1

Tēma: Ausis

Sveiki visiem!! Paliidziet saprast ko dariit ar galvas reiboniem katru dienu? MR ur taisiita tur Oki analiizes protams arii viss normaa .) sakiet luudzu man pirms menesiem trijiem izskaloja ausis bija uzv idojusies seera korki,neesmu sobriid latvija te man skaloshana bija draysmas 40lielaas sprices ar udeni jo nenaaca  a araa Korki. Arsts bija drausmas vai del siis skaloshanas varetu but vestibilara stavokla traucejumi??? Un sobriid juutos kaa baseinaa

2

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Sveiki visiem!! Paliidziet saprast ko dariit ar galvas reiboniem katru dienu? MR ur taisiita tur Oki analiizes protams arii viss normaa .) sakiet luudzu man pirms menesiem trijiem izskaloja ausis bija uzv idojusies seera korki,neesmu sobriid latvija te man skaloshana bija draysmas 40lielaas sprices ar udeni jo nenaaca  a araa Korki. Arsts bija drausmas vai del siis skaloshanas varetu but vestibilara stavokla traucejumi??? Un sobriid juutos kaa baseinaa

Ir jāiet pie ārsta ar savām sūdzībām un jāskatās àrstam kas ar ausīm.
Te ārstu nav!!!!!

3

Re: Ausis

Saprat tu gan neiejutiga esi. Reiboni ta ir traka lieta. Uz jautajumu atbildet nemaceshu, bet jutu lidzi tev.

4

Re: Ausis

Ir recepsu zales betaserc. Vai iespejams kko homeopatisku vai dabigu kko var palietot pret reiboniem.

5

Re: Ausis

Paldies liels Simucii!! Bet nevar buut tas loti nopietns kas?

6

Re: Ausis

Man pasai bija reiboni nedelu kkur, ar sliktu dusu un gibsanas sajutaam. Domaju ka VD. Jo ka aizmirsu, tas pargaja. Vrb ieciklejies uz to? Man pat ar acim ciet karuseli bija.

7

Re: Ausis

Bet man jau 2 meneshi .

8

Re: Ausis

Varbuut jaa ta psihologiska domaaju visu laiku par to .

9

Re: Ausis

Tu skenee sevi? Tapec ta ari ir, trauksme. Es mocijos 4 mēneši diendiena ar elpas trukumu, smaksanas lekmem. Taka viss var but no VD.

10

Re: Ausis

Jaa tik tieshaam skeneeju:( tapeec ka man bail kajaut kas nav labi. Un ja taa trauksmee ta izspauzaas???

11

Re: Ausis

Simucibet nan liekas ka ausis takaa vate un runaaju kaa mucaa ik pa laikam.

12

Re: Ausis

Pm uzrakstīšu.

13

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Simucibet nan liekas ka ausis takaa vate un runaaju kaa mucaa ik pa laikam.

Nu bāc, divi mēneši staigā ar vatainu sajūtu ausî, tak mudīgi pie ārsta. Tur varbūt dajebkas. Neizskalots, sēra korķis. Divi mèneši ir ļoti ilgs laiks. Nevajag ielaist to ko var neielaist.

14

Re: Ausis

Es gan domāju ka VD tas ir. Vina teica ka izskaloja ausis korki

15

Re: Ausis

Vrb tiesam vajaga ausu arstu? Parbaudit vai nav vidusauss iekaisums no ka reiboni rodas?

16

Re: Ausis

Te anglijaa nevar dabuut to arstu kaa gribi vai kaa latvijaa.

17

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Vrb tiesam vajaga ausu arstu? Parbaudit vai nav vidusauss iekaisums no ka reiboni rodas?

Nu neginaasu riit atkal luugtues Lory

18

Re: Ausis

Zinu ka no vidusauss iekaisuma var reibt galva. Bet ja runa kaa muca sanak ka ausi ir korkis

19

Re: Ausis

simucis18 rakstīja:

Es gan domāju ka VD tas ir. Vina teica ka izskaloja ausis korki

Iespējams, ka kko ne tā izskaloja vai jauns korķis. Tāpēc es saku, ka Tev nav ārstu. Ir jāiet pie ārstiem ar sūdzîbām un jāpārbauda tās. Ja viss tiek izslēgts, tad var domāt par veģetatīvās nervu sistèmas problēmām. Auss nav joka lieta. Ir jàbeidz internetā ārstēties un tas nevienam nav pārmetums, bet ļoti liels ieteikums.

20

Re: Ausis

Simona rakstīja:

Te anglijaa nevar dabuut to arstu kaa gribi vai kaa latvijaa.

Anglijā var pats braukt uz slimnīcu tāpat kā latvijā.