1

Tēma: Šodien bija traki

Sveiki.
Sodien darbaa naaca virsuu tie melnie kad galva reibst utt. Nu principaa jutu ka tuvojas panikas leekme. Iedzeeru 1 puso adaptolu + uzjaucu kokteili ar balderiaanjiem un korvalolu... itkaa paliidzeja uz kaadaam 2h. Bet pec tam kad biju uzpipejusi, atgriezos darbaa un man liekas pulss uzkaapa uz 140. Bija neremdinaams un rokas triic. Iedzeeru atkal to pilienu kokteili bet nu liidz galam taa arii neatlaida. Pat pie piecelshanaas reizeem jokaini bija. Es vienigaa taada esmu vai ir vel kads eksemplaars kam tik traki gadijies?  Un tad tie karstuma vilnji- visa seja deg un sarkana.

2

Re: Šodien bija traki

un tas skaitās traki ? VD ir ir uz daudz ko vairāk spējīgs smile)

3

Re: Šodien bija traki

tiesi taa tie ir ziedini..

4

Re: Šodien bija traki

Mani moka karstuma vilnji, bet tad kad sakas trauksme pirms gulet iesanas vai nakti. Sausmigi, viss kermenis deg. Sonakt ar pamodos 5 no rita degu kaa uguni un gaisa nebija...

5

Re: Šodien bija traki

Evituska rakstīja:

Sveiki.
Sodien darbaa naaca virsuu tie melnie kad galva reibst utt. Nu principaa jutu ka tuvojas panikas leekme. Iedzeeru 1 puso adaptolu + uzjaucu kokteili ar balderiaanjiem un korvalolu... itkaa paliidzeja uz kaadaam 2h. Bet pec tam kad biju uzpipejusi, atgriezos darbaa un man liekas pulss uzkaapa uz 140. Bija neremdinaams un rokas triic. Iedzeeru atkal to pilienu kokteili bet nu liidz galam taa arii neatlaida. Pat pie piecelshanaas reizeem jokaini bija. Es vienigaa taada esmu vai ir vel kads eksemplaars kam tik traki gadijies?  Un tad tie karstuma vilnji- visa seja deg un sarkana.

Man tas likaas loti traki. Zaales praktiski nepaliidzeja. Likaas ka atstiepshos darbaa...

6

Re: Šodien bija traki

Man tieshaam likaas jau ka pedeja stundinja klaat... taads pulss un rokas triic ka neko nevaru notureet.... galva griezhas.... viss deg. Shausmas bija...

7

Re: Šodien bija traki

Man atkal bija periods, kad pie pamošanās, sirds sitās drausmīgi, ka pilnīgi viss krūškurvis vibrē. Baigi riebīgā sajūta. Rokas man vai nu deg, vai nu ir aukstas un slapjas.
Labāk Tev bija iziet, paelpot svaigu gaisu, nevis pīpēt. Ar to pīpēšanu ir dīvaini. Pīpēšana gan man noņēma stresu, un tajā pašā laikā, pēc cigaretes visādas sirdsklauves, elpas trūkums. Tagad nepīpēju, vienalga simptomi palika. Pat nezinu, kā ir labāk? Veselīgāk jau nepīpēt.

8

Re: Šodien bija traki

elianna77 rakstīja:

Man atkal bija periods, kad pie pamošanās, sirds sitās drausmīgi, ka pilnīgi viss krūškurvis vibrē. Baigi riebīgā sajūta. Rokas man vai nu deg, vai nu ir aukstas un slapjas.
Labāk Tev bija iziet, paelpot svaigu gaisu, nevis pīpēt. Ar to pīpēšanu ir dīvaini. Pīpēšana gan man noņēma stresu, un tajā pašā laikā, pēc cigaretes visādas sirdsklauves, elpas trūkums. Tagad nepīpēju, vienalga simptomi palika. Pat nezinu, kā ir labāk? Veselīgāk jau nepīpēt.

Protams veseligaak ir nepiipeet. Kaut vai prieksh savas veseliibas. Bet es kkaa vel pagaidaam neesmu sanjeemusies atmest.
Mana ar ir taa kad uzpiipeeju saakas sirdaklauves un taa katru riitu ar pirmo otro piipi.

9

Re: Šodien bija traki

Man arī tā bija.
Kā beigās tiki vakar galā?

10

Re: Šodien bija traki

elianna77 rakstīja:

Man arī tā bija.
Kā beigās tiki vakar galā?

Es iisti nezinu. Es sarijos visu kas man bija... un gaidiju... centos apzinaties ka viss ir labi, centos lieki paniku veel vairaak nepakjert lai nav veel trakaak. Seedeeju, veedinaaju matus, jo galva ar dega. Doma jau bija atkal gimenes arstei zvaniit, jo sirds tik sitaas un sitaas. Pat pieceloties kaajaas sitaas. Iesaku noteikti nopirkt korvalolu un balderiaanju pilienus, kaadreiz tas izpaliidz noteikti.
Plus vieglai simptomu nonjemshanai varu rekomendeet Ruukiishu teeju -Miera teeja. Kkad arii taa paliidz.

11

Re: Šodien bija traki

Jums kaadam nav paaugstinaata tempratuura?

12

Re: Šodien bija traki

Ir bijusi tā 37 un drusku pāri.

13

Re: Šodien bija traki

elianna77 rakstīja:

Ir bijusi tā 37 un drusku pāri.

Man ir taa ka ir un pazuud, kaa uztraucos par koo atkal ir.

14

Re: Šodien bija traki

Es domāju, ka tas ir normāli. smile

15

Re: Šodien bija traki

Jums ir taa ka sagaadaa grutibas un bailes iet uz izmekleejumiem? Man bija janodod asinsanalizes- triceju kaa apshu lapa. Tagad sezu un gaidu muguras rentgenu -tas pats.

16

Re: Šodien bija traki

Da es vispār nevaru nepieviena ārsta normāli aiziet....vienmēr sirds klapē un sarkani vaigi...un protams mērot spiedienu vienmērsaka..vai vai, tik jauna meitene un tāds spiediens:-))))))))))))))
Man kautkāda trauma no dakterīšiem:-))))))))))))

17

Re: Šodien bija traki

Man pilniigi tas pats. Visu laiku stresaa ka kkas jaapaarbauda.... nereaali briesmiigi.

18

Re: Šodien bija traki

Es nevaru iztureet.... 2 dienas nebiju izgajusi no majam tapec domaju aiziet uz veikalu pec piena. Viss... es saaku aktiivaak biku staigaat sirds grib pa muti izkaapt. Nemaz nerunaasim ka veikala neiegaaju. Nu tas ir vnk kkaads murgs. Kaajas lenganas, skiet ka salikshos ķìselī. sad

19

Re: Šodien bija traki

Evituska, es parasti eju uz veikalu ļoti agri, kad vismazāk cilvēku. Nezinu kāpēc, jūtos tad mierīgāk.
Man šodien vientuļš panīkums. Ilgi neesmu tā jutusies, kā uz vientuļas salas. ;(

20

Re: Šodien bija traki

Nav neviena kas vareetu pacelt omu?