41

Re: Ausis

Jaa augustaa Latvijaa neirologs uzstadija SVD.

42

Re: Ausis

Simona, man ari sapes nerva sezas apvidu. Un viena kaja. Un tirpona utt. Ari dedzinasana.

43

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Jaa augustaa Latvijaa neirologs uzstadija SVD.

Tad ir jāstrādā ar sevi smile jāmeklē sev piemērotais variants. Bet ar ausi pie ārsta!!!!

44

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Simona, man ari sapes nerva sezas apvidu. Un viena kaja. Un tirpona utt. Ari dedzinasana.

Nezin vai dedzina man taads smaguma sajuuta tirpst jaa 100% tas vairaak peec sezam Nerva iekaisuma. briziem muguras Dalla krustos ieduraas

45

Re: Ausis

Es domaju ka tas no skenesanas. Bet vajaga parbaudit ausis. Man kad bija reiboni gluzi nejausi nonacu pie gimenes arsta bet ne pie sava biju lidzi draugam un vina apskatija ausis, teica ka tur viss ok. Un reiboni pargaja.

46

Re: Ausis

Redzes ko neiralogs man atradis labak sezas nervs laikam neka diska truce. Pietam majas sezu 3 gadus. Daudz seezu. Mazkustigums.

47

Re: Ausis

Nu Es kustos   loti Daudz . Man ik pa laikam pat abas kaajas taada s smagas.

48

Re: Ausis

Simona rakstīja:
simucis18 rakstīja:

Simona, man ari sapes nerva sezas apvidu. Un viena kaja. Un tirpona utt. Ari dedzinasana.

Nezin vai dedzina man taads smaguma sajuuta tirpst jaa 100% tas vairaak peec sezam Nerva iekaisuma. briziem muguras Dalla krustos ieduraas

Par ko strādā UK? Smagumus cilā? Visu dienu uz kājām?

49

Re: Ausis

Simona - pavingro mājās, paskaties kko no ārstnieciskās vingrošanas, pilates. Pēc darba kājas paturi desmit min vēsā ūdenī un pēc tam paguli nedaudz tās piepaceļot.

50

Re: Ausis

Es friziere esmu.

51

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Es friziere esmu.

Ohhhh. Tad noteikti vingrot. Tad es saprotu no kā Tev reiboņi. Rokas augstāk par pleciem tiek turētas. Tur ar var noraut vienu aroda defektu plecos. Es Tev iesaku ļoti ērtus apavus uz nelielu papēdi. Tad kā iepriekš teicu par tām kājām. Padomā par masāžu, ideālā gadījumā masieris ar fizioterapeita diplomu.
Bet ausu ārsts neatceļas, vajag pārbaudīt vai tur viss kārtīgi iztīrīts.

52

Re: Ausis

Nu tad varbuut mans darbs dara visu taas tirpshanas utt...jaa vajag masaazu sobriid eju uz baseinu

53

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Nu tad varbuut mans darbs dara visu taas tirpshanas utt...jaa vajag masaazu sobriid eju uz baseinu

Ļoti iespējams. Klau, Tu tajā baseinā ņurķo? ausis kārtīgi iztecini no ūdens?

54

Re: Ausis

Man ir special ausis aizbaazni

55

Re: Ausis

Simona, ja ir slikti UK tad jādodas uz LV un jāiet pie speciālistiem šeit. Mēs neesam ārsti. Ar sūdzībām, kas apgrūtina dzīvi tiešām jāiet pie speciālistiem. Minēt mēs varam visu mūžu kāpēc tev ausis sāp vai tml. Ārrti un tikai ārsti zinās labāk!

56

Re: Ausis

Visi gudri peec karaa!!! Atceros ties sevi kad Jums tas viss sakaas Ella's smakshanas utt... kas ar jums dariijaad jums hija pashuem panika mekleejaat visur kur vien vareejat kas ar mani notiek?? Vai tad me taa... un Es neprasu nevienam te zaales bet padomus!!!

57

Re: Ausis

Gājām pie dakteriem un stāstijām visu!!

58

Re: Ausis

Taisniba vinai ir.

59

Re: Ausis

Bet ja taa nemot VD sakumposma visus arstus izskraidiju. Ja kads simptoms ta pie arsta kabineta jau klat biju big_smile Simona, tiki pie ausu arsta? Nepargaja reiboni? Beidzi skenet sevi?

60

Re: Ausis

Simuci sodien jaa neskaneeju un zini bija vieglaak neteiksu ka bija 109% labaak bet bija. Rit man -4:30 pueraxts.