41

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Vijuks: baigā sakritība, bet man arī pirmās nopietnas lēkmes sākās, ka sīcim bija 1.7 gadi (gandrīz tāpat)

42

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Tak vispār nevar pat aiziet gulēt :@
Visu laiku liekas, ka elpa pa maz, + vēl kakls tāds sažņaugts..

43

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Dachuk,bet man arii draudzenei VD paraadiijaas kad mazajam bija ap pusotru gadinju smile
Principaa pirms paliku staavoklii,man bija viena maza panikinja,jo darbaa ljooti saaka reibt galva,tad ashi no darba uz maajaam,izguleejos un viss bija ok....bet arii likaas,ka nogiibshu darbaa,biju paarbijusies...veel kaadu nedeelju reiba,bet es to superiigi noignoreeju,jo nezinaaju ka man ir VD...Domaaju ka esmu paargurusi,ka vitamiini truukst,vai kas taads...Tad es paliku staavoklii un viss bija IDEAALI,lai neteiktu vairaak! Arii gruutnieciibas laikaa man nebija neviena pasha nelabuminja un viss bija super smile
Tad mazaa piedzima un pirmos meeneshus ar viss bij ok...tad paraadiijaas nereaalaa tahikardija,vareeju guleet guultaa,bet puls101 big_smile jau tad izgaaju visus aarstus-gan plaushu rengenu,gan sirds doplerografiju,kardigrammas,vairogdziedzera USG,visu ieksheejo organu USG... Visur viss perfekti smile Padzeeru concor un viss paargaaja un tad atnaaca taa briesmiigaa diena-pamodos un galva reiba taa ka atkal likaas nomirshu,elpas truuka,sirds zhnjaudzaas...es ar savu mazo raudaadama aizskreeju pie savas kaiminjienes-vinja farmaceite big_smile Prasiiju kas tas ir un ko dariit,tad izluudzos,lai aatros izsauc-laikam nevajadzeeja taa dariit,jo tad es uzzinaaju,ka man ir VD...un protams uzreiz Google.lv un aaaaiiizzzzieeeet....Dabuuju visus VD burviigos simptomus! Te ir rakstiits,ka vairaak par trijiem vienaa reizee nevar buut,bet man bija gandriiz visi!!
Man vienlaiciigi,nebija ar ko elpot,galva reiba,sirds leekaaja,rokas un kaajas bija ledainas,sviida,kaaja triiceeja,nereaalas bailes no naaves,bailes izdariit ko drausmiigu,bailes sajukt praataa un tas viss vienaa piegaajienaa...Nu pirmo pusgadu bija tik shausmiigi! Es te pat vienu briidi bljaavu,lai sauc aatros un ved mani uz psiheni! Jo likaas,ka reaali jumtinjsh aizbrauks! Taas sajuutas ir neaprakstaamas...
Aizgaaju pie psihiatra un ar to vienu vieniigo reizi tur man pietika,lai saprastu,ka esmu veselaaka par veselu smile Vieniigi vinja pateica ljoti interesantu lietu un domaaju,ka taa arii ir!
To ka tas VD uzplauka tikai taadeelj,ka es nespeeju adapteeties jaunajai dziivei...Jo agraak es vareeju visu dariit ko gribu un peekshnji man ir mazais,kuru ljooti plaanoju un gaidiiju big_smile Tikai tas mani ierobezho uz visu,tagad nevaru neko dariit,to ko agraak-nu piemeeram atpuusties ar draugiem,palikt aarpus maajas,kad vien veelos,braukt celojumos (viena,vai ar draugiem) Jo visu laiku ir mazinjais par kuru jaaruupeejas...
Iisaak sakot esmu egoiste big_smile Un arii homeopaate to pashu teica...

Piedoshanu,ka tik gari smile

44

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Aaa...nu jaa pie visiem tiem izmekleejumiem,peec taas pirmaas panikas leekmes un aatrajiem klaat naaca encefologramma un magneetiskaa rezonanse smile Lieki piebilst,ka arii tur viss perfekti big_smile

45

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Man ir elpas trukumi jau 4 menesus, sakuma dzivoju bailes ka nomirsu vai sajuksu prata, bet tagad jau ir mierigak un lidz ar to elpas trukumi pazuda smile Protams, nak jauni simptomi klat

46

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Kā jums izpaužas žņaugšanas sajūtas? sēžu ''draugos'' un jūtu, ka mazliet augstāk virs kakla bedrītes gan labaja, gan kreisajā pusē sāk žņaugt, ne tā , ka elpas trūktu, bet sajūta, ka kads spiestu un  tam visam sāk pievienoties tāda kā slikta dūša, nu tā, ka tuvu tam, ka jaskrien uz WC. ir kaut kas tml.bijis?

47

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Kā jums ar elpošanu? es šodien izteikti jutu, ka man nav gaisa, ko elpot. it ka ārā nav vasara, un gaisa pietiekoši, bet sajūta, ka elpotu pa tukšo. Ir bijis tā, ka liekas,ka grūti elpot, bet tagad nav ko elpot