4 441

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

didzis86 rakstīja:

reizi nedelaaa panika tad arii pusiiti tabletes lietoju....palidz vienkarsi briniskigi...

ka arii varu aizmigt jo panika stres nelaij guleet...kermenis gul bet acis valaaa

4 442

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

didzis86 rakstīja:
didzis86 rakstīja:

reizi nedelaaa panika tad arii pusiiti tabletes lietoju....palidz vienkarsi briniskigi...

ka arii varu aizmigt jo panika stres nelaij guleet...kermenis gul bet acis valaaa

varbuut kads zina ka tikt valaaa no siiksanas dzinkstesans vienaa garaa tonii visu laiku galvaaaa...kamer esi kustibaa liekas ka taas nav vai neieveero....bet vakaraaa klusumaaa vai kad pa to domaaa to dzird

4 443

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

didzis86 rakstīja:
didzis86 rakstīja:
didzis86 rakstīja:

reizi nedelaaa panika tad arii pusiiti tabletes lietoju....palidz vienkarsi briniskigi...

ka arii varu aizmigt jo panika stres nelaij guleet...kermenis gul bet acis valaaa

varbuut kads zina ka tikt valaaa no siiksanas dzinkstesans vienaa garaa tonii visu laiku galvaaaa...kamer esi kustibaa liekas ka taas nav vai neieveero....bet vakaraaa klusumaaa vai kad pa to domaaa to dzird

Es teiktu, ka nospiests asinsvads sprandā. Fizioterapeits nepieciešams.

4 444

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

biju pie taa saucamaa kaulu lauzejas jo bija jutamas probleemas sprandaa un spiediens pakausii, ka arii žļarkšēsana griezot galvu....tecaass ka  VD arii noneemis jutos tik prieciigs bet nekaaa,,,spidienu un rebonus un divaino sajutu ka savilkts vai saauksteets gan noneema jo rengens arii radiija izmainas ......par siiksanu galvaaa izlasiiju seit diskusijaas tadeel prasu varbuut kaads ir saskaries....j

4 445

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

didzis86 rakstīja:

biju pie taa saucamaa kaulu lauzejas jo bija jutamas probleemas sprandaa un spiediens pakausii, ka arii žļarkšēsana griezot galvu....tecaass ka  VD arii noneemis jutos tik prieciigs bet nekaaa,,,spidienu un rebonus un divaino sajutu ka savilkts vai saauksteets gan noneema jo rengens arii radiija izmainas ......par siiksanu galvaaa izlasiiju seit diskusijaas tadeel prasu varbuut kaads ir saskaries....j

Man sīc, jo ir nestandarta asinsvads sprandā un kad savelkas spranda, tad sākas sīkšana. Atslēgas vārdu jau pateicu - fizioterapija. Kurš iemāca vingrojumus dziļajai muskulaturai un tad vingro mājās nevis labāk paliek un mevingro. Tāpec visiem atbriezas distonija. Paliek labāk un visu pamet, atmet. Kad sapratīsiet, ka distonija maina dzīvi, tad tā neatgriezīsies, jo ir jāstradā ar sevi visu dzīvi. Tas pats kas tievētājiem - notievē un visi vecie ieradumi atpakaļ. Te nav runa konkrēti par Tevi, bet distoniju kā tādu.

4 446

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Sveiki visiem,jautajums zinatajiem,vai vd var izpausties bez panikas lekmem?man 37 gadi.slimnica arsts petaica ka man ir vd.viss sakas ar retiem galvas reiboniem vai isti ne reiboni bet sajuta ka uz kugi .velak sekoja sapes pakausi un ta kugu busanas sajuta pastiprinajas.vienu dienu sanaca tik stipra ka nevareju paiet no griesanos un saka kaut kas ar sirdi un kaja drusku tricet.izsucu atros.aizveda uz slimnicu uztaisija kompjuteri galvai,nonema asina analizes un rengenu,plausam,kaklam.konstateja spandalozi,galva mazu cistu un pateica tev ir vd.nedelu noguleju arsteju spandilozi.iznacu no slimnicas izgaju vel dupleskanesanu kaklam un galvai.pagajusi ir 3 menesi bet galva ta sajuta nepariet.dzeru dazadas tejas un lietoju adaptolu ko izrakstija gimenes arsts.labak drusku ir bet galva vel dulla,sad tad acis miglojas un reboni vel ir.diagnoze mani ipasi neapmierina bet vai tad ir vd vai nav?paldies.

4 447

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Gints rakstīja:

Sveiki visiem,jautajums zinatajiem,vai vd var izpausties bez panikas lekmem?man 37 gadi.slimnica arsts petaica ka man ir vd.viss sakas ar retiem galvas reiboniem vai isti ne reiboni bet sajuta ka uz kugi .velak sekoja sapes pakausi un ta kugu busanas sajuta pastiprinajas.vienu dienu sanaca tik stipra ka nevareju paiet no griesanos un saka kaut kas ar sirdi un kaja drusku tricet.izsucu atros.aizveda uz slimnicu uztaisija kompjuteri galvai,nonema asina analizes un rengenu,plausam,kaklam.konstateja spandalozi,galva mazu cistu un pateica tev ir vd.nedelu noguleju arsteju spandilozi.iznacu no slimnicas izgaju vel dupleskanesanu kaklam un galvai.pagajusi ir 3 menesi bet galva ta sajuta nepariet.dzeru dazadas tejas un lietoju adaptolu ko izrakstija gimenes arsts.labak drusku ir bet galva vel dulla,sad tad acis miglojas un reboni vel ir.diagnoze mani ipasi neapmierina bet vai tad ir vd vai nav?paldies.

Var gan būt, gan nebūt.
Es aizietu pie vēl kāda neirologa uz konsultāciju ar visiem izmeklējumiem, bet neko neteiktu par vd. Un paskatītis ko saka. Principā cista var nenozīmēt neko un tai pat laikā jāpavēro. Tikpat labi tā varbūt distonija. Distoniju ir ļoti grūti pieņemt, jo pašam šķiet, ka viss ir normāli. Bet padziļinot papētor sevi var saprast, ka dzīvo pret sevi. Papeti info kas tad ir distonija un kas pie tās noved. Es domāju ne tieši no simpomu viedokļa, lai saprastu vai Tev ir VD, bet tieši no kā tā rodas.

4 448

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Labi,ka ir šāda lapa,vismaz mazliet nomierina,palasot.
Man pēdējā laikā ir tā,ka pat uz darbu iet negribu...kā iedomājos par darbu vai atnāku uz šejieni, uzreiz slikti paliek.
Savā galvā domāju kādas slimības lapas ņemt utt,lai varētu būt mājās. Kādam vēl ir tā? Nemaz nerunāšu par pārējiem simptomiem,kas mainās....

4 449

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Lēkmes vnk drausmīgas:/brīžiem liekas kad kaņeč bezmazvai.Pēdējā laikā katru dienu var teikt stiprāk izpaužas piemēram veikalā lēkmes.Nervozitāte,slikta dūša,ēšanas traucējumi,drebuļi,galvas sāpes ,nerealitātes sajūta,sirdsklauves,sāpes dažādās ķermeņa vietās ,karstuma viļņi u,c .

4 450

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Tā ir riktīga VD

4 451

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

bus jacinas ar musu draudzeni.. sad

4 452

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Diezko forši nav:(

4 453

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Man jau bija bijis 3gadi atpakaļ tad lietoju vienas zālītes nu neko atkal ir parādijusies

4 454

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

kriksenekrista2 rakstīja:

Man jau bija bijis 3gadi atpakaļ tad lietoju vienas zālītes nu neko atkal ir parādijusies

Distonija tāpat neparādas. Apdomā kāpēc dzîvo pret savu ķermeni. Par ko uztraukumi, kam ko gribi pierādît utt.

4 455

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Nu man apmēram ir zināms zinu kad tāpat vien nav .Dzīves vietas maiņa ar daudzko izsaka bet es tur tiešām neko nevaru darīt ja iet runa doties atpakaļ.Ir arī citas lietas .Zinu kad tāpat vien nav bet ir drausmīgas .Vēl jau esmu aizdomājusies vai tik tas arī nav kautkur gēnos  arī.Vēl ir sitācijas kuras man dod pa nerviem gribu es to vai negribu

4 456

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Nedomāju kad šeit cilvēkiem tāpatvien tas parādās

4 457

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

kriksenekrista2 rakstīja:

Nedomāju kad šeit cilvēkiem tāpatvien tas parādās

Jā, bet es runāju par attieksmi pret pārmaiņām. No stresa mums neizvairīties, bet meklèt metodes kā to stresu dabūt no sevis laukā.

4 458

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Esmu centusies nav sanācis tgd tikai ārsts laikam palīdzēs un tad var mēiģināt ko

4 459

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

kriksenekrista2 rakstīja:

Esmu centusies nav sanācis tgd tikai ārsts laikam palīdzēs un tad var mēiģināt ko

Ārsts iedos zāes, kuras noņems simptomus. Tas gan.

4 460

Re: Simptomu saraksts (papildināms)

Kā saka laikam jādzer būs zāles un paralēli kkas jādara pašai ar sevi lai nebūtu tas negatīvisms