saldumus, tas nemediķu valodā, kko tādu tādu lasīju.
Simuci, uztaisi gan testu, labāk ātrāk uzzināt. Ginekologs, ja teiksi, ka ir aizdomas, tāpat jautās vai esi taisījusi. USG tik agri var neko neredzēt un rentgenu nevajadzētu taisīt, ja izrādīsies, ka esi stāvoklī.

80

Re: Roku, plaukstu problēmas

Es uztaisiju nesen, negativs! Pec dzimumakta pagaja kkur 16 dienas. Bet lasiju ka apauglojas 10 diena un ta veel pec 14 dienām jataisa testu. Kaa tur īsti ir? Ginekalogs otrdien jo vel velk kaa purms MR.