21

Re: Roku, plaukstu problēmas

Saprats, paldies par atbalstu. Es nenoliedzu to ka man ir depresija. Vd kopa ar depresiju. Jo sos 2 menesus ir dienas labas kuras uz pirkstiem varu saskaitit. Bet taa nav ka sezu tik majas, es eju un daru! Kaa virietis saka ka neesmu nekam deriga, ka neko nevaru, visur man slikti majas, ārpusmajas. Krc gimene no manis nekada jega. Un taja bridi kad ir bezizejas stavoklis tev sita pasaka, sakas pasnavnieciskas domas. Un nebaidos atklat ka uznak trauksmes stavokli tadas domas man. Iesakiet pie kaa versties, psihiatru? Gribēju pie zaardas bet pie vinas diezgan padargi. Vai tiesam AD mani glabs? Visi saka ka nav normāli taa dzivot, ka sviesta saiesu.

22

Re: Roku, plaukstu problēmas

Saprat, man liekas ka tas jau ir nervu sabrukums. Man viss triic kermenis, nervi raustas trauksmes stavokli. Pagulet nevaru. Man reali jau ir bailes no ta ka paradisies jauns simptoms vai jaunas sapes:-( slimibas lip viena pec otra klat. Neizturami. Kapec mani biede sie simptomi? Nu sap sap kauli, ir slima piegarsa ir. Kapec nevaru pateikt sev tas jau tik viruss un tas paries. Bet tas degsanas nav izturamas, degsana naktis. Pirms 3 gadiem man tik traki nebija bija vnk VD ar trauksmi. Ka to saprast iznieko dzivi citam? Vai es izniekoju savai slimībai?

23

Re: Roku, plaukstu problēmas

Es esju Ļermontova ielā pie Pildera, bet tur ir daudzi ārsti. Uzzvani un pieraksties, aprunājies. No AD Tev sliktāk nepaiks. Tur ir arī dienas stavionārs, man pat šķiet, ka Tev tur būtu ieteicams pavūt, bet to jau izlems ārsts. Nebaidies lūgt palīdzību no profesionāła. Man pazīstama meitene pabija tajā Klīnikā Dzintars. Tagad jūtas labi, protams, dzer zāles bet dzīvo un bauda dzīvi. Sper soli. Padzersi AD, parādīsies normāls skats uz dzīvi un sāksi to baudīt. Bet būs jāmācās uztvert notikumus pareizi. No VD tikai pats var tikt vaļā savedot savu galvu kārtîbā. Ar galvas saveßanu es domàju - mainīt uztveri notikumiem savā dzîvē. Kāpēc tev ir tik slikti tagad - jo ir pavasaris, mainās uztvere.

24

Re: Roku, plaukstu problēmas

Esmu bijusi lermantovas iela pie terauda un kabuces, ari pie zaardas. Esmu dienas stacionaraja gājusi, bet nejau tur gulejusi, bet gaju uz nodarbibam. Sanak ka visu dzivi AD bus jadzer? Tiklidz beigsu taa atkal depresija klat, viena varda depresija visu dzivi mocis?

25

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Esmu bijusi lermantovas iela pie terauda un kabuces, ari pie zaardas. Esmu dienas stacionaraja gājusi, bet nejau tur gulejusi, bet gaju uz nodarbibam. Sanak ka visu dzivi AD bus jadzer? Tiklidz beigsu taa atkal depresija klat, viena varda depresija visu dzivi mocis?

Iespējams. Bet iespējams Tev nemaz nav depresija. Nez, cik es ar àrstu par šo esmu runājusi, tad ir kuriem AD kurss palīdz vienu reizi, ir kuriem tas nepieciešams atkārtoti un ir tàdi, kuriem visu dzīvi. Bet es vairāk esmu par to, ka cilvēkam ir laimīga dzīve nevis veģitēt un sev bojāt nervus un citus pataisît par vainīgajiem, ka Tevi nesaprot un Tevi neatbalsta. Bet te jau darbs ir psihoterapeitam. Nesaku, ka man nav sliktās dienas. Pati dzeru otro AD kursu un nevienu brīdi nenožēloju. Es jūtos brīva. Kārtoju savu galvu un cenšos būt laimîga ar sevi un tukšumu neaizpildu ar otra cilvēka esamību blakus. Gribas komunikāciju atrodu draugus, radus. Bet nav garlaicīgi ar sevi. Nevelti saka, ka jāatrod hobijs.

26

Re: Roku, plaukstu problēmas

Un ko tu doma visu dzivi AD lietot? Nu nekas cits nevar but man, pec parastas VD neizskatas. Vrb depresija ar pamatigu trauksmi. Jo tagad nav tas bezizejas stavokla, paldies dievam. Bet bailes mit ieksa un galva bez apstajas.

27

Re: Roku, plaukstu problēmas

Tu esi izjutis bezizejas, izmisuma stavokli? Kura sajutas ir neaprakstamas un šausmīgas? Sajuta ka velies aizbegt vai nomirt, ieksaa viss tuks bezcerigs, divainas sajutas. Nee drizak drausmīgas.

28

Re: Roku, plaukstu problēmas

Ir gan bijis. Redzi, es uzreiz izvèlèjos labi justies un uzreiz aizgáju pie psihoterapeita. Ar psihoterapiju ïsti mesanàca tikt vałà no sajûtàm un nebiju pacietîga gaidît. Pèc kàrtéjàs lèkmes, kad no ielas tiku pañemta àtrajiem man izstàstija par Łermontova ielu. Aizgáju un tad turpináju psihoterapiju kopà ar AD. Tagad lietoju tikai AD. Starpcitu arî man jai biju sàkusies depresija. Es nesaprotu kas Tevi tik łoti baida no AD?

29

Re: Roku, plaukstu problēmas

Es baidos no taa ka visu dzivi bus jadzer, otrkart no taa ka viss var nakt dubulta pec kursa beigsanas. Un treskart no blakusparadibam. Man jau tagad bailes ka naks kada jauna saape vai simptoms, kas nelaus man dzivot. Jau bailes un trauksme dēļ taa. Kaa ta blaknes parcietisu? Sorit jau atkal velk vederalejasdalu un atdod uz kaju/gūžu. Jau panika.

30

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Es baidos no taa ka visu dzivi bus jadzer, otrkart no taa ka viss var nakt dubulta pec kursa beigsanas. Un treskart no blakusparadibam. Man jau tagad bailes ka naks kada jauna saape vai simptoms, kas nelaus man dzivot. Jau bailes un trauksme dēļ taa. Kaa ta blaknes parcietisu? Sorit jau atkal velk vederalejasdalu un atdod uz kaju/gūžu. Jau panika.

Bet tad, kad lietosi AD, tās bailes būs daudz mazākas vai nebūs vispār, tad salīdzini, kas ir labāk, nemitīgi dzīvot stresā un bailēs par to, kas ar Tevi notiks pēc stundas,divām vai tirm, vai tomēr ir labāk baudīt dzīvi un nebaidīties par visu?
Manuprāt, Tu tikai šobrīd nodari sev ļaunu,bet nu katrs pats mēs izvēlamies, ciest un žēloties vai tomēr censties kaut kā tikt galā ar šo sitāciju.

31

Re: Roku, plaukstu problēmas

Man personiská pieredze, ka AD ir jàizraksta psihiatram. No pirmajàm, kuras izraksrîja GA bija blaknes. Aizgàju pie psihiatra, pareiza kombinàcija un nekàdas blaknes. Tu nezini kà Tev bûs nesàkot lietot, bet tici man, bûs labàk.
Protams, Tev pašai jàpieñem lèmums par AD, bet kkas ir jàdara, tà dzïvot ká Tu šobrîd to dari es personiski neizvèlètos. Es meklètu risinàjumu. Un Te neviens Tevi neizàrstès. tev jàsaprit ka šeit nav àrstu, šeit ir tàdi paši ká Tu. Un meklét vai kàdam ir tàdi simptomi kà Tev nav jègas, jo árstēšana iespéjams Tev bûs pavisam savádàka.

32

Re: Roku, plaukstu problēmas

Pilnīgi piekrītu Sapraatam!
Es būtu ar mieru pamēģināt AD tāpēc vien, lai saprastu un pārliecinātos vai paliek labāk, vai ir vieglāk un ja ir, tad taču skaidrs, ka tā ir VD, ka nav nekādu nopietnu, mirstamu slimību! Ja AD nepalīdz tac cita lieta...bet dzīvojam taču vienreiz!

33

Re: Roku, plaukstu problēmas

Nu jaa es dosos pie valsts psihiatra. Sodien ar aizbraucu pie arsta, bet arsts seminara. Man visu dienu velk vederalejasdalu, muguru un sap guuza. Taka pirms MR velk vederu. Nospa palidz uz 15 min. Nezinu. Arsts nav.

34

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Nu jaa es dosos pie valsts psihiatra. Sodien ar aizbraucu pie arsta, bet arsts seminara. Man visu dienu velk vederalejasdalu, muguru un sap guuza. Taka pirms MR velk vederu. Nospa palidz uz 15 min. Nezinu. Arsts nav.

Uzzvani deźūrārstiem. Tev grūtniecība nevarētu būt?

35

Re: Roku, plaukstu problēmas

Es biju vakar pie dezurarsta. Neko aptaustija, saka kirurgisks nekas nav. Tur kur spieda un man sapeja atrodas tieva zarna un.urinpuslis. Vai no muguras. Neko jedzigu nepateica. Sodien brauksu pie sava. Nju bija neaizsargats 7 datuma. Dievs dod lai ta nav grutnieciba.

36

Re: Roku, plaukstu problēmas

Vaitad grutnieciba tik traki var izpausties? Ar sapem kas atdod pilnigi uz kajam utt? Un nospa nepalidzetu? Ar manu pirmo grutniecibu man nekā tada nebija. Tik miegainība. Krutis tagad normalas, nav piebriedusas.

37

Re: Roku, plaukstu problēmas

simucis18 rakstīja:

Vaitad grutnieciba tik traki var izpausties? Ar sapem kas atdod pilnigi uz kajam utt? Un nospa nepalidzetu? Ar manu pirmo grutniecibu man nekā tada nebija. Tik miegainība. Krutis tagad normalas, nav piebriedusas.

Uztaisi testu, varbūt ārpusdzemdes grūtniecība. Pati saki, ka velk kā uz MR, tikpat labi, ka apsaldēts urīnpuslis, bieži neskrien uz wc?

38

Re: Roku, plaukstu problēmas

Ir bik biezaak. Kautkur 2h starpa curasana. Bet nesap curajot. Nu ceru ka grutnieciba nav. Nav istais laiks un velme. Bet nevar pec 10 dienam jau simptomi but

39

Re: Roku, plaukstu problēmas

Aaa man vel 37.2 grutniecu temp ne?

40

Re: Roku, plaukstu problēmas

Beidz fantazēt - uztaisi testu, ir jau tādi, kurus var agrā termiņā taisīt un izslēdz grūtniecību. Vai aizej uz Gulbja laboratoriju un uztaisi HCG analīzes.
Temp var norādīt uz dajebko, tā arī varbūt uz stresa pamata.