21

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

iespaidu jau atstāj, bet miokarda šūnas ir ļoti spēcīgas un izturīgas, padomājiet, ka viņām jātur līdz mūža galam kvai normālam cilvēkam..

22

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

jā, taisnība vien ir, bet normālam cilvēkam pulss ap 60 +/-, a mums tā šancē slodzē 90-115, tad sanāk, ka normālam cilvēkam +/- 80 gadu,a ko ta domāt par distoniķiem ?! sad
Ai,šodien man riktīga dvēseles caureja atkal, mērīju spiedienu,a aparāts parāda "anormāli dati'', mērīju otru reizi, it kā normāli, pulss 90,spiediens 118/83. Visu dienu domāju, kāpēc ta paradija?!

23

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Kāpēc tā parādīja neuztraucies, ja otro reizi uzreiz pēc  tam parādīja tevis minētos rezultātus, tad aparāta vaina, jo spiediens tev nevar 3min no anormāls= virs 300 ( vismaz manuālajiem) pārlekt uz 118 ;D
Kā manas pasniedzējas saka- spiediens tev kā kosmonautei smile
Slodzē pulsam jābūt ap 120, miera stāvoklī 60-80, bet ja pirms VD tev ir bijis tāds pulss tad tā ir tava ķermeņa patoloģija, pie kuras viņš jūtas labi un apmierināts..

24

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Mike Stokes: paldies, mazliet nomierināji smile

25

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Labvakar..
Man šodien visu dienu tāda spiedoša sajūta pieres apvidū.. liekas, ka piere gāžas pāri acīm.. skatiens tāds dīvains, nevaru pievērsties nekam konkrētam.
Kādam vēl tā?

26

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

bingo! man piere starp uzacīm velk un skatos TV, liekas ,ka bilde izplūst, kā arī sajūta,ka nejūt lāgā ne rokas, ne kājas, un ka galva grieztos sad

27

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Dace, kad guli, ar nav tāda sajūta, ka smadzenes tirpst? ka liekas, ka tulīt atslēgsies nevis no miega, bet no kkā cita?
Un pāriet kad atver acis?

28

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Kad taisos gulēt, tad ne tas vien, bet jā, liekas, ka galvas labā puse ne ta tirpst, ne ta niezt, jocīga tā sajūta, kad aizveru acis, un it kā sāk nakt miegs, tad , liekas, ka viss lēnām stājas un kaut kur aizpeld, sabīstos, atveru acis,(tai momentā,kad atveru acis, uzreiz nepāriet tā sajuta, tajā brīdī, pirmajās sekundēs viss vēl pastiprinās) un pēc laiciņa viss uzlabojas, bet ,tad ir bailes atkal iemigt...  sad

29

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

huh, man laikam tas pats, tikai vieglāk.. šobrīd ar, nespēju koncentrēt skatienu uz klaviatūru ;/ tizlums
iešu pārbaudīt vai kāds no skriemeļiem nespiež uz vēnām/artērijām...

30

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Man jau teica,ka esot spondiloze, bet, manuprāt, mūsdienās, tas nav nekāds retums

31

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

ui jā šitādas sajūtas pa pilno,tik man netirpst smadzenes bet peld prom tāpat un tad pieraujies augšā. Tā pati riebīgākā sajūta kad liekas viss stājas gan smadzenes gan sirds.vakarnakt mani visu nakti mocīja tās briesmas es aizmigu pēc 3 naktī tikai.piecēlos 6,bet pilnīgi nebija sajūta ka negulēts un pa dienu līdz sim brīdim nenāk miegs vēl. Murgs. Tagad jau man tīri psiholoģiski grūti pārkāpt sev pāri un mēģināt gulēt. Bail ka negulēšu atkal,ka būs slikti.

32

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Reizēm var justies daudz labāk negulējis nekā gulējis, varu apstiprināt, ka tādi brīnumi arī tiešām gadās! big_smile

33

Re: Vai jums tā ir bijis no Manis :D

Man sāk likties, ka pavasaris klāt big_smile