81

Re: GRUTNIECIBA

labrīt!!!!!!tas tapēc,ka pievērs tam uzmanību!kā tu zini,ka man sīc skaļāk vai klusāk big_smile???es jau iepriekš esmu rakstījusi,ka jo vairāk klausās, jo skaļāk sīc.kad es ieklausījos riktīgi, tad man sīca tik skaļi,ka likās, ka prātā sajukšu...bet ir jāiemācās ar to sadzīvot un neklausīties, tas arī viss.var redzēt, ka tu ļoooti emocionāli uzņem pilnīgi visu,kas notiek tavā ķermenī.ar laiku iemācīsies to pieņemt,kad pieņemsi savu VD...

82

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 man par laimi nav ausīs tā sicoņa,ir uznākusi tikai lēkmju laikā. Tagad kad man iet pēdējais trimestris, cenšos tabletītei iet ar līkumu. Hipertonusa dēļ man ir jālieto Magne B6 Premium un man šķiet, ka tas palīdz arī nervu sistēmai, jo lēkmes uznāk retāk. Kopumā gan jūtos slikti visu laiku, bet es īsti nesaprotu vai tiešām VD vienmēr pie vainas. Mar ir astma, kas arī izraisa elpas trūkumus. Sirds grūtniecēm var skriet arī tāpat, jo pārpumpē par 40-50% vairāk asiņu. Vēl zemais asinsspiediens mani spiež pie zemes.. Nu viss tas kopā mani reizēm dzen izmisumā. Cenšos jau savākties un priecāties par mazulīti, bet reizēm arī to ir grūti izdarīt.

83

Re: GRUTNIECIBA

Jā un es piekritīšu aveniite kad paliks vieglāk tikai tad, kad pieņemsi VD, es laikam lēnām esmu sākusi to pieņemt!

84

Re: GRUTNIECIBA

Es esmu tikai 2 trimesteri smile Ta jau tev driz dzemdibas klat smile Nu man ari ir zems spiediens, varbut ari del taa siic.
Man ari ir dienas, kad priecajos pa mazo, bet ir dienas, kad VD man saboja visu noskanojumu un es vsp neko taja bridi negribu sad

85

Re: GRUTNIECIBA

bellae rakstīja:

Jā un es piekritīšu aveniite kad paliks vieglāk tikai tad, kad pieņemsi VD, es laikam lēnām esmu sākusi to pieņemt!

Pats trakākais jau, ka šeit daudzi biedē ar sazin nezin kādām slimībām un vidējais regulārais foruma lietotājs tiek sabaidīts big_smile Saprast vajag, ka tā ir VD un dzīvot, un nebaidīties.

86

Re: GRUTNIECIBA

gruuvijs rakstīja:
bellae rakstīja:

Jā un es piekritīšu aveniite kad paliks vieglāk tikai tad, kad pieņemsi VD, es laikam lēnām esmu sākusi to pieņemt!

Pats trakākais jau, ka šeit daudzi biedē ar sazin nezin kādām slimībām un vidējais regulārais foruma lietotājs tiek sabaidīts big_smile Saprast vajag, ka tā ir VD un dzīvot, un nebaidīties.

+ 1 wink!bet lieta jau tāda,ka mūždien škiet-a ja nu šoreiz nav VD, bet gan kkas cits big_smile?
es jau ar sākuy palēnām likt kluci uz to,kas notiek.arī tad,ja tas ir kkas cits.nu un, lai ir!tikpat labi rīt var puķpods uz galvas uzkrist.tpfu tpfu tpfu,bet tā nu ir big_smile.ne jau tapēc protams, tagad jādzīvo ar uzviju, bet vnk nekoncentrēties uz pilnīgu sviestu big_smile.es vismaz cenšos...

87

Re: GRUTNIECIBA

aveniite rakstīja:
gruuvijs rakstīja:
bellae rakstīja:

Jā un es piekritīšu aveniite kad paliks vieglāk tikai tad, kad pieņemsi VD, es laikam lēnām esmu sākusi to pieņemt!

Pats trakākais jau, ka šeit daudzi biedē ar sazin nezin kādām slimībām un vidējais regulārais foruma lietotājs tiek sabaidīts big_smile Saprast vajag, ka tā ir VD un dzīvot, un nebaidīties.

+ 1 wink!bet lieta jau tāda,ka mūždien škiet-a ja nu šoreiz nav VD, bet gan kkas cits big_smile?
es jau ar sākuy palēnām likt kluci uz to,kas notiek.arī tad,ja tas ir kkas cits.nu un, lai ir!tikpat labi rīt var puķpods uz galvas uzkrist.tpfu tpfu tpfu,bet tā nu ir big_smile.ne jau tapēc protams, tagad jādzīvo ar uzviju, bet vnk nekoncentrēties uz pilnīgu sviestu big_smile.es vismaz cenšos...

Jā, ne-distoniķis nekad neraizēsies par puķu podu, kas var uzkrist uz galvas, bet lielākā daļa distoniķu, vismaz te, apmēram tā arī dzīvo. Nu tie, kas pārbauda teju katru iespējamo kaiti jau tiešām iet nepareizajā virzienā. Ja man teiksim trūkst elpa un ārsts pasaka - VD, tad es jau nu nemeklēšu vainu citur.

88

Re: GRUTNIECIBA

Pa lielam tā arī ir.bet var arī gadīties, ka noraksta uz nerviem,bet beigās nemaz nav nervi.arī tā var būt wink.drošvien,ka ne bieži,bet mēdz būt gan big_smile.

89

Re: GRUTNIECIBA

aveniite rakstīja:

Pa lielam tā arī ir.bet var arī gadīties, ka noraksta uz nerviem,bet beigās nemaz nav nervi.arī tā var būt wink.drošvien,ka ne bieži,bet mēdz būt gan big_smile.

Nu, protams, tāpēc jau mēs ejam pie ārstiem un taisām pārbaudes smile

90

Re: GRUTNIECIBA

tā ir.bet hipohondriķi bieži vien ārstiem netic big_smile.

91

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 Redz kā salielījos, ka pēdējā laikā jūtos ok. Šodien jau bija divas pamatīgas lēkmes, nu tik trakas sen nebija bijušas. Vēl tagad valstos pa gultu ar dīvainām izjūtām. Pirmo reizi man ir tā, ka xanax īsti nelīdzēja, dzeru gan ļoti mazu devu, bet vienalga, vienmēr ir līdzējis. Un tad pāerņēma tā sajūta, ja nu ir kas cits nevis VD?! Kopumā ir tā, ka šī ir viena no pēdējā laika melnākajām dienām sad

92

Re: GRUTNIECIBA

bellae
Man ari ir dienas, kad jutos labi, bet ir dienas, kad jutos pavisam slikti sad
Toreiz bija pirmo reizi dzive 3 lekmes diena, jutos sausmigi pec tam vel nedelu, kamer atgaju...
Parsvara mani nomac biezi slikts garastavoklis, jutos nomakta, neko negribas, runat negribas...bet ne vnm...tik nezinu pie ka lai to pieskaita VD vai depresiju, jo man tas ir bez iemesla, jaa esmu nomakta kad ir VD simptoms kads, bet ari tad kad nav neviena simptoma.
Pagaidam mani trauce siconja ausis, bet laikam busu to jau pienemusi big_smile
Kadi ta simptomi tev bija?

93

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 rakstīja:

bellae
Man ari ir dienas, kad jutos labi, bet ir dienas, kad jutos pavisam slikti sad
Toreiz bija pirmo reizi dzive 3 lekmes diena, jutos sausmigi pec tam vel nedelu, kamer atgaju...
Parsvara mani nomac biezi slikts garastavoklis, jutos nomakta, neko negribas, runat negribas...bet ne vnm...tik nezinu pie ka lai to pieskaita VD vai depresiju, jo man tas ir bez iemesla, jaa esmu nomakta kad ir VD simptoms kads, bet ari tad kad nav neviena simptoma.
Pagaidam mani trauce siconja ausis, bet laikam busu to jau pienemusi big_smile
Kadi ta simptomi tev bija?

Jā, nu man mēdz būt līdzīgi tagad. Garstāvoklis lēkā augšā un lejā, varu sākt raudāt ne par ko, ātri uzvelkos, sastresojos, sadusmojos, bet kontrolēt to praktiski nevaru..vai varbūt nemāku. Saprotu, ka hormoni tomēr dara savu.
Simptomi..nu sākās viss ar to, ka palika karstas ausis, viss sāka pulsēt, tad šausmīgs spiediens sprandā un galvā, tā ka paliek riktīgi melns gar acīm,ģīboņa sajūta. Karstuma vilnis tik liels, ka visas drēbes gribējās noplēst nost, kad tas atkāpās, sākās pamatīgs trīceklis. Goda vārds domāju, ka gals klāt. Atgūlos, vīrs uzlika aukstu dvieli uz pieres, iedzēru tabletīti un palika vieglāk. Nu un tad pēc pusdienām atkal sākās tas pats, tikai iztiku bez tā karstuma viļņa, uzreiz bija drausmīgs trīceklis. Ļoti ilgi nepārgāja..
Tagad sāp galva. Sazvanījos gan ar savu ginek., gan ģimenes ārstu, abas ieteica vienu un to pašu..mēģināt nomierināties, iedzert nervu tēju un ja vēl nepāriet, tad tomēr doties uz slimnīcu. Man lēkmju laikā mazulītis ļoti aktīvi spārdījās, kas darīja mani bažīgu.
Nu ceru, ka šovakar nekas tāds vairs neatkārtosies un es kārtīgi izgulēšos, rīt pamodīšos ar jauniem spēkiem un bez nelabumiem.

94 Izmainīja aveniite (2013-06-11 09:48:40)

Re: GRUTNIECIBA

Atzīšos,ka man grūtniecības laikā nebija VD.kkur bij nozudis big_smile.es vnk saglabāju vēsu prātu, jo zinu, kas notiek ar manu ķermeni.mans uzskats ir tāds,ka grūtniecības laikā tas pastiprinās, jo šajā periodā ir bezpalīdzības sajūta. jūs saprotat, ka neko nevarat izdarīt!!!ka ja paliek slikti, tad zāles lietot principā nedrīkst+satraukums par to,ka vēderā tač mīt vēl viens, kas izjūt jūsu emocijas, un tad tas viss iet dubultā.un vispār kopējais uztraukums par to, vai viss ar mazo būs kārtībā, kādas būs dzemdības utt.vajag iezaurēt sev galvā to,ka tās ir tikai VD izpausmes un tas nekaitē ne pašam, ne mazajam.līdz histērijai gan nevajadzētu nonākt gan big_smile.domājiet, meitenes, labas domas, sapņojiet,cik jauki būs,kad piedzims mazais, un viss būs kārtībā wink. palīdzēt var grūtnieču joga vai citas fiziskas aktivitātes!es daudz kustējos, tīrīju māju, gatavoju ēst, pa dārzu ņēmos,šūpojos šūpuļtīklā,pat braucu makšķerēt!!!gan laivā kāpu, gan no krasta copēju.noķēru lielāko asari savā mūžā,ar visu savu milzīgo vēderu big_smile. grūtniecība nav slimība, visu ko var darīt smile!tas palīdz...

95

Re: GRUTNIECIBA

aveniite Protams grūtniecība nav slimība, taču, ne visām tas ir skaistākais laiks mūžā. Man dēļ sarežģījumiem ir jāievēro gultas režīms, lai mazuli varu iznēsāt maksimāli ilgi, līdz ar to man atkrīt jebkāda aktivitāte ārpus mājas. Gaidot pirmo bērnu man nebija VD un jutos lieliski, apmeklēju ūdensaerobiku grūtniecēm, daudz braukājām apkārt utt., taču šoreiz viss ir krietni sarežģītāk.
Vakar runājot ar savu ginek. stāstīju, ka lēkmju laikā mazulis tik traki kustas pa punci,šķiet izlēks laukā. Un viņa teica, ka, jā, jo viņu ietekmē mana trauksme, lēkmes, nelabā sajūta. Tieši šis ir tas iemesls kāpēc krīzes situācijās, ārsts man ir atļāvis lietot medikamentus.
Kopumā jau tveru visu daudz pozitīvāk, cenšos priecāties par katru jaunu dienu smile tomēr jebkurš, kurš saskāries ar VD sapratīs, ka reizēm ir grūti smaidīt un saņemties, bet es cenšos un arī tas ir daudz! smile

96

Re: GRUTNIECIBA

Bellae
Nu tad jau laikam man leka garastavoklis del hormoniem, nejau del VD smile
Man ari ir lidzigas lekmes, kaa tev, tikai loti reti, parsvara mani moka fiziski dazadi simptomi un parlieku uztraukums par tiem, nu kaa jau visiem kam ir VD big_smile Ja sakas lekme, tad paradas uzreiz smaksanas pazime, un tad smaksana ieilgst lidz pat vairakam dienam, tad jutos sagurusi, sagrauta un bez spekiem sad
Es ari neteiktu, ka grutnieciba ir mans skaistakais laiks, es neizbaudu skaistu grutniecibu kaa citas, kas gaida mazulus sad Laikam jasak domat pa jogu vai Grutniecu peldesanu smile

97

Re: GRUTNIECIBA

Es protams, nerunāju par to,ja ir sarežģījumi.tad jau nekas cits neatliek kā ievērot to, ko dakteris liek wink.
un es ar neteiktu, ka man bija nenormālā sajūsma grūtniecības laikā big_smile.tāpat bija grūti, sāpēja galva bieži, kājas, par muguru nerunājot,sirdsklauves,biežā čurāšana utt big_smile.bet viss atkarīgs no apstākļiem un uztveres.es vnk gāju un darīju.centos nesēdēt mājās,lai nenāk drūmās domas...
Simucis,padomā par jogu vai peldēšanu gan wink.

98

Re: GRUTNIECIBA

Jaa uz toleti 2 reizes nakti jkaskrien big_smile Nu man nav sarezgijumi, tikai moka fiziski simptomi, gan VD, gan grutnieciba.
Vel nespeju iedomaties savas pirmas dzmedibas :@ Bailes diendienaa no taa...
Jaa, domaju ka peldet jajiet smile

99

Re: GRUTNIECIBA

Ballae raksta,ka viņai sarežģījumi...tad jau savādāk...
Nav ko baidīties!Katru dienu miljoniem sieviešu visā pasaulē dzemdē big_smile.Visām jau satraukumi pirms tam, protams...Es gan nezinu kā ir dzemdēt big_smile.Man bija ķeizars. bet tāpat bija dzemdību atsāpes, un rēta jau arī sāp.bet nav tik traki.man vistrakākais pasākums bija,kad sāpēja krūtis(krūtsgali). baroju bērnu un raudāju slimnīcā.smērēju smēres,vēdināju krūtis, bet tāpat briesmīgi sāpēja...

100

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 kā man doka smējās, nevienai iekšā nav palicis big_smile tā, ka vieglāk vai grūtāk, bet mazuli laukā dabūsi!
Man vienas dzemdības aiz muguras,tadad priekšā ķeizars, no kā tāpat ir nenormāli bail, bet gan jau būs labi smile