21

Re: Ausis

Nu paldies visiem par ieteikumiem!! Nav taka latvija Es samaxaa un bus Tev arsts--

22

Re: Ausis

Saprat, iespejams. Ausis tiesam nav joka lieta. Bet mes jau pie katra simptoma tak neejam pie arsta? Tad katru dienu bus jaskrien parbaudit lai izslegtu VD.

23

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Nu paldies visiem par ieteikumiem!! Nav taka latvija Es samaxaa un bus Tev arsts--

Nu nezini, man māsa ir pati ar dažādām sāpēm ar savu mašīnu braukusi un viss ir nokārtots un tikts pie ārstra. Bet zvani gan rīt un uzstāj ka Tev sāp, spiež, gulēt nevari. Blefo un tiksi ātrāk.

24

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Saprat, iespejams. Ausis tiesam nav joka lieta. Bet mes jau pie katra simptoma tak neejam pie arsta? Tad katru dienu bus jaskrien parbaudit lai izslegtu VD.

Ir simtopi ar kuriem skrienam katru dienu un ir simptomi kurus ignorējam. Piekritisīsi taču man, ka Tu dari tāpat wink es daru.

25

Re: Ausis

Ja es pareizi atceros, tad simonai nav uzstādīta diagnoze VD? Jeb es jaucu?

26

Re: Ausis

Piekritisu savus reibonus parcietu bez arsta. Jo jus teicat VD:D

27

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Piekritisu savus reibonus parcietu bez arsta. Jo jus teicat VD:D

Jopchik, tagad mēs vainīgi big_smile bet ar kājām Tu davai arî fiksi kārtīgi izmeklē. Bet man ir aizdoma, ka kkas nospiests.

28

Re: Ausis

Ja varii tikai paracetamolu visi plaukti veikalaa!!!!!

29

Re: Ausis

Ar kajam 100% ka tas nav VD. Jau atlaida kops dzeru magvit kompleksu skistosas granulas.

30

Re: Ausis

Simona, ne saprotu ko isti raksti. Bet aptiekas ir tadas ellas ausim speciali sera korkiem. Bezrecepsu.

31

Re: Ausis

Es domaju diska truce, vai sezas nervs. Jo sap sezamvieta vairak neka krusti. Atradisu neiralogu, rita pierakstisos. Nevelos bez kajas palikt:D vai mocities ka fuskus ar stipram sapeem.

32

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Ja varii tikai paracetamolu visi plaukti veikalaa!!!!!

Ibumetīnveidîgie tak arī ir. Jā, nav kā LV, bet ir, skaties, kam sastāvā ir ibuprofenum (tas pat ibumetīns ir)
Bet tā paracetamola grūšana pie katras vainas - tāds palcebo efekts tur rodas. Man no tā me silts ne auksts. Bet klepus ledenes jums gan ir super, teiktu, ka stipri efektīvākas nekā lv. Atmet šo aizvanojuma sajūtu. Es Tev nepàrmetu, bet man ir dusma, ka cilvēks tik ilgu laiku slikt jūtas un pie ārstta neiet. Un interemetā atbildes nedrīkst meklēt.

33

Re: Ausis

Ir ir meginaaju jau visu ko vareju tik kad izskaloja atstaju ka ir sad un peec paris nedelaam kaikam paradiijas tie reiboni utt...

34

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Es domaju diska truce, vai sezas nervs. Jo sap sezamvieta vairak neka krusti. Atradisu neiralogu, rita pierakstisos. Nevelos bez kajas palikt:D vai mocities ka fuskus ar stipram sapeem.

Nepaliks bez kājas. Es tavā vietā vēl pārbaudītu kāju vēnas. Bet es tā darītu big_smile

35

Re: Ausis

Viss Oki nedusmo neviens te tak pieaugusi cilveeki . Es biju jau pie gimenes arsta te teicu ja ar vestibikaaro kkas nav vini nesuutija man pie arsta. Teica paries

36

Re: Ausis

Start citu Jus te runaajat ka kaaja nemas nost man arii:(( un sapes vauraak sezas nerva apvudu.

37

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Ir ir meginaaju jau visu ko vareju tik kad izskaloja atstaju ka ir sad un peec paris nedelaam kaikam paradiijas tie reiboni utt...

Reibonis var būr gan uz nervu pamata, asinsspiediens, zem dzelzs, par maz tiek ēsts uttt. Arî no auss var būt. Pat no acu spiediena. Tāpec es saku, ka ir jāiet ar sūdzībām pie ārsta.

Bet Tev ir uzstadīta diagnoze VD jeb gūglēji simptomus un atradi šo forumu?

38

Re: Ausis

Galvenais googli nevert valaa. Jaa, sapraat, neesmu baudijusi kaju veenas. Bet krampju man nav. Un no venam diez vai sapetu dibena un muguras dala. Simona, megini tikt kka pie auss arsta. Ja tur viss bus ok ta tiesam trauksme un sevis skenesana.

39

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Viss Oki nedusmo neviens te tak pieaugusi cilveeki . Es biju jau pie gimenes arsta te teicu ja ar vestibikaaro kkas nav vini nesuutija man pie arsta. Teica paries

Bet tad Tu ej atkal un saki, ka nepāriet.

40

Re: Ausis

No acim, auss tas gan. Vel jau reibt var no sirds, neirologiskajam vainaam.