101

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nu kads no jums seit ir nogibis? Nejau pirmsgibonja sajuta bet atsledzies uz paris sekundem. Nezinu, kaa es tagad gulet iesu, kaa pa dienam staigasu jo peec taa man liekas ka visu laiku jau giibstu:-(

102

Re: Roku, plaukstu problēmas

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!

103

Re: Roku, plaukstu problēmas

Tas ir aizrestot prieks nākt ārā šodien un pateikt, ka kaņepju eļļa ir patiešām ideāls izārstēt visiem, un es esmu priecīgs, ka viens no cilvēkiem, kaņepju eļļa izārstēt, es cietuši Prostatas vēža un HOPS 11 gadiem, un no pārstrādē izārstēt manu prostatas vēzi mans HOPS bija aizgājuši, kā arī, es tikās ar vēža terapiju Floridā, kas man palīdzēt izārstēt manu 11 gadu prostatas vēzi, izmantojot kaņepju eļļu. Visi pateicoties kaņepju dabas izārstēt ar palīdzību Phoenix Tears (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) šodien atzīmēta ceturto mēnesi man bija izārstēta, un es jums pateiks, kas tur darīt vairāk pētījumu par kaņepju dabas izārstēt, un ir jūsu veselības problēmas atrisināt.

Es nekad ticu, ka kādu dienu mana vēža un HOPS būs aizgājusi uz visiem laikiem, pateicoties kaņepju eļļu.