1

Tēma: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Man ir bijusi lielaakaa dalja no visiem uzskaitiitajiem simptomiem,bet ir palikushi tikai tie pashi trakaakie,no kuriem man viss vairaak bail!

Taa tad,vai Jums ir bijusi taada sajuuta,ka tuuliit sajuksi praataa,ka smadzenes vienkaarshi atsleegsies un neko vairs nesapratiisi? Kaa arii bailes,ka peekshnji vareetu zaudeet pashkontroli un izdariit kaut ko drausmiigu?

Jo visu laiku liekas,ka es te vieniigaa ar shaada veida baileem seezhu,jo visiem sirds paarsitieni,elpas truukumi,bet kkas taads nevienam nav piemineets sad

2

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Vijuk ir ir te tādi arī,bet laikam jau citiemtie neliekas paši drausmīgākie,tomēr drausmīgāki ir fiziskie simptomi.

3

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Vijuks:man kādas 5 -6 reizes distonijas laikā ir bijusi tāda sajūta,ka liekas pēkšņi nesaprotu,kas notiek apkārt. Tajos brīžos ,piemēram,ejot pa ielu ,es skaitu pie sevis, tas ir koks, mašīnas nr. tādas un tāds , pie sevis nosaucu ātri personas kodu utt.,tad kaut kā izdodas nomierinaties, ir riebīga tā sajūta,kurai seko liels uztraukums vismaz man tā ir.

4

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Evija9162-es atkal kkaa to fiziskos simptomus veiksmiigi varu paardziivot,vismaz man taa liekas un tas tikai pateicoties Kurpatova graamatai! Bet taas visas domas ir vienkaarshi briesmiigas un tik bailiigas,ka liekas-gals nu ir klaat...

Dace-es daru tieshi taa pat big_smile Seezhu virtuvee,naak virsuu visas taas drausmiigaas domas un izjuutas,tad es saku sev-re kur teejkanna,kruuziites utt big_smile Bet uztraukums ir kapitaals,kuram liidzi veel naak kermenja triiceeshana un asinsspiediena pacelshanaas...

5

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

o jā asinspiediens...... man nekad nebija bijis 164 augšējais, galvas sāpes bija pamatīgas.... sad

6

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Nezinu vai tas ir tas pats ko tu  domā, bet man brīžiem uznāk tādas stūlba sajūta itkā pazaudēju apkārtnes realitāti , tiešām tāda sajūta ka smadzenēs atslēdzies tas posms kas liek domat reāli un normāli big_smile man sākas tādas domas vai neesu psihiski slima vai mana uzvedība ir normāla, vai vispar vis kā runāju mājas ar citiem ir normāli, tāda neizkaidrojama sajūta.. sāku domāt vai to kā visu uztveru ir pieskaitāms pie normāla cilvēka, jo man ir tā ka dažreiz uztveru visu daudz saāsinatāk kā citi, citi tajā pat neiespringst, daudzas lietas iedomājos tā kā nemaz nav- pieņemsim tajās pašās attiecībās. Es dažreiz tik tāl aizdomājos, ka beigās tiešam novedu sevi līdz dusmam utt ... pati uzskatu ka šausmīgi daudz vnm domāju big_smile Man ir paziņa kurš ir pabijis kā saka baltajā māajā , un tad kad man sāk uznākt tādas stūlbās domas sāku viņu salīdzināt ar sevi, jo apmērām zinu kāpēc viņš tur ir nonācis, un tad man vispār paliek bail ja atrodu ko līdzīgu big_smile  pārsvarā tās sajūtas uznāk pēc kaut kada emoncionala pārdzīvojuma... vai tad kad esu pārāk daudz laika pavadījusi pati ar sevi un pati ar savām domām aizvedusi līdz tam visam .

7

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Kate-man ir kaut kaa liidziigi.
Un arii tieshi peec emocionaala paardziivojuma,tagad izshkjiiros ar puisi un davai viss saakaas...Tikai stuulbaakais,ka man shiis izjuutas nav taa ka vienu dienu ir un tad paariet! Man vinjas stabili kaadu meenesi ir katru dienu un tad es saaku domaat,kaadeelj pati sevi taa moku un viss paariet. Pagaajusho reizi paargaaja uz 1.6gadiem smile Viss bija tik labi un forshi... smile Un te atkal saakaas sad Bet njuu ceru,ka kad nokusiis sniegs un saaks spiideet sauliite atkal viss  buus ok smile Jaatiek tam visam paari! Un jaa es arii saliidzinu sevi ar citiem cilveekiem big_smile Veel salasiijos par shizofreeniju un vispaar taada panika uznaaca... labaak par visaadaam slimiibaam maatee googlee neko nelasiit big_smile

8

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

ujjj traki - es pat nezinu kas ar mani notiktu ja izšķirtos domāju ka nebūtu tālu līdz baltajām pelītēm..,zinot kā es visu jau tāā uztveru, noteikti vainotu sevi un savu VD kas man liek būt čīkstošai pīkstošai neintresantai un gruzīgai , kaut nu jau cenšoš big_smile Kad viss ir labi ar domāju kāda velna pēc domāju tādus mēslus un moku sevi viss tak ir forši un labi patiesībā.. bet nē tad kad uznāk kkādas dusmas tad atkal viss pie kājas big_smile Es ar gaidu pavasari, jo zinu ka tad paliks 70% labāk, varēs smuki ģērpties būs vairāk iespēju ko padarīt ..

Jā es izvairos no tādām liekām informācijām es pat dok. Hauss neskatos:D

9

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

kate: Tu minēji par to ģērbšanos, bet man ir tā, ka galīgi negribas smuki ģērbties, man ir pilnīgi vienalga,ko velku, ( nu gluži naktskreklā ārā neeju). Un arī tādas pašas sajūtas, kā Jums te meitenes, man vēl tagad maģistrs priekšā, pat nezinu,kā lai ar šitādām sajutām kaut ko daru?! sad

10

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Tagat ziemā es ar vsp neiespringstu uz ģērbšanos ar ir tā ka vienalga galvenais lai silti, uz darbu eju kā mazs bomželis satuntulējies pašai sev nepatīku jo darba ir nežēlīgi auksti , sapucējos tik tad kad ar puisi kkur brīvdienās izejam.. nu tā ritīgi dīvaini pati sevi brīžiem nesaprotu es itkā ikdienā nepucējos bet tad ja ilgu laiku neesu izgājusi kkur sabiedrībā smuka man sākas pārmetumi, un pašvērtējum problēmas tik tālu ka varu sākt raudāt:D Tēka man laikam ir svarīgi vismaz reizi nedēļā iziet arā ar puisi pievilcīgai, lai man ir tāds kā morāls miers ka viņš redz ka varu arī izskatīties ļoti labi un pati ar to vel redzu, jo dažreiz sķiet ka mans vīrietis drīzāk ir daļais dzimums big_smile Zinu ka pavasarī man būs labāks garastāvoklis būs silts un man gribēsies uzģerbt biežāk ko skaitsu ...

Dace varbūt paņem kādu dienu sapurinies kad būs saulana silta pavasara diena uzvelc ko skaistu, pabaudi komplimentus, varbūt tas būs tas kas tev grūtajos brīžos palīdzēs smile vai arī tas jau ir izmēģināts un nekam neder ?   Laigan muļķīgi skan, bet uztaisi smukas bildes ieliec draugos, ganjau būs lērums ar komplimentiesm un pati pamanīsi ka patīk ko tādu dzirdēt un tas uzlabo noskaņojumu un novērš domas. Man tiko ar bija neliela fotosesija un nu kā duma nosēdēju vairākas dienas pie datora , bet pamanīju ka tas riitigi palīdz novēst domas un uzlabo pašvērtējumu . šad tad jau var ...

11

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Lai gan es jau zinu kad ir VD diena big_smile tad viss ir pie kāājas kada vel pucēšānās... kāda vel smaidīšana, bet nu tad kad ir labā diena pamēģini, varbūt dēļ tā arī nakošā diena būs laba. Jo esu pamanījusi ja vienu dienu nodzīvoju kā saka saskaņā ar sevi arī nākošā ir laba - tgt cenšos sevi noturēt uz tāda viļņa, cenšos izvairīties no lietām kas mani kaitina(sanāk no daudz kā izvairīties big_smile ) lai neuznāk atkal nervu bende big_smile jo tad atkal sākas simptomi un jāsāk vis no sākuma....

12

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Par to sapuceeshanos riktiigi piekriitu smile
Pati arii dazhreizh pamanu,ka staigaaju,kaa kaut kaada nopluukaata vista,tas taadaas dienaas,kad viss ir vienkaarshi tik taalu piegriezies un visu laiku it kaa ir slikti,tad es veel domaaju,nu kaadeelj man taa...
Un tad pati uz sevi sadusmojos,saraudos,sapurinos...un tad jau aaiizzziiieeet smile Aizeju uz frizeetavu,sapuceejos,uzvelku kaut ko skaistu un pati par sevi priecaajos un dusmojos vienlaiciigi,kaadeelj man tik simpaatiskai sievietei sevi shaadi jaamoko ar visaadiem tizlumiem un stuulbaam domaam smile Jo pa lielam man ir viss laimiigai dziivei,tikai pati sev visu sabeidzu! Principaa es esmu ieveerojusi,ka man palieks slikti,tad kad gribaas,lai kaads pazheelo,samiiljo,paslavee utt... Kaa saka,jaasaka-uzmaniibas truukums big_smile

13

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Tā nerealitāte un sajūta ka nesaproti, kur esi ir viens un tas pats, man tā šķiet. Vai arī nerealitāte + nemiers. Kas to lai zina big_smile bet ja ir baigā nerealitāte, tad iesaku paākstīties, kko padungot pie sevis, 3x pieklauvēt pie sienas, durvīm utml., tas atsauc atpakaļ to, ka vienmēr viss ir reāli, realitāti pazaudēt nevar! smile
Domas par prātā sajukšanu iet roku rokā ar nemieru, jo lielāks nemiers ilgstoši, jo tādas domas rodas. Palabojiet, ja kādam liekas citādi.

14

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Nu ja laikam jau taa arii ir taa nerealitaates sajuuta,vienkaarshi nevar taa aprakstiit to sajuutu! Man kad naak virsuu taas bailes par sajukshanu praataa,tad arii nemiers un viss paareejais ir klaat,ir bijusi arii kaartiiga panikas leekme,likaas,ka uzraapshos pa sienu no baileem,pat raudot bljaavu,lai mani uz psiheni ved big_smile Tagad jau smiekliigi,bet bija tik drausmiigi!

15

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Panikas lēkmes vienmēr pāriet. Ja cilvēks patiešām juktu prātā, tad viņš to nejustu, vai tas liktos pilnīgi normāli. Tas bij kkur tepatās rakstīts, mierinājumam der smile
Un jā, te tā ir daudziem bijis, vienīgā neesi, tas nu nekādi nevar būt! big_smile

16

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Mani jau kuro dienu pārņem viegli reiboņi, ar grūtībām fokusēju skatienu, bļaviens, ko pie šī simptoma varētu darīt, lai paliktu vieglāk?

17

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Dace rakstīja:

Mani jau kuro dienu pārņem viegli reiboņi, ar grūtībām fokusēju skatienu, bļaviens, ko pie šī simptoma varētu darīt, lai paliktu vieglāk?

Darīt kaut ko patīkamu. Un tad, ja ir tā sanācis, parasti es nākošajā dienā pieceļos ar kristālskaidru redzi un max koncentrāciju! big_smile

18

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

gruuvij: man joprojām tā sad  vakar centos kopā ar bērnu pazīmēt, likās ka viss ir baigi forši, bet redz kā....

19

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

Dacīt varbūt mums tiešām jāpadzer kaut kas nopietnāks re ka citiem palīdz un var dzīvot normāli

20

Re: Kaarteejais-vai Jums taa ir bijis :)

evija9162: gan jau Tev taisnība, bet zini, ka negribas to ķīmiju sad ko domā dzert no zālēm?