1

Tēma: Roku, plaukstu problēmas

Sveiciens visiem!
Vai kādam ilgstoši ir bijušas problēmas ar rokām un plauksām?
Viss sākās ar to, ka divas nedēļas atpakaļ sāka sāpēt kreisā roka, sāpes migrējošas, tad apakšdelms, tad augšdelms, tad elknonis, tādas spiedošas, velkošas sāpes, tad pievienojās sāpec plaukstā, pirkstos - un jā, nevis tirpst, bet sāp. Tagad vēl pievienojas dedzināšana, plaukstas it kā sviltu, pirksti liekas tādi kā stīvi...nevaru saprast, cik ilgi var gaidīt, ka pāries, vai jāiaet pie kāda neirologa?
Paralēli sāp arī kāju muskuļi, vairāk augštilbi, šad tad arī pēcpuse.
Vai ir kādam bijis kas līdzīgs un tas var būt no VD?
Dzeru AD, pirms pāris mēnešiem pārtraucu lietot Fluanxolu, pēc tam arī šis viss sākās.

2

Re: Roku, plaukstu problēmas

Man jau šķiet ka no VD viss var but. Man sapeja labaa roka, saku domat par sapem, pievienojas divaina sajuta pirkstos, tad dedzinasana lidz sadomājos vel vairak, pievienojas klat jau skudrinju sajuta pirkstos - tirponja. Bet divas lietas man gan ir kas noteikti nav VD, pastaviga tirpsana kaju pirkstos, pedas, itipasi kad gulet eju, izjutu to, nemierigo kaju sajuta un šad tad dedzinasana peda. Ar to jau 3 gadus sadzivoju. Un no ritiem kad pamostos ikri stiivi, nevaru salocīt kaju lidz iekustos.

3

Re: Roku, plaukstu problēmas

Sveika. Man arī šis simptoms ir jau kādus 5 mēnešus. Tad pāriet, tad atkal sāp. Man tādas vairāk durstošas sāpes rokās, kājās. Plaukstas un pēdas dažkārt arī svilst.

4

Re: Roku, plaukstu problēmas

Kaa jums liekas cik nopietni ir ja vakar vakara paradijas sapes muguras lejasdala un abas kajas visa garuma. Sorit pamodos ar notirpusi kaju, atlaida. Tad sakas, diezgan specigas sapes vederalejasdala. Velkosas, kaa uz MR. Sapes nedaudz kaaja un mugura..pie kustibam asi durieni labaja puse. Pagaidām jau labak...bet kas tas i kungis, mugura, olnicas? Nieres?:-(

5

Re: Roku, plaukstu problēmas

Parasti jau saka pie peksnam sapem vedera. Jasauc atra palidziba. Pirmo reizi kas taads ka pilnigi visa garuma kaja sap. Ari pie sasprindzinajuma atdod.uz kaaju.

6

Re: Roku, plaukstu problēmas

Un vakar visu dienu kad pargaja vedersapes, paradijas kaulu sapes, visa ķermeni. Sajutos taka nobraukta butu bijusi. Visur duura, sapeja, bezspeks, nogurums, vakara slima passajuta un piegarsa mute, slikta dusa. Bet bez T un jebka cita? Naktis murgi, celsanas augsa, degsana...vai tiesam es pareizi domaju un taa ir depresija? Ko lai dara? Kaa lai dzivo? Ja visu laiku slikti. Sorit atkal karstums, slima passajuta, apatija, nesaprotu. Taa nevar but infekcija? Ja jau sap viss kermenis.

7

Re: Roku, plaukstu problēmas

Kautkā neizklausās pēc vienkārši VD vai depresijas..es Tavā vietā tomēr ietu pie ārsta!

8

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nu ir doma rita pie gimenes arsta iet. Ceru ka atradis vainu un nebus jastaiga ar kaulu sapem un slimo piegaršu mute. Vrb kaads virusins? Infekcijai butu temperatūra. Pat nezinu pie ka iet ginekaloga.

9

Re: Roku, plaukstu problēmas

Bet naktis es raujos augsa, no taa ka trauksme, murgi, karstuma vilnji...tas jau velk uz depresiju cik zinu depresijai var sapet mugura, kauli, bezspeks utt.

10

Re: Roku, plaukstu problēmas

Mans ieksejais stavoklis ir vnk loti slikts. Jau liekas ka toc ir kada slimiba kas izprovice visu sito kas ar mani notiek? Jau salasijos ka infekcijas, audzeji..arprats. Vrb tomer to noofen pameginat?

11

Re: Roku, plaukstu problēmas

Aizej pie gim.ārsta un iedzer tagad Noofen.Tās ir loti vieglas zāles.

12

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nee man recepte majas, sanak 20 dienam noofen. Gimenes arsts izrakstija 20 dienam bet vel nenopirku. Nu bet bezspeku un kaulu sapes es pati varu sev izsaukt ar domam? Lab veders un krustu sapes kas iztaroja uz kaju nav VD tas par laimi pargaja. Tgd tik dur kaulos jutos kaa sabraukta:-(

13

Re: Roku, plaukstu problēmas

Palidzes ja menesi palietosu noofen? Vai tomer laiks tiem ad ķerties klat? :-(izskatas ka pati netiksu ar sevi gala.

14

Re: Roku, plaukstu problēmas

Neuzzināsi,ja nemeginasi

15

Re: Roku, plaukstu problēmas

Kaut gan-labi saprotu Tevi.Man 3x ir rakstiti AD,ne reizi neesmu nopirkusi...

16

Re: Roku, plaukstu problēmas

Man ari daudz reiz ad. Skiet ka noofen bus pa vaju man. Atkal tas bezizejas stavoklis, rauduliba, nekaa neveleshanas. Man gimene bruk kopa, izskatas ka virs driz mani pametis. Viņš neatbalsta mani bet tikai provoce lai man sliktak butu. Met seja ka neko nevaru, neko nedaru, esmu nelaimes cupa utt. Bet ko lai daru ja lielaja trauksme man ir izmisums un bezizeja. Man pat gulet bailes iet, man bails celties kur nu vel dzivot savu dzivi.

17

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Man ari daudz reiz ad. Skiet ka noofen bus pa vaju man. Atkal tas bezizejas stavoklis, rauduliba, nekaa neveleshanas. Man gimene bruk kopa, izskatas ka virs driz mani pametis. Viņš neatbalsta mani bet tikai provoce lai man sliktak butu. Met seja ka neko nevaru, neko nedaru, esmu nelaimes cupa utt. Bet ko lai daru ja lielaja trauksme man ir izmisums un bezizeja. Man pat gulet bailes iet, man bails celties kur nu vel dzivot savu dzivi.

Es apbrīnoju Tevi, ka joprojām vēl cīnies bez AD, spriežot pēc tā visa ko raksti, Tava dzīves kvalitāte ir visai zema, un vēl ģimene brūk kopā....kāpēc nepamēģināt tos AD, no kā Tev tik ļoti bail?
Ja paliks sliktāk, maini, ņem citus, kamēr atrodi tādus, kas palīdz, tici man, Tava pašsajūta uzlabosies un vai tas nav tā vērts? Dzīvot kā normālam cilvēkam? Ja jūti, ka netiec galā pati, kāpēc sevi tā mocīt? Bet nu protams, lēmums ir Tevis pašas ziņā.

18

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nezinu vai viri jus atbalsta vai nee..bet tas nav pareizi ta rikoties, noniecināt otru! Tad tas nav normalas attiecibas. Ir japalidz a ne jadzen taja ieksa. Vins ir tas celonis kurs provoce man depresiju. Cilveks slēpjas aiz depresijas, aiz slimibam lai nedzivotu savu dzivi kura jutas neapmierinats. AD palidz, zinu bet pec tam tapat viss naks atpakal. Ne ta?

19

Re: Roku, plaukstu problēmas

simuci

Ne jau vīrieša esamība ir Tava laime. Tu pati nosaki savu laimi un Tava attieksme (lasīt - uztvere) pret viņu.

Es Tavā vietā jau sen visam mestu ar roku un saktu domāt par sevi un savu bērnu (ja atmiņa mani neviļ, tad Tev ir bērns).

Nebaidies no AD, bet Tavā gadījumā Tev noteikti ir nepieciešama psihoterapija.

Vai tiešām Tev ir nepieciešams nervu sabrukums un palikt par dārzeni un vnk kļūt visiem par nastu, tikai lai sajustu, kam Tu esi svarīga? Tici man, tikai un vienīgi Tava mamma Tevi spētu atbalstīt jau šādā gadījumā.

Pārāk daudz aizspriedumu pret daudz ko un rezultāts ir konkrēti ielaista depresija ( nebaidos to teikt, jo man ģimenē ir līdzīgs cilvēks kā Tu) pēc daudziem gadiem izdevās pierunāt aiziet pie psihiatra - cilvēks (lielā vecumā) sāk saprast kā ir izniekojis savu dzīvi dzīvojot otram nevis sev, Tagad dzer AD un tiešām sāk baudīt dzīvi.

Nu nav tie AD tik traki, tici man, Tu ar savu stresu sev nodari lielāku kaiti.

20

Re: Roku, plaukstu problēmas

Sapraats....Man patīk Tava doma un pilnībā tai pievienojos runājot par vīriešu nozīmi mūsu uztverē!!!
Es ar vēl cenšos atradināt sevi no domas, ka visa mana oma atkarīga no vīra...saprotu ka tas ir slimi...un ja viņi kļūst tādi kā stāsta Simucis18, tad dēļ tādiem vēl jovairāk jāsaņemas sevi pasaudzējot.......lai cik skumji tas neskanētu, bet mana pieredze rāda tikai to, ka vīrieši nav spējīgi uzņemties rūpes par kādu vai kādu žēlot, viņiem būs labi tikai tur, kur viss ir ok un viņiem nav jāiespringts....tiklīdz kautkur rodas problēmas, tā tie lielākoties izvēlas nozust sad((((