1

Tēma: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Labvakar.
Vakar naktī ejot gulēt tākā esmu pa pusei iemidzis, pamožos jo tākā esmu aizmirsis elpot vai kkas tāds.. Tas gaiss tāds sauss un dziļš likās.. Un tad sāka spēcīgi pukstēt sirds.. Nevis ātri, vai kā, bet tākā tulīt stātos nost, ar ne retām, ne biežām, bet specīgām sistolēm..... Tas ar no VD varētu būt???

2

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Tā ka izlaiž itkā sitienu pa pusei tā kā? big_smile Tā ir reizēm jā. Pēdējā laikā man vispār gribas bieži skaitīt pulsu, liekas, ka sitieni izlaižas, bet tie itkā nav pārsitieni.

3

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

man tas parasti kopā ar to ka pie izelpas tā kā lēnāk sitās un pie ieelpas saskrienās

4

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Nē, ne gluži pārsitiens, bet tādi spēcīgi sirdspuksti, ka krūšu kurvis bezmazvai kratās līdzi, un liekas, ka tas bija pēdējais puksts, ka sirdij pa grūtu..

5

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Kaut kas liidziigs ir bijis,bet ne gluzhi taa... Ir bijis,ka sitaas speeciigi,bet tai pashaa laikaa pameerot asinsspiedienu viss bija perfekti un arii puulss bija tikai 76 big_smile
Tad nu nospljaavos un guleeju taalaak big_smile
Trakaak ir tad,ja galvaa puulsee sirdspukstu ritmaa... Ar to elposhanu ir bijis tikai taa,ka liekas,ka liidz galam nevar ieelpot un gribaas nereaali dziljas ieelpas taisiit,liekas,ka liidz pusei ieelpojas un kaut kur pazuud!
Bet nu Kurpatova graamataa bija forshi rakstiits--> Paskatieties sev apkaart,visi elpo...un Jums ko liekas,ka Jums vieniigajam peekshnji skaabekli apgrieza? big_smile Vispaar forsha graamata smile

6

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Es gribu to grāmatu palasīt, bet man studentam redz līdzekļi knapi no nedēļas līdz nedēļai ļauj izdzīvot sad
Man jau atkal sirds problēmas, elpošana jau ierasta..

7

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Mike Stokes rakstīja:

Nē, ne gluži pārsitiens, bet tādi spēcīgi sirdspuksti, ka krūšu kurvis bezmazvai kratās līdzi, un liekas, ka tas bija pēdējais puksts, ka sirdij pa grūtu..

Ir ir tas pats, manuprāt. Ne pārsitiens, bet tāda ilga atstarpe starp sirdspukstiem.

8

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Ar ne gluži liela atstarpe, bet tas puksts tāds spēcīgs, ka tiešām liekas, ka krūšu kurvis nodreb līdz, un ka tas bija pēdējais..

9

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Mike Stokes rakstīja:

Ar ne gluži liela atstarpe, bet tas puksts tāds spēcīgs, ka tiešām liekas, ka krūšu kurvis nodreb līdz, un ka tas bija pēdējais..

Iepriekšējie normāli, bet tas pēdējais tāds? Tas gan ir atšķirīgi. Man atkal tā atstarpe un laikam tas, kas saucās elpošanas aritmija. big_smile Ir bijuši arī tie spēcīgie puksi, bet tad vairāki pēc kārtas.

10

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Ja tu maaki lasiit krieviski,varu tev uz meilinju to graamatu nosuutiit,godiigi saku-vinja ir DIEVIIGA,lasaas shausmiigi viegli un ir ar taadu humoriigu piesitienu smile

11

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Es krieviski nemāku ;/

12

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Mike Stokes

Ja esi draugos tad tur ir domubiedru grupa veģetatīvās distonijas un tur to grāmatu viena sieviete ir pārrakstījusi,tikai pameklēt vajag

13

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

es tur esmu pieteicies vairākās VD grupās, varbūt vari iedot linku, vai konkrētākās koordinātes tieši tai grupai??

Ok, nākamais simptoms: Kurš vēl nevar tākā līdz galam ievilkt elpu? Nu, liekas, ka velku gaisu iekšā, līdz galam neievelku un vajag jau vilkt atkal/??

14

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Vijuks rakstīja:

Ar to elposhanu ir bijis tikai taa,ka liekas,ka liidz galam nevar ieelpot un gribaas nereaali dziljas ieelpas taisiit,liekas,ka liidz pusei ieelpojas un kaut kur pazuud!

Kaa jau vienreiz teicu smile

15

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Ok, nākamais vai jums tā ir bijis:

Šorīt no rīta aizejot uzpīpēt, beidzu pipēt un gāju uz istabiņu, sāku just ka daudzās sirds (cik kolēģis no 2trā kursa izmērīja bija 130x) , likās, ka tulīt sirds apstāsies, pēc tam nenormāls nogurums..

16

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Pēkšņi ne  no kā uzkāpa 154, bija sarunāts likt holteri, aizgāju kabinetā, (biju tur bijusi jau vairākas reizes, zināma vieta,it kā uztraukumam nebija pamata), daktere domā, ka aparāts ne tā rāda, bet jā, augsts pulss bija

17

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Pati juti, ka pulss tik ļoti uzkāpis?
Man jau ar, koju gaitenis, viss zināms, hz no kā uzkāpa. 7dien cerams uztaisīšu eho un parasto ekg, tad redzēs kas būs..

18

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Nē aparāts uzrādīja 154x, daktere domāja,ka tas ir sabojājies,bet nekā

19

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

jā, ar to sirsniņu mums traki - man ar...lai ko tie dakterīši mums tāstītu ka tas nekas traks pie VD, bet man gan tā nešķiet....cik ilgi lai tā sirds spētu ko tādu pavilkt???????

20

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

maija_a rakstīja:

....cik ilgi lai tā sirds spētu ko tādu pavilkt???????

Tieši mans mūžīgi neatbildētais jautājums..... Kā tā var būt , ka neietekmē sirsniņu?! cik palasu, tad jebkura darbība virs vai zem normas neatgriezeniski atstaj iespaidu, ne tā?!