1

Tēma: Aukstums

Sveicinati,

Uzzinaju par to ka man ir VD menesi atpakalj.... Sodien pieregestrejos seit, Jo lasot visu informaciju jutu ka neesmu viena.  Katru dienu censos saprast no kurienes paradas Visi simptomi kurus izjutu un ka lai tieku gala ar tiem.
Vakar sezot pie friziera Sakas lekme, otra lekme atkartojas pec 4 stundam....
Velejos pajautat: vai kadam ir ta ka salst katru dienu?? Manas kajas pedas un rokas ir ledaini augstas katru dienu, tad aukstumpums parnjem visu tjermeni, censos dzert siltas tejas, silti apdjerbties, bet aukstums neatkapjas:(
  Jauku visiem so vakaru.

2

Re: Aukstums

kā tieši izpaužas tavas lēkmes?
Jā man arī bieži salst, bet kājas man ir vienmēr aukstas no pašas bērnības:)

3

Re: Aukstums

Par aukstumu - man arī ir tā, ka esmu jūtīgs uz aukstumu un arī bija brīdis, kad kājas un rokas bija šķietami zemākā temperatūrā. Tā aukstuma sajūta bieži vien saistāma ar sliktu asinriti.

Sāku katru dienu iet vismaz 10,000 soļus (6-8km), kas ir aptuveni pusotra stunda un ašā tempā. Pēc 2 nedēļām sāku just rezultātus un aukstuma sajūtas vairāk vai mazāk pārgāja. Tagad sen nekādi diži aukstumi nav justi, taču vienalga katru dienu eju garās pastaigās. Pārtraucot parasti divās dienās simptomi atgriežās.

Ja tu tikai tagad sāktu stingri iesaku sākt pakāpeniski. Pirmajā nedēļā veic ātras pastaigas pusstundu, otrajā 45 min., trešajā stundu un ceturtajā varēsi jau pusotru stundu mierīgi. Ja netiek veikta vairāku nedēļu "iesildīšanās" tad var parādīties viegli īslaicīgi savainojumi. Kad sāku ar pirmo dienu iet 8km, katru dienu (bez pakāpeniskas nedēļām garas iesildīšanās), tad ātri parādijās ceļos sāpes, ka nevarēju nedēļu vairāk par 1km paiet.

Var piebilst, ka papildus ir samazinājušies arī daži VD simptomi, kas, protams, ir patīkami wink

Citreiz apkārtējie nesaprot, kam mēs ejam cauri. Ja viņi zinātu, tad šādu pieredzi pat ienaidniekiem nenovēlētu...

4

Re: Aukstums

Jā, man pilnīgi vienmēr ir kājas un rokas aukstas. Kā arī ja mazliet satraucos, sāk pat svīst.

5

Re: Aukstums

Mani atkal nomoka salšanas sajuta,ik pa laikam tāds aukstuma drebulis iziet cauri ķermenim un nevar sasildities,un tai pašā laika kāju aukstilbus dedzina ,sap un dursta.

6

Re: Aukstums

Man biezi vien uznaak tadaa zoss ada. Bet ja godiigi Es jau 5 men ignoreeju visus simpotomus. Cik var!!!

7

Re: Aukstums

Simona,bet salšanas sajutas nav no tas zosadas?

8

Re: Aukstums

Diez vai uznaak un oariet