1

Tēma: Kardiologi

Pec vakardienas pretigas sajutas sapratu ka man nebus miera kamer nebusu aizgajusi pie laba kardiologa.
Protams  pirms kadiem 3 menesiem pec atro izsauksanas biju pie gimenes arsta un jau otro reizi protams viss kas saistits ar sirdi novel uz VD, lai gan visas analizes kas man ir uztaisitas pa 2 lagaam ir parasta kardigrama, asinsanalizes un vairogdziedzeris. Nezinu, bet man jau skiet ka taa isti nemaz nevar atklat vai sirdi nav kada vaina, jo reali spriezot pec mana dzives veida man galigi neliimejas ka no taaa var buut tik pretigas sajutas saistiba ar sirdi. jo stradaju aptuveni 30h nedela pa starpai bisku pamacos teka nav pat nekada fiziska noguruma .. noguurums pilnigi nenokaa ..labi esu nedaudz emocionala bet kuram tad negadas pastresot it ippasi dzivojot pus gadu ziemaa. Pirms pusotra gada es varetu pateikt jaaa ta ir vd jo stradju 4naktis nedela + macijos protams no laika man ari sakas pretigas sajutas , bet nu jau teka krietns laicins pagajis esu gan fiziski gan morali no ta darba atpuutusies.. bet mani veljoprojaam moka sirds .. aun man pat bail domat kas ar mani notiktu ja butu berns un stradatu pilnas slodzes darbu

Tapec varbut kads var ieteikt labus kardiologus ? riiga

2

Re: Kardiologi

Man kad truka elpa 4 menesus ari nosutija kardiogrammu parastu, vairogdziederu parbaudi un analizes un viss...un pateica ka VD! Tagad atsakas elpas trukums, lai gan trauksmes man jau bija izzudusas....ari nepienemu ka man ir VD un domaju ka elpa trukst no kautka cita neatklata vel smile Jo ka var ta smacejosa sajuta uznakt ik pa laikam... ja nav ne bailes, nekaa

3

Re: Kardiologi

hahah ja dakters hauss daritu ka musu dakteri kad  kaut ko nevar atklat tad visas serijas beigtos ar vienu sledzienu ... VD  big_smile

4

Re: Kardiologi

Stradiņos ir spēcīgi kardialogi, tāpat arī Gaiļezerā.

5

Re: Kardiologi

Nu tikunta paliksu pie taa ka man tas nav VD! Vng alergija, utt, bet kautkas ir smile

Pie tam man Kate, grutneicibas laika, uzradija ka man ir mikrobs tapec jalieto vaginalas sveces smile Un daktere man teica, ka tas rodas no skabekla trukuma....Ja jau tas VD tad kads vel skabekla trukums man vareja but?! Tapec domaju ka man kautkas cits ir!

6

Re: Kardiologi

Fuj man arii atsaakaas smaceejosaa sajuuta..un tajos briizhos uzreiz paliek bail..vel man niez deguns,un riita pusee tek deguns,pa dienu paariet..no kaa tas diivaini...

7

Re: Kardiologi

Tevi Iveta uztrauc tas ka NIEZ DEGUNS..UN TAS KA TEK:-))))??????

8

Re: Kardiologi

big_smile big_smile big_smile big_smile
piedod, atvaino, bet viens ir skaidrs, kamēr nebeigsi čīkstēt, nekas nepāries big_smile

9

Re: Kardiologi

Nu uztrauc gan,jo agrak man ta nebija..

10

Re: Kardiologi

Iveta, tu gribi teikt ka Tev nekad dzive nav niezejis deguns vai tecejusi punki? big_smile Nesaprotu, ja man tagad taa butu pie VD, tas mani neuztrauktu smile Skatos tevi visi sikumi uztrauc un katru dienu kas jauns, parak sevi uzkurini. Domaju ka tev vajaga psihologu vai vrb kadas stiprakas zales taa tak dzivot nevar diendiena smile

11

Re: Kardiologi

Velreiz uzsaksu to pasu temu vai kads var ieteikt labu kardiologu pie ka aiziet uz konsultaciju ?

kad ir bijis VESELIBAS CENTRA 4 ? tur ir kads labs pie ka esat bijusi ?

12

Re: Kardiologi

Es biju VC 4, kas ir tā filiale Brīvības 180 (ja nemaldos), biju pie I. Vēzes , ļoti laipni visu paskaidro. Es jutos diezgan atbrīvoti, jo nebija tā, kā citi ārsti,ko ātri ātri pasaka un ej, bet šeit man patika.
Vel esmu bijusi pie S.Saknes Stradiņos, arī neko sliktu nevaru pateikt.

13

Re: Kardiologi

Dace rakstīja:

Es biju VC 4, kas ir tā filiale Brīvības 180 (ja nemaldos), biju pie I. Vēzes , ļoti laipni visu paskaidro. Es jutos diezgan atbrīvoti, jo nebija tā, kā citi ārsti,ko ātri ātri pasaka un ej, bet šeit man patika.
Vel esmu bijusi pie S.Saknes Stradiņos, arī neko sliktu nevaru pateikt.


paldies par info smile nu un ka isti bija vnk konsultacija taisija parasto kardiogramu vai vel ko ? cik maksaja ? ar runaji par parsitieniem ?

14

Re: Kardiologi

es pirms tam uztaisīju EHO, holteri un ar rezultātiem gāju uz konsultāciju,ja nemaldos tad 20 ls, bet tas bija 2012.gada sākums.izskatīja visu sīki un smalki un paskaidroja ,ko nozīme tie ieraksti. S.Sakne vēl visu to uzzīmēja uz papīra,lai varu labak saprast. par pārsitieniem  man stāstīja, ka stimuls (vai kā viņu tur tai ārstu valodā sauc), esot ātrāk nekā vajagot, bet it kā nekas bīstams. Kādus mēnešus man bija labi, bet pēc tam ,kad atsākās pārsitieni,tad jau mūžīgais jautājums sev, ja nu kas?!

15

Re: Kardiologi

šonakt pēc ilgiem laikiem atkal dabūju pamocīties....uznāca sirds baisa dauzīšanās un skriešana....nav patīkami bet jau pierasts....tad nu mētājos no viena sāna uz otru jo nevar jau aizmigt ja dzirdi kā dauzās sirds....esmu no tā visa jau tā nogurusi, ka nu jau palieku vienaldzīgāka uz visu šo marazmu!!!!!

16

Re: Kardiologi

Vakar apgulos uz sakas parsitieni likaas ka triis peec kaartas,un saaka skriet sirds protams biju seedus un dzeeru valokordinu..taa baidos tagad,kapec tik daudz pec kartas vinji...kadam bija kas liidziigs?

17

Re: Kardiologi

man gribas domāt ka pārsitieniem nav noteikts skaits cik kurā brīdī var būt to pārsitienu...man laiku atpakaļ ar tie bij ĻĻĻOOOTI izteikti, bet tad tie paši no sevis pārgāja un tagad topā vienkārši paātrināta sirds darbība...un domājams ka Tava paātrinātā sirds darbība pēc pārsitieniem ir Tavs izbīlis par pārsitieniem kas izraisīja sirds darbības paātrināšanos....
Man tik rodas jautājums no kā ta man pašai tā steidzas tā sirsniņa???????

18

Re: Kardiologi

jaa es arii nesaprotiu man arii biezhi ir paatrinaata sirdsdarbiba..ji seviski no riitiem kaa celos..Vai tu ko lietoji,ka vinji pargaja,vai pasi no sevis?un kadas situacijaas vinji bija tev?

19

Re: Kardiologi

tie pārsitieni man pārgāja paši no sevis.....tai laikā neko nelietoju.....
tagad gan nākas lietot beta blokatorus...patreiz dzeru Atenolol pa pus tabletītei, savādāk nesanāk nekāda normāla eksistēšana...tad jau labāk ko iedzeru nekā beidzos katru dienu nost...tā jau tiešām var līdz nervu sabrukumam iedzīvoties :-)))))
cik tev ir sidsdarbības ritms ja jūti ka tā skrien???

20

Re: Kardiologi

Ap 110ja izmeeru,kad izmeeru..vienreiz uzleca uz 150..tev arii taada tuksuma sajuuta kad tie paaesitieni bija,vai kaadas bij sajuutas..mani velk pie zemes arii uzreiz mikstas kajas..un sarkana seja...