21

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

Kitija rakstīja:

pelikane
Grāmatu nopirku caur draugiem, biju ielikusi Vegdist lapā sludinājumu. Tagad lasu jau otro Kurpatova grāmatu - 7 unikālas receptes kā uzvarēt nogurumu, tā pamatā ir par nerastēniju, varu teikt, ka noteikti meklēšu arī citas šī autora grāmatas, jo viss uzrakstīts tik vienkāršā, saprotamā valodā un tiešām atver acis uz daudzām lietām.

               Es ari gribu vina gramatu sad

22

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

ironman rakstīja:
Kitija rakstīja:

pelikane
Grāmatu nopirku caur draugiem, biju ielikusi Vegdist lapā sludinājumu. Tagad lasu jau otro Kurpatova grāmatu - 7 unikālas receptes kā uzvarēt nogurumu, tā pamatā ir par nerastēniju, varu teikt, ka noteikti meklēšu arī citas šī autora grāmatas, jo viss uzrakstīts tik vienkāršā, saprotamā valodā un tiešām atver acis uz daudzām lietām.

               Es ari gribu vina gramatu sad

Meklē bibliotēkās.

23

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

esmu arzemes..

24

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

ironman rakstīja:

esmu arzemes..

Tad netā, bet cik dzirdēts, tad tikai krieviski esot.

25

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

jau kuro dienu dzirdu sirdi,kuleno,lec  nevaru saprast,esmu sabijies nekur nerodu mieru sad

26

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

ironman rakstīja:

jau kuro dienu dzirdu sirdi,kuleno,lec  nevaru saprast,esmu sabijies nekur nerodu mieru sad

Sirds pārbaudīta?

27

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

gadus  atpakal parbaudiju,stress bija majas varbut tapec??.. slikti nav ,jutos ok tik dzirdu ka lec jau kuro dienu...tad nav kads vd simptoms??:( saku dzert magne b6 vakar vakaraa ...
vakaraa

28

Re: Mana metode panikas lēkmju aizgaiņāšanai

sirdi jāpārbauda biežāk

nosing spešal