61

Re: GRUTNIECIBA

Luk, seit kompakti par risku, lietojot benzodiazepinus (ja lieto parak daudz):

Effects on pregnancy

The use of benzodiazepines in pregnancy on their own is not associated with any increase in the risk of abnormalities in your baby.

Benzodiazepines can pass through the placenta to your baby. If you are taking more than a prescribed dose of benzodiazepines, it is possible that your baby will be lethargic and quite floppy when delivered. This effect will wear off over a day or two. Some babies will experience symptoms of withdrawal over the next several days. These symptoms can include excessive irritability and poor feeding. Withdrawal appears to be a problem if you are taking other drugs in addition to benzodiazepines. Sometimes the withdrawal is severe enough to require medication to settle your baby.

62

Re: GRUTNIECIBA

bellae,

Kapec Tev neirologs nozimeja keizaru?

63

Re: GRUTNIECIBA

Nu es lasiju ka kaite auglim sirdij, pasliktinas elposana un var but ari psihalogiskas novirzes.

64

Re: GRUTNIECIBA

es lasu http://www.psychiatrictimes.com
Tur ir aprakstiti ari dazadi petijumi utt.

65

Re: GRUTNIECIBA

Nu man anglu valoda nav ta stipraka puse big_smile

66

Re: GRUTNIECIBA

Roena
Man kaklā nav viens kakla skriemelis un arī dēļ VD, jo man viņa esot diezgan smagā formā un ņemot vērā to ka dzmemdības tomēr neilgst tikai 30min.ārsti nevēlas riskēt, jo nekad nevar zināt kas notiek. Es taču esmu dēļ VD tikusi slimnīcā, jo tā ir izraisījusi sirds tahikardiju. Nevēlos riskēt vēl vairāk ar mazuli, pietiek jau, ka riskēju reiz pa reizei iedzerot stipro tabletīti.

67

Re: GRUTNIECIBA

bellae
Slimnīca dēļ tahikardijas? Man tikko taisīja kardiogrammu, arī konstatēja sinusa tahikardiju. Bet doks teica, ka pie grūtniecības tā var būt. Bet man viņa bija arī iepriekš. Domāju, ka vēlāk būs jālieto betta blokators, kas samazina tahikardiju. Cik sitieni minūtē Tev sirds skrien?

68

Re: GRUTNIECIBA

hristo
Man ātrie nemaz neļāva palikt mājās, momentā aizveda uz slimnīcu, ja godīgi īsti neatminos cik bija sitieni, bet sirds kāpa pa muti laukā, nekādi nevarēja nomierināt..vispār ja pareizi atceros pulss bija 133 Zāles gan man nekādas neliek dzert, vien nomierinošas tējas un pašai censties maksimāli saglabāt mieru.

69

Re: GRUTNIECIBA

bellae,
Nu jā, tā jau tāda pamatīga tahikardija. Tā Tev bija lēkmes laikā (tie 133 sitieni minūtē), ikdienā noteikti pulss savādāks. Turies, būs jau labi! Pavasaris jau klāt, atkāpsies arī VD.

70

Re: GRUTNIECIBA

Man ar VD,mazajam tagad 3 mēnesīši...grūtniecības laikā vienu momentu izjutu nemieru,kko uz lēkmju pusi..tad daktere ļāva lietot Sedatif PC pa vienai tabl.3 x dienā 2 mēnešus. un bija ok,daudz gulēju,atpūtos,lasīju grāmatas tajā skaitā psihologiju utml..pirms grūtniecības bija ārstēšanās kurss pie psihiatra ar stiprākām zālēm,varbūt tāpēc gr.laikā bija ok,bet mēnesi pēc dzemdībām atkal jūtu VD...bija dažādi pārdzīvojumi,stresi,negulētas naktis& dienas kas pastiprināja VD atgriezties..

Sirsnīgā. . .

71

Re: GRUTNIECIBA

Reona...kā Tev patreiz klājas?
Nav palicis vieglāk???

72

Re: GRUTNIECIBA

Vai, nepareizi uzrakstiiju.....ROENAi domāju...:-))))

73

Re: GRUTNIECIBA

Bellae,kapec nav viens skriemelis kaklaa?

74

Re: GRUTNIECIBA

Bellae, vai jaucu vai ne, bet tu ari biji paslaik stavokli?

75

Re: GRUTNIECIBA

iveta
Vnk nav attīstījies jau kopš bērnības.

simucis18
Nejauc, nejauc, šobrīd gaidu otro mazuli.

76

Re: GRUTNIECIBA

Un kura nedela esi? smile

Kaa juties? Kaa ar VD sadzivo smile Man tagad dzinkstona ausis , nakamais besis big_smile

77

Re: GRUTNIECIBA

simucis18
Tuvojos 30nedēļai. Iet grūti..reizēm ļoti grēkoju iedzerot 1/4daļu no 0.5mg xanax, bet mana daktere ir lietas kursā. Piedevām tagad nāk karstais laiks un man ir šausmīgi elpas trūkumi un sirds skrien. Vēl jāiztur karstākie mēneši un tad jau ceru uzelpot smile

78

Re: GRUTNIECIBA

Man ari iet gruti, ari grekoju un iedzeru tabletiti sad
Nu jaa man ir 22 nedela:) Un man jau karstuma ir elpas trukumi. sirdsklauves un reibonis.
Tgd vel ir jauna problema ar tam ausis, sonakt nevareju aizmigt del ta ka galva ir taa siconja sad lidz 2 nakti mocijos...Pat nezinu ko lai iesak, tas reali trauce man dzivot

79

Re: GRUTNIECIBA

Klausies pleijeri big_smile.reāli palīdz.es piemēram, jau esmu saradusi ar to skaņu un nepievēršu uzmanību vairs.

80

Re: GRUTNIECIBA

Nu jaaa bet varbut tev tik skali nesiic smile Pirms paris dienam kad teicu ka man ari ir siconja visu muzu, ta bija klusaka neka sitaaa...nezinu vai sagadisanas vai kas, bet tiesam tagad ir ista siconja un skala..