1

Tēma: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Tātad arī es savulaik esmu piedzīvojis panikas lēkmes, sākumā īslaicīgi, pēc tam labu laika periodu pēc kārtas. Ir daudzi varianti ko darīt lēkmes laikā. Daži no tiem:

  • pagarināt izelpu (izelpai jābūt 2 reizes garākai nekā ieelpai, lai nomierinātos)

  • atslābināt visus ķermeņa muskuļus

  • novērst uzmanību neatkarīgi no tā, kā jūties

  • nemēģināt uzsākt iekšēju dialogu

  • ātri skaitīt no 100 uz leju

  • koncentrēties uz to, kas notiek apkārtējā pasaulē

  • noticēt, ka viss ir kārtībā (jo tā patiesībā arī ir)

Arī šo sarakstu var pagarināt, katram var būt atšķirīgas metodes ko piekopt panikas lēkmes laikā.
Tātad cilvēki, kuri piedzīvo nemieru, trauksmi un panikas lēkmi parasti no tā baidās, it īpaši no panikas lēkmēm. Jo vairāk baidīsimies no tām, jo spēcīgākas un ilgākas tās būs. Var palikt bail iziet no mājas, iet uz darbu, atrasties publiskās vietās visu laiku esot bailēs, ka var uznākt lēkme. Patiesībā panikas lēkmes laikā nekas slikts ar cilvēku nevar notikt, tās ir pārejošas un nekad vēl nav reģistrēts tāds gadījums, ka cilvēks nomirst no panikas lēkmes. Tā kā no tām nevajag baidīties. Nevajag domāt, ka citiem cilvēkiem, kas ir apkārt ir visiem tikai labi un ne reizi nav slikti. Iedomāsimies ko parasts cilvēks darītu pirmo reizi pieredzot panikas lēkmi? Atbrīvojoties no PL mēs kļūstam vēl stiprāki un ja nu lēkme uznāk, tad zinām ko darīt. Protams vienā acu mirklī tas nenotiks un nevajag domāt, ka no PL nevar atbrīvoties par visiem 100%, atbilde ir - VAR!
Ļoti svarīgi ir noticēt, ka ar Tevi viss ir kārtībā un Tev nav kāda trakāka psiholoģiska vai fiziska kaite, kā dēļ varētu zaudēt prātu vai tamlīdzīgi, kā to daudzi mēdz izdomāt.
Nākošais ir pieņemt to tā kā tas ir un uzturēt vēsu prātu par šo tematu.
Un visbeidzot nedrīkst padoties, pat ja lēkmes ir pierimušas jāturpina sevi mainīt uz labo pusi!

Ir diezgan laba sajūta, kad PL laikā tu visu to apzinies un noraugies kā tā atkāpjas īsā laikā!

Visu šo smēlos no vienas grāmatas, tiesa tā ir angliski, bet kā autors raksta, tad visspēcīgākā metode PL likvidēšanai. smile Tur tā ideja ir pat tāda, ka nevajag bēgt no tām lēkmēm, bet vajag viņas izprast apmēram tā "nu parādi ko tu vari, cik stipri tu spēj, tikai tam nebūs jēgas, jo ar mani tāpat viss būs kārtībā". Nu apmēram tā īsumā smile

2

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Ta nav gadijuma the Linden method?

3

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

pelikane rakstīja:

Ta nav gadijuma the Linden method?

Par tādu neesmu dzirdējis.
Tā grāmata saucas "The Panic Away Program" un autors ir Joe Barry

4

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Jā par panic away esmu dzirdējusi bet vairāk esmu lasījusi par the Linden method esot baigi labā,džeks kas pats mocījies gadu gadiem ir ticis beidzot vaļā un uzrakstījis grāmatu kā arī ir pieejama audio grāmata un dažādi relaksācijas cd.gribēju pirkt ebay bet biki sālīti par viņu prasa...

5

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

pelikane rakstīja:

Jā par panic away esmu dzirdējusi bet vairāk esmu lasījusi par the Linden method esot baigi labā,džeks kas pats mocījies gadu gadiem ir ticis beidzot vaļā un uzrakstījis grāmatu kā arī ir pieejama audio grāmata un dažādi relaksācijas cd.gribēju pirkt ebay bet biki sālīti par viņu prasa...

Laikam tās ir divas vispopulārākās, varbūt arī efektīvākās. Man gan negribas jaukt galvā divas metodes. Nu var jau mēģināt pirātulīcī atrast big_smile

6

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Kādam nau kruptova gramata ka uzveikt vedetativo distonju?

7

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Draugos forumā parveg dist ir pārrakstīta tā grāmata, vienīgai ciknu ērti ir lasīt kompī.
Zini es palasīju, bet mani neuzrunāja galīgi,bet ir kam palīdz

8

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Kurpatova grāmatai ir rinda ibook.lv, grāmatnīcās vairs nav, bet man izdevās nopirkt caur dragiem.lv sadaļu veģetatīvā distonija, arī ss.lv redzēju 2 eksemplārus, vienu oriģinālu, otru pārkopētu uz a4 lapām.

9

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Konflikts starp virspusējām domām un neapzinātiem mentālajiem procesiem ir bieži novērojama parādība. Tu pat varbūt vēl nepaspēji ienest apziņā savas neapzinātās prāta darbības domu formā, taču tās jau atspoguļojas tavā ķermenī kā emocijas, bet to gan tu jau vari pamanīt.
smile)

10

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Labiņi bet tagad pastāsti man kur tu to grāmatu dabūji??? Netā?

11

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Pelikane.Saku nopietni.Ja ticēsi paīstam tam,kas grāmatā būs rakstīts-līdzēs,ja tikai gribēsi kārtējo reizi pārbaudīt-nelīdzēs,jo brīnumlīdzeklis esi tu pati ar savu spēju vai nespēju sevi noskaņot kam citam ka tikai briesmu un šausmu aprakstam,kas ar tevi notiek.Gribi saproti,gribi-nesaproti,bet vienīgais slēdzis lēkmes izslēgšanai -ESI TU PATI untikai.TUR arī viss NOSLEPUMS.

12

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

pelikane
Grāmatu nopirku caur draugiem, biju ielikusi Vegdist lapā sludinājumu. Tagad lasu jau otro Kurpatova grāmatu - 7 unikālas receptes kā uzvarēt nogurumu, tā pamatā ir par nerastēniju, varu teikt, ka noteikti meklēšu arī citas šī autora grāmatas, jo viss uzrakstīts tik vienkāršā, saprotamā valodā un tiešām atver acis uz daudzām lietām.

13

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Man arī ir panika.Liela.Sāki stresot domāju ka gāzīšos,bet patiesībā negāžos viss ir OK!Man ir sārti vaigi,aisnsspiediens ok!Bet es nemitīgi domāju ka man ir slikti!Man ir 15.gadu!Bet panika man ir ļoti sen.Nevaru nomierināties!Naktī ir karsti,drebuļi,rokas svīst,sausa mute!Nezinu ko lai dara!Lūdzu dodiet kādu padomiņu!Lūdzu!Nu piemēram kā nomierināties un pārliecināt sevi ka nekas slikts nebūs!

14 Izmainīja aveniite (2013-05-21 08:42:15)

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Es tiku vaļā no panikas lēkmēm jau sen.gadus 7, 8 atpakaļ.
1)ar ignorēšanu. Es vienkārši ignorēju to,kas ar mani notiek tanī brīdī. Viegli nav, bet nav neiespējami.
2)ar runāšanu.tiešām efektīvi. es runājos ar savu paniku big_smile.teicu,ka Tu man neko nevari izdarīt.ha!kas tad man notiks?nomiršu?nē, man nekas nav.dari ko tu gribi, es no tevis nebaidos!un vienkārši ļāvos tām sajūtām,lai jau ir.bet nevis ar stresu iekšējo, bet ar mieru-lai viņš tur izārdās big_smile.
jo tiešām-reāli jau nekas nenotiek.tās ir tikai sajūtas...

15

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Ļoti pareizas domas, tā var domāt arī par visiem VD simptomiem kopumā!

16

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Sveicināti ! Visi principā raksta par šīm lēkmēm,kā ar tām tikt galā,bet maz ,kuri ir mēģinājuši prasīt psihoterapeita palīdzību ! Vai tiešām nav vērts griezties pie šī ārsta ?

17

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Pirms 2 gadiem man bija VD un tiku galā tikai ar psihijatra palīdzību,un iesaku vērsties pie viņiem.
Tagad kaite atkal atgriezusies,jo tiešām pēdējā laikā bijis liels stress,un rītdien gaidu vizīti pie doka.

18 Izmainīja g0neee (2016-10-30 13:44:33)

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

man palīdz mūzikas klausīšanās
_____________________
sporta totalizators

19

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Man palídz garas pastaigas

20

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Tas ir aizrestot prieks nākt ārā šodien un pateikt, ka kaņepju eļļa ir patiešām ideāls izārstēt visiem, un es esmu priecīgs, ka viens no cilvēkiem, kaņepju eļļa izārstēt, es cietuši Prostatas vēža un HOPS 11 gadiem, un no pārstrādē izārstēt manu prostatas vēzi mans HOPS bija aizgājuši, kā arī, es tikās ar vēža terapiju Floridā, kas man palīdzēt izārstēt manu 11 gadu prostatas vēzi, izmantojot kaņepju eļļu. Visi pateicoties kaņepju dabas izārstēt ar palīdzību Phoenix Tears (ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com) šodien atzīmēta ceturto mēnesi man bija izārstēta, un es jums pateiks, kas tur darīt vairāk pētījumu par kaņepju dabas izārstēt, un ir jūsu veselības problēmas atrisināt.

Es nekad ticu, ka kādu dienu mana vēža un HOPS būs aizgājusi uz visiem laikiem, pateicoties kaņepju eļļu.