21

Re: Šodien bija traki

Diemžēl nē. sad

22

Re: Šodien bija traki

Es īsteniba ari visu dienu skatos tv. Reizeem riktigs pagurums uznaak, jo mans viirietis jau 3 nedelas kaa prom um bus tikai pec nedeljas. Vienai taa padruumi.
Piemeram tagad jau pat juutu ka takaa lekme grib mani paarnjemt, vismaz kkur blakus sëž. sad

23

Re: Šodien bija traki

elianna77 rakstīja:

Diemžēl nē. sad

Ar ko tu parasti nodarbojies? Straadaa? Cik tev gadu ja driikst jautaat. smile

24

Re: Šodien bija traki

Es strādāju, jā. Man 27.

25

Re: Šodien bija traki

Visas darba dienas?
Vajadzeeja iziet sodien pastaigaa. Bija veejs bet silts.

26

Re: Šodien bija traki

Nē, man maiņu darbs.
Es biju pastaigāt, bet nu, tāpat es iekšā viena un ārā viena. big_smile

27

Re: Šodien bija traki

Draudzenes kur?

28

Re: Šodien bija traki

Nav tā,ka man nav draudzeņu. Bet tādu, kuras saprastu manu bēdu nav gan.

29

Re: Šodien bija traki

Es tev uzrakstiju privaato zinju

30

Re: Šodien bija traki

Es nezinu,man VD ir 3 gadus,nu ir bijuši tiešām ļoti traki simptomi.bet esmu kaut ka pieradis,un vairs pat neliekos zini,vienigi pohas gan ir bīstami trakas big_smile

Ja mēs runājam visu laiku par slimību un domājam par to,mēs tai dodam lielu spēku.

31

Re: Šodien bija traki

Es vairs nezinu ko un kaa darit, vairs neatšķiru un esmu nezina kas pie elpas trukuma vainigs - astma vai VD. Vai vsp ir astma? Pusu ventolinu, nelidz. Esmu lasijusi ka astma ari nepadodas zalem smagakos gadijumos. Validolu panemu, nepalīdz...smagi elpot, spiez uz krutim, taka saites apsietas. Validols palidz taja bridi kad ir zem meles. Vai kadam ar elpa trukst ar spiesanu uz krutim? Tas ir vnk traki sita sadzivot jau 1,5menesi :'(

32

Re: Šodien bija traki

simucis18 rakstīja:

Es vairs nezinu ko un kaa darit, vairs neatšķiru un esmu nezina kas pie elpas trukuma vainigs - astma vai VD. Vai vsp ir astma? Pusu ventolinu, nelidz. Esmu lasijusi ka astma ari nepadodas zalem smagakos gadijumos. Validolu panemu, nepalīdz...smagi elpot, spiez uz krutim, taka saites apsietas. Validols palidz taja bridi kad ir zem meles. Vai kadam ar elpa trukst ar spiesanu uz krutim? Tas ir vnk traki sita sadzivot jau 1,5menesi :'(

Varbūt Tev vajadzētu iestāties slimnīcā, lai var Tevi izmeklēt pilnībā, bez pierakstiem un rindām???
Tā vismaz Tu tiktu pārbaudīta un tiktu skaidrībā par to elpas trūkumu!!!!

33

Re: Šodien bija traki

Laikam seit nav neviena, kuram kaads no simptomiem ir ilgstosi bez apstajas? Un nav neviena kurs diendienaa dzivo ar trauksmi un izmisumu? sad
Laba doma, man nepatik slimnicas, bet es vairs izturet to nevaru. Skiet vai nu prata sajuksu vai vnk kkur aizbegsu...:(

34 Izmainīja simucis18 (2017-03-28 15:58:32)

Re: Šodien bija traki

Vai otrs variants man vienakrsi nav VD bet depresija, jo cik te lasu, neviens neizjut tik specigu trauksmi un izmisumu. PL un shad tad simptomi uzdod, bet vai kadam trauce dzivot? Skatities filmu? Iziet sabiedriba? Atpusties un nedomat par savam kaitem utt, es to visu nevaru jo eju gulet un mostos ar vienu domu - kapec man tik slikti. Varbut astma, vrb audzejs utt

Doma slimnica vini neveiks to pasu - spirografiju, rentgenu un sirds parbaudes? Neviens netaisis man bronhoskopiju elpceliem vai vel padzilinataak...pateiks VD un staiga..Pagaidam sajos 1,5 menesu laika manaa dzive nav nekas cits, kaa domas un stress...visus aizmirsu apkartejos..zales ir tikai recepte ar noofeen bet vai palidzes?

35

Re: Šodien bija traki

Tev nav kādreiz taisīti testi uz kādu no alergēniem?...varbūt Tev mājās ir kaķis, bet alerģija no kaķa spalvas kā man bij....

36

Re: Šodien bija traki

Nee nekad. A kakis gan majas ir. Man janodod kreepas analize uz astmas elementiem. Ja tur bus astmas elementi ta jau taisis uz alergeniem. Jo iesnas man muzigi ir un tek ieksa plausas jau gadu. Vrb no nearstetas alergijas astma izveidojas. Tik nevaru krepu.nodot jo viņas paradas tik vakara. Sodien gaidiju bet neka, krepu nav. Vrb no tam tabletem pazuda - singular saucas. A kur kitija un miledija pazudusas?

37

Re: Šodien bija traki

Man ar starp citu nu jau ļoti ilglaicīgi turās iesnas...agrāk tādas vispār nemēdza būt.....pieļauju ka man kautkāda alerģija, savādāk šādas iesnas nav izskaidrojamas....

38

Re: Šodien bija traki

Nezinu bet krepas vairs nenak lidz ar to analizes nodot nevaru. Un nearsteta alergija parversas astma. A man jau gadiem iesnas kaa apgulos viena puse tuska un deguns ciet. Seit jau daudzi veseli? Maz cilveku palikusi, un dala jau neuztver simptomus tik nopietni. Laikam taa.nemokas a man lekmes 1-2 reiz diena.

39

Re: Šodien bija traki

Sveiki visiem, es jau atkal cerēju, ka tas monstrs pieveikts, tik šoreiz pieveica man līdz pamatiem.sākās pāris nedēļas atpakaļ ar to, ka likās, ka smadzenes neiet līdz manam ķermenim, riktīgi pretīga sajūta. Bet nu norakstiju uz nogurumu, pavasaris utt.iemetu tik vakaros kexatonil zem mēles un gulēt. Bet pagājušopirmdien naktī uz otrdienu pēkšņas stipras galvassāpes. Nobijos ne pa jokam, ne vairs gulēt, arī ne sēdēt un nostāvēt nevarēju, galvu plēsa pamatīgi.nākamā rītā braucu uz slimnīcu.tur , protams, litru asinis notecināja, datortomogrāfiju un ekg, ķipa it kā viss ok, es saku ka mājās  nebraukšu, sāpes drausmīgas. Nu tad vienojāmies , ka uztaisīs to punkciju (mugurkaula šķidrumu noņēma) a tur hop: parādās viegls meningīta iekaisums. Kaut gan dakteris teica, ka deļ tik maza iekaisuma nevarot tā galva sāpēt. Tad sekoja nākamie izmeklējumi: EEG, Lora apmeklējums, krūšu dobuma rentgens un visbeidzot magnētiskā galvai ar kontrastvielu. Paldies Dievam, viss ok. Tad secinājums, ka iespējams spranda apsaldēta utt. Nu jau 9 dienas pagājušas bet sāp vienalga. Mana vienīgā cerūba ir vēl masāžas. Vairs neko citu nevaru iedomāties kas varētu palīdzēt. Šitādas sāpes savos 32 gados piedzīvoju pirmo reizi.. tas toč ir traki

40

Re: Šodien bija traki

Kaadam ir sajuuta visas dienas garumaa ka pakruutee knjud?