21

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

vēl nezinu gribu pakonsultēties ar neirologu kādu labu

22

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Ko jūs ar to prātā jukšanu? big_smile
nevarat sajukt, ja jums tā liekas. Nevienam ar šizofrēniju un pārējām tāda tipa slimībām pašam neliekas, un pacienti paši arī nesaprot, ka ir slimi. Viņu uztverē viņi ir veseli. Ja tev liekas, ka jūc prātā, atceries, ka būsi sajukusi tad, kad tev kāds tā nopietni to teiks, vai meklēs vīri baltos uzsvārčos, bet tu tikai brīnīsies par ko?..

23

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

nē man nav sajūtas ka sajukšu prātā,tas tikai tādā tautas valodā kad nevar kaut ko izturēt tad saka sajukšu prātā:)

24

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Priecaajies,ka tev nav shiis sajuutas...Un tfu,tfu,tfu,lai arii neparaadaas...Jo peec manaam domaam vinjas ir viss trakaakaas!

25

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

paldies vijuk. Pašlaik man neticami laba pašsajūta nu jau kādu nedēļu dzīvoju mierā. Dzeru tikai balderjāņus guļu labi.

26

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

man gan jaunas un jaunas nāk klāt sad nekādi netieku uz strīpas

27

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Kā jūs tiekat galā ar šo ? "Līdzsvara traucējumi, nestabila gaita, reizēm pat grūtības pareizi izteikt vārdus.
Pēkšņa nesaprašana, kur atrodies, kas notiek."
Vienam zināmam cilvēkam ir MS kur arī šādas sajūtas, man MR veica galvai 2011.gadā, varbūt kāds zin,cik bieži jātaisa MR,lai zinātu,ka viss ir vai nav ok?

28

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Jā kāds var pateikt ko darīt es to nevaru izturēt man redze gļuko visu laiku ..Ir ta ka sežu pie datora ,un man lieka ka pa bridim kaut kur kaut kas paskrien nogļuko ,ir pat bijis tā ka tadi ka putekliši lido gar acim caurspidigi..Nemāku izstāstiti gruti to aprakstīt sad

29

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Tie nav putekliishi wink Es varu apskaidrot kaa tas ir!
Tiem,kuri nav redzeejushi,vai pieveersushi tam uzmaniibu,lai rastos kaut mazaakaa saprashana-izejiet aaraa un paskatieties uz sniegu-buus taada sajuuta,ka redzat taadus,kaa apliishus,kuriem ir tumshaaks apvalcinjsh un viducii blaavi peleeciigs,vai caurspiidiigs-ja nesanaak ar sniegu,tad esot pie juuras paskatieties debesiis,vai uz horizontu-noteikti redzeesiet... smile

Teevs ir ezoteerikjis un arii skaidroja sho,ir vairaaki varianti...Bet nuu principaa taas ir taa saucamaas dveeseliites,ap mums ir tik daudz kaa ko nees nemaz nespeejam aptvert,jo vienkaarshi neredzam,bet shos apliishus ir iespeejams redzeet! Tie ir kaa energeetiskie locinji utt...nemaaceeshu paskaidrot big_smile Buus teevam jaazvana un jaaprasa atkal smile

30

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Aaa un par to gljuku,tas nav gljuks-es to saucu par sava veida paranoju big_smile Man dazhreiz bail mashiinaa paskatiities atpakaljgaitas spogulii,jo liekas,ka ieraudziishu kaut ko ko nevajag big_smile Bet arii ir taa,ka seezhu pie PC un peekshnji liekas,ka kaut kas kaut kur sakustaas,vai kaut kaada eeninja! Bet nu loogiski,ka neviena nav big_smile

Shausmenes savaa laikaa skatiitaas dara savu big_smile Zemapzinjaa jau viss kaut kas ir noseedies un tagad tas no kaa baidiijaamies lien uz aaru smile

31

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Kā jūs tiekat galā ar smagām kājām? man no ceļgala līdz pēdām riktigs ''betons'', grūti pakustinat kājas, liekas, ka pie katra kājas būtu piesieta svara bumba. līdzšim sajūtas kaut ka ātrāk nomainīja cita citu, bet reiboņi kā turas jau 5-6 dienas, tā klāt vēl šis.... sad

32

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Man reizēm ir vājums kājās un tad grūtāk pakustināt. Tas mož būtu tas pats?

33

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

gruuvij: varbūt, bet sajūta ir tā, ka guļu gultā, gribas ieslēgt TV un liekas, ka ar piepūli kājas jakustina, kad liekas, ka daļēji atteikušās, Tev arī apmēram tā vai savādāk?

34

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

man ir bijis visi no šiem brīnumiem,gan liekas ka kājas vairs nejūtu gan guļot gan ejot, ir bijis tas pats ar rokām veikalā pēkšņi knapi santīmus saskaitīju,vakar dzēru tēju ar cepumiem un pēkšņi likās ka nevaru pakošļāt.ai nu visādas šausmas

35

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

kā jums ar spiedienu? man kaut kas dīvains, skatos filmu un jūtu, ka galva sāk reibt, izmēru 130/93 it kā jau nekas pārāks, bet kāpēc apakšējais tik augsts?!  kādam ir bijis apakšējais tāds?

36

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

chavinj smile man arii shodien visu dienu reibst-reiba galva...darbaa kaa taada apdullusi musha staigaaju big_smile Daciit,man apaksheejais ir bijis veel lielaaks nekaa 93...bija pat bijis 103 tad gan likaas,ka gals klaat...laiks vienkaarshi mainaas aaraa,pielauju domu,ka tieshi deelj taa arii daudziem ir vaajums un reibonji,man veel klaat galvassaapes un nedaudz ik pa laikam taa nerealitaates sajuuta ! pretiigi,bet jaapaciesh,mierinu sevi ar domu,ka nu jau driiz viss buus zaljsh un saaks ziedeet pukjes,koki u  silts laicinjsh buus  smile)

37

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Vijuks: es arī sāku pieļaut domu, ka tas viss no pavasara, par cik tagad nedzīvoju vairs LV, tad te (Vacija) jau sniegpulkstenīši un krokusi iet pilna plaukumā. Vijuks: kādas bija sajutas pie tik augsta apakšējā? un bieži Tev apakšējais bijis paaugstināts? jā , tie reiboņi man ar tagad ar nerealitāti iet roku rokā sad

38

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

biezhi gan nav,bet kad ta ir tad sak likties,ka dikti karsti paliek,loti reibst un galva spiediens kkads! man darbinja ar daudziem ir VD un visi jau gandriiz meenesi mokaas ar sho muusu burviigo draudzeni smile aaa...un par taam kaajaam-man ari jau kadu tresho dienu tadas nesaprotamas sajutas,nevareetu teikt,ka smagums...driizaak liekas,ka vinjas kaa vate kljust,sajuta riebiga,jo liekas ka varetu vinjas atteikt darboties smile vispar gribas visu laiku gulet un no gultas ara nelist! bet ta nevar,jo darbs un meitinja smile

39

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Man arī kamēr guļu ir labi, kā pusstundu augšā jau sāk reibt galva. tas tiesa, ka jasaņemas, jo man ar trīsgadīgs mājās smile

40

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Man arii meitinjai 22apriilii paliks 3g smile
Reaali VD paraadiijaas kad mazajai bija 1.4g
Laikam aizseedeejos maajaas paaraak ilgi big_smile