101

Re: GRUTNIECIBA

Man nav bails, ka ieksa paliks big_smile

Baidos no tam sapem, no taa ilga procesa, ka tik ilgi jamokas, nezinu kaa tas buus, vai to izturesu, vai nenogibsu aiz sapem, vai elpas pietiks pietiekosi smile baidos no taa ka slikti var palikt un nedod dievs kkas notikt, gan man, gan mazulim....

102

Re: GRUTNIECIBA

Es lasu jūsu pieredzi un vispār apbrīnoju jūs. Malači, ka spējat tikt galā bez zālēm. Es atkal nevaru iedomāties, kā tas būtu, ja tagad, kad ir slikti, būtu stāvoklī un zinātu, ka zāles nderīkst nekādā gadījumā. No tā man šausmīgi bail, jo vīrs ļoti grib otru bērniņu...... kad gaidīju savu pirmdzimto man nebija VD, jutos labi. Dzemdības gan man bija ļoooooti traumatiskas, bet tas dēļ mana veselības stāvokļa (nesaistīta ar VD). Finālā ķeizars - bellae, nesatraucies, katru dienu daudz sieviešu to piedzīvo un lielai daļai taču viss ir kārtībā un priecājas par to, ka izpalikušas dabīgas dzemdības. Vienīgais ko varu ieteikt no savas pieredzes, pamēģini sakārtot tā, lai pirmajā laikā Tev ir kāds palīgs, jo man rēta ļoti sāpēja, tā, ka nevarēju iztaisnoties, staigāju saliekusi muguru un protams neko pacelt nevarēju, pat savu nepilnus 2.5kg vieglo meitiņu. Un tas bija liels atvieglojums, ka vīrs visu laiku bija ar mani, palīdzējā nomazgāt, pārtīt, iecelt man opā u.t.t.

103

Re: GRUTNIECIBA

Kitija Es noteikti nebūtu piekritusi otram mazulim, ja lēkmes nebūtu pārgājušas. Bet kā jau iepriekš rakstīju, veselu gadu man tās nebija. Grūtniecība visu saasināja, diemžēl. Vairs jau neko, palikuši pēdējie divi mēneši, atpakaļceļa nav big_smile
Man būs vīrs klāt, jau iepriekš aprunājos ar draudzenēm un visas minēja to pašu, ka vismas pirmo diennakti vajag kādu, kas palīdz.

simucis18 mēs jau vienmēr baidāmies no nezināmā. Vai esi aprunājusies ar savu ginek.par bailēm, kas tevi nomāc? Ja, nē, tad noteikti to izdari! Ja tev ir labs ārsts, tad noteikti spēs tevi mazliet nomierināt, pastāstīt kā kurā situācijā rīkosies utt.

104

Re: GRUTNIECIBA

Jaa, Kitija kkaa bez zalem dzivoju smile Reti gadas, kad atlaujos kadu tabletiti apest smile

Man 3 menesi ir palikusi smile Tagad sausmigi vakar krusti sapeja, vai astes kauls, isti nevareja saprast kas saap, uz toleti lidz 3 reizem nakti jaskrien sad

105

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Oi, 3x naktī uz tualeti ir tīrais nieks. Kad es biju stāvoklī, uzņēmu pulksteni, gāju uz WC ik pa 45 min. Ne mazāk, kā 9x pa nakti, biju izmisumā un vīram teicu, ka reāli apsveru iespēju pārvākties nakšņot uz vannas istabu, jau izmēriju, ka matracis tur normāli ietilpst big_smile bet man pie vainas bija grūtnieču diabēts, kas radīja milzu slāpes. Pa nakti izdzēru ne mazāk, kā 2L, mierīgi varēju vienā piegājienā 1L iztrekterēt, diennaktī ne mazāk par 5L un tas bija sevi ļooooti ierobežojot. Domāju, ja nebūtu ierobežojusi dzertu visus 10L.
bellae
Jā, šis mani atkal dara uzmanīgu. Šodien biju pie ģimenes ārstes, viņa man jautā - nu vai tad Tu neplānoji kaut kad drīzumā otru mazuli? Es saku, kamēr nebūšu pilnībā tikusi vaļā no VD, nekāda mazuļa. Viņa gan saka, parasti jau VD grūtniecības laikā pazūd...... bet nu es riskēt netaisos, turklāt esmu pēdējo 2 gadu laikā diezgan daudz palietojusi zāles, un noteikti pirms bērna ieņemšanas gribēšu attīrīt organismu, bet šobrīd taču vēl pat esmu uz antidepresatiem un brīžiem arī trankvilizatoriem. Man viens bērniņš jau ir, pie tam nav vairs 20 gadi, tā, ka ar tādu laimes spēli nenodarbošos un necerēšu, ka VD atkāpsies. A, par pirmo diennakti, protams - novēlu lai ilgāk Tev netraucētu ķeizara sekas, bet man vajadzēja 2 mēnešus kamēr varēju daudz maz normāli pacelt savu meitiņu un pati viņu apkopt.....

106

Re: GRUTNIECIBA

Kitija Es laikam nepiekritīšu tavam ārstam. Man gan ģimenes ārsta, gan ginekologs, gan psihoterapeits teica, ka lielākai daļai sieviešu tieši grūtiecības laikā vai nu saasinās VD, vai parādās no jauna, ja nav pilnībā izārstēta. Esot procentuāli ļoti maz sieviešu, kam VD pazūd tieši grūtniecības laikā. Es teiktu, ka tās ir ļoti laimīgas sievietes smile

107

Re: GRUTNIECIBA

Jā, nu redzēs kā man ies ar to ķeizaru. Bailes ir nenormālas, bet mēs jau vienmēr baidāmies no tā nezināmā. Es vispār esmu baigā vārgule uz sāpēm, līdz ar to jau rēķinos, ka iespējams man tā atveseļošanās būs ilgāka.

108

Re: GRUTNIECIBA

bellae - par cik esmu izgājusi gandrīz visam procesam cauri, gan kontrakcijām 23 stundu garumā, gan izspiešanai  (nu vismaz centos no sirds) 2arpus stundas, gan ķeizaram - varu teikt, ka man vistrakākais bija kontrakcijas, pie tam mani pārstimulēja, jo tik ilgi jau bez ūdeņiem nevar un bērniņš ārā bija jādabon. Ķeizars salīdzinoši nekas briesmīgs, ja notiek viss pēc plāna un bez sarežģījumiem, jo ir taču anestēzija un jūt vien tik daudz, ka pa vēdera iekšpusi rakņājās, bet tās sajūtas ļoooti attālinātas un nesāpīgas, bet dzīšanas process bija nepatīkams, man vēl ienesa infekciju tad vispār murgs.
Galvenais lai trāpās normāls ārsts, ja ir līgums viss būs labi. Man līguma nebija, jo neuzspēju noslēgt, man bija priekšlaicīgas dzemdības, līdz ar to attieksme bija pretīga.

109

Re: GRUTNIECIBA

Kitija Vaiii, es arī esmu piedzīvojusi trakas dzmedības un kontrakcijas 24h garumā, man likās, ka tas nekad nebeigsies. Meitiņu laukā dabūt nevarēju...beigās viņa bija galīgi izmocīta, saspiesta, dzeltena..brrr, vairs neko tādu negribu piedzīvot. Daktere man laba, slēgšu arī līgumu ar viņu, domāju, ka mani aprūpēs pēc pilnas programas, es vismaz uz to ceru smile Zinu, ka dzīšanas process var būt ilgs un sāpīgs, bet man galvenais, lai mazulim viss labi. Bailes jebkurā gadījumā ir, visādas domas šaudās pa galvu..tieši par to vai procesa laikā neuznāk lēkme, vai nepaliek slikti utt., man šīs sajūtas tā riebjas, tad liekas, ka sevi vispār nekontrolēju, esmu kā beigta zivs. Viens pluss gan visam ir, apkārt būs mediķi, kas noteikti zina ko dara!

110

Re: GRUTNIECIBA

Man pirmās dzemdības norisinājās 10 stundas,priekš pirmajām ļoti ātri.

Sirsnīgā. . .

111

Re: GRUTNIECIBA

Kaut kur lasīju, ka vistrakāk ir pirmajā un trešajā trimestrī. Šķiet es esmu reāls pierādījums, ka tā arī ir. Pirmajā trimestrī pāris reizes pat ātros saucu, sabiju slimnīcā, lēkmes nāca virsū teju katru dienu. Otrajā trimestrī jutos labāk, ar vien retāk bija jameklē tabletīte, likās - fū, es beidzot varu uzelpot! Bet še tev, nu ir trešais semestris un man atkal iet traki. Liekas, ka pilnīgi bez pamata jau no paša rīta sāk skriet sirds, metas melns gar acīm, nāk ģībonis un viss pārējais, kas piedienas VD...galvenais, ceru, ka bērniņam viss ir labi, jo es tomēr reiz pa reizie paņemu tabletīti sad

112

Re: GRUTNIECIBA

Bet gibonis var ari but del grutniecibas, ne tikai del VD smile Kaa ari sirdsklauves var but, man citreiz ir tada kaa pirmssajutas gibonis, kas reali nemaz nenotiek smile
Man atkal tagad ir 2 trimesteris, pirmaja skiet jutos labak, tagad sliktak sad Visu laiku mani moka tie simptomi, elpas trukumiem, sirdij u.tt censos nepieverst vairs tadu uzmanibu, bet nerealitates sajutai vnk nevaru, jo visu dienu acis ir valja un apkartejo redzu nereali.

113

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 rakstīja:

Bet gibonis var ari but del grutniecibas, ne tikai del VD smile Kaa ari sirdsklauves var but, man citreiz ir tada kaa pirmssajutas gibonis, kas reali nemaz nenotiek smile
Man atkal tagad ir 2 trimesteris, pirmaja skiet jutos labak, tagad sliktak sad Visu laiku mani moka tie simptomi, elpas trukumiem, sirdij u.tt censos nepieverst vairs tadu uzmanibu, bet nerealitates sajutai vnk nevaru, jo visu dienu acis ir valja un apkartejo redzu nereali.

Tieši tas jau ir pats stulbākais, ka īsti nevar saprats, kas tad pie vainas VD vai grūtniecība. Man liekākie sliktumi ir tieši rīta pusē, vakaros jau sāku justies kā cilvēks. Man palikušas kādas 8..9nedēļas un tad jau būs citas rūpes, ķeizars, mazulis utt. smile

114

Re: GRUTNIECIBA

Man 12 nedelas palikusas smile Jo tuvak nak laiks, jo bailigak!
Es atkal sliktak vakaros jutos, no rita ari ir slikts garigais, bet tikai kadu stundinju....vakara besis uznaak....Ir dienas kad labi jutos ir kad slikti... Man ari tas nepatik ka nezinu vai tas ir del VD, grutniecibas vai vsp kkas cits..

115

Re: GRUTNIECIBA

Mani visvairāk nomās elpas trūkumi, pat ne trūkumi, bet man vnk ir grūti paelpot. Tā nav visu laiku, bieži ir rīta pusē, reizēm ir dienas, kad vispār nav. Arī šī ir lieta, kas nav īsti skaidra, vai tā notiek dēļ VD, vai dēļ punča.
Liekas, ka tiešām uz beigām paliek sliktāk un grūtāk. Lai man piedod visas laimīgās grūtnieces, bet man šī grūtniecība nemaz nelieks skaists laiks..

116

Re: GRUTNIECIBA

Man ari neliekas skaists sis laiks. Bet elpa jau var trukt 3 trimesteri,jo mazais spiez smile

Es sanemu tikko analizu atbildes - bakterijas urina, tur uzrada kkaadas 6 veidu bakterijas, katrai ir kkaada briesmiga nozimes vairakas, kas tas varetu but, ja organisma ko tadu atrod, cik google lasiju...tas nozime ka man kkas ir?

117

Re: GRUTNIECIBA

simucis18 Nu par analīzēm tev vislabāk pastāstīs ārsts, ja vīzīte jāgaida vēl kādu laiku, tad iesaku rīt pazvanīt un sirdsmieram apjautāties kas un kā. Iespējams tev ir kāds iekaisums, kas lielākoties ir viegli ārstējams ar gēla vai svecīšu palīdzību. Nelasi inetu, bet labāk tiešām pajautā savam ārstam! Būs labi wink

118

Re: GRUTNIECIBA

Uztaisiju sodien no rita 2 urinanalizes, bakterijas nebija atrastas, tatad vakar slikti vrb noskalojos smile Tikai plusins pie glotam, kas ir glota nezinu smile

119

Re: GRUTNIECIBA

Lai neparādītos gļotas(par cik gr.laikā tās ir pastiprināti), vajag tiešām kārtīgi nomazgāties un ielikt tanī vietiņā vates pikucīti, lai netiek nekas tanī trauciņā.stulbi izklausās, bet tā tas ir wink.

120

Re: GRUTNIECIBA

Jaa, zinu, ta jau dariju, tik izslideja ara man taa vate big_smile Vrb tapec ari paradijas taa glotinja smile

Kaa Jums vsp iet? Kaa parciesat so karstumu?