4 461

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Padalaties, vai kādam ir bijis ilgstošu periodu katru dienu sirdsklauves.
Man pēdējās divas nedēļas sirds dīvaini uzvedas. Katru dienu kādus 2-3 pamatīgus "kūleņus" uzmet. Attiecīgi iemesls satraukumam un trauksmei. Ko iesākt?

4 462

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Ir.kuleni parast ir kad esmu satraukusies vai bijis kads stress,kadreiz kad skreju reizem ari bija.kops zinu,kas vini ir un kadel rodas,ikdiena vairs nav.palasi par ekstrasistolem,vismaz nomierinasies.

4 463

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

kad satraucos tad ari man lec .. ieprieks bija 6 menesus no vietas

4 464

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Man ar tās ir....vairāk jūtamas kad protams ir tāds stresaināks periods....

4 465

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Parasti VD cilvēkiem organisms ir veselāks un spēcīgāks, nekā pārējiem. Tikai jāiemācās tam nedarīt pāri - un iedot fizisku slodzi tad, kad nepieciešams. Un pareizi elpot.

4 466

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Ká tas ir pareizi elpot? Es tak nesaprotu

4 467

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Vrb tie bija domati elpošanas vingrinajumi? Man nelidz vini nekad, liekas ka tad vel vairak trukst elpas.

4 468

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Sāpes dažādās ķermeņa vietās (iekšējas, pēc sajūtas - muskuļu sāpes)
Raustīšanās, noraustīšanās, drebelīgums, spontāna "elektriska" muskuļu noraustīšanās ne no kā
Nelielas izmaiņas ķermeņa temperatūrā (dažreiz ilgākos posmos, teiksim, konstants 37,3)

kāda pieredze ar šiem simtomiem?
man ilgāk par 2 mēnešiem ir paaugstināta temperatūra 37-37,2. citādi nekas nesāp, bet pēdējas 2 nedēļas ir tā, ka no pēcpusdienas to temp. sāku tā kā just un ir kas līdzīgs muskuļu sāpēm un tāda kā kaulus lauzoša sajūta locītavās, brīžam noraustās kājas vai rokas muskuļi, plus spiediena sajūta ap acīm, bet nav stipri tie simptomi, bet nu var just un rada tādu kā diskomfortu. izmeklētas plaušas, vairogdziedzeris, analīzes iekaisumu neuzrāda, tur viss ok. varētu būt VD simptomi vai tomēr uz ko nopietnāku vēl jāpārbaudās?

VD sakarā ir bijušas 2 lēkmēm līdzīgas situācijas, ko pēc pazīmēm norakstīja uz VD. Ārste tik dabiskos līdzekļus ieteica padzert. citādi jūtos ok, tikai tagad netieku gudra, kas tie par simptomiem. plus ir arī sirdsklauves diezgan bieži.

tā temperatūra un sajūtas arī pilnīga miera stāvoklī dzīvojot nedēļu pa māju, kad nav nekādu stresu.

4 469

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Nu man ar bij sirdklauves un sápes ceļos un mugurá,plecos..bet plusá bija bailes un trauksmes...temp gan neésmu novérojusi...

4 470

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Man taa bija 3 dienas sapes kaulos, temperatūra, slima piegarsa mute, passajuta. Durieni kaulos. Nebija ne iesnas, ne klepus. Un ari temp 37-37.2. Beigas kad izgaju no depresijas stavokla tas viss pargaja. Manuprāt, tas bijs depresijas simptoms. Tgd ar tas pats bet tagad vismaz iesnas un kaklu skebina.

4 471

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Principa 2 menesus temperatura turas, neteiktu ka VD. Un taa diendienaa? Jamekle celonis kas to iztaisa.

4 472 Izmainīja inesiity_ze (2017-04-29 20:12:51)

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Bet ko lai vel izmeklee?! Visus iespejamos arstus apmekleet??! Un nav man depresijas pazimju. Drizak jau depresija var iedzivoties no nezinjas par veselibu, ka nesaprotu kas man kaiš.

4 473

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Es no tas nezinjas ar iedzivojos depresija. Nu nezinu, nekada anemija nav? Ja analizes ok. Kadas visas pārbaudes izgaji?

4 474

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Taču jau rakstīju... rtg, plaušas, lai izslegtu tuberkulozi, pilna asins aina. Iekaisuma markieri. Vairogdziedzeri.
Atliek tad tik hiv un onkologija, jo tiem ar simptoms ir temp.

4 475

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Bet nu ja ir kada organa dala iekaisums ari var but temperatura? Iekaisuma markieris CRO taisiji? Usg vederam vel vari uztaisit, ginekalogs. Jo tas nav viss parbaudits kaa saki. Aknas analizes? Hepatiti ar izraisa temp un lausanu. Uz Laimas slimibu? Kkur 12 eiro izmaksa, es parbaudijos jo sitie simptomi tam atbilst.

4 476

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Es kad biju pie GA ar sito ka slikta passajuta, slima piegarsa bez iemesla temp. Kaulus lauza, sapeja. Pirmais ko vina darija uzklausot manas sudzibas veica cukur testu. Kapec nezinu, taa varot būt.

4 477

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

nu man ar ĢĀ totāli nav paveicies. meklēju labu ārstu uz ko nomainīt, bet līdz tam, kamēr vēl policē ir kādas naudiņas, eju pie speciālistiem un izmekkējos pati.
Aknām ASAT, ALAt rādītāji normā, CRO marķieri normā.
tad atliek jau ko minēji Hiv, onkoloģija, hepatīti, Laima slimība..
nu var arī cukuru pārbaudīt, bet nedomāju, ka tas būs. lai cik slikti es justos un kas man kaitētu, analīzes vienmēr ir bijušas labas. man vnk ir no bērnības nosliece saslimt ar X slimībām. neslimoju bieži, bet 1 x piecgadē, kad kkas notiek, tad tā, ka jāapemklē teju 10 ārsti la itikt uskaidrībā, bet parasti pa to laiku visi simptomi pazūd big_smile

4 478

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Nu a erce piesukusies nav bijusi? Nu nodod uz visiem hepatitiem. Biezi vien hepatitus neatklaj. Reti kad atklajas. Es neesmu uz hepatitiem parbaudijusies. Bet cik zinu kaulu sapes, lausana ir pie hepatitiem un laimas slimibu. Uz laimas slimibu pati parbaudijies GS pat nepiedavaja pats:-D lasiju vienreiz cali, meitene lidzigi sūdzējās ka tu, viena teica uz laimas slimibu lai pārbaudas bija pozitivs. Un atbildēja ta meitene ka bus mūžam pateiciga kurs ierosinaja uz to parbaudities. Bet vinai vel tirpsanas bija.

4 479

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

vēl jautājums par sirdklauvēm. Kā jūs tās ārstējat? vai tas sirdij nenāk par sliktu ilgtermiņā? nezinu ko darīt. jo man saka, ka ar sirdi viss ok, neko nevajag pārbaudīt, tas no nerviem. bet nu ar to vnk jāsamierinās? vai iet pie kardiologa vai ko darīt?

4 480

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Cik ta pulss? Kaite, ja pulss liels. Atrs pulss nodzen sirdi. Man ap 90 pa dienu, pie stresa 100-120 no ritiem 65. Bet rita bus holtera atbilde gataca ceru ka viss ok tur bus, nepatika ka aizvakar bezsamana nokritu. Un tgd atkal slima jutos, passajuta, ik caur nedelu sitaa. Un iesnas nepāriet menesi jau. Krepas naak. Apnika viss