1

Tēma: AD

Esmu apsverusi domu laikam sakt lietot AD, es par viniem neko nezinu, ar ko labak sakt, ar kadiem labak meginat, kas palidz un kas ne.

Neteiktu ka man ir tik traka VD kaa citiem seit kas lieto AD vai kaa pirms gada, kad domaju ka sajuksu prata un biju pilnigakaja depresija!

Vnk sezu un raudu, kapec? Tapec ka man ZB staigat pa arstiem un meklet vainu, kapec man trukst elpas, man tas reali trauce dzivot! Man besi ka man uztrauc viss kas notiek ar manu veselibu! Tad jadoma kunga atvilnis, lielais pulss vai tagad jau tomer deguns, vai tomer VD, 4 iemesli kapec trukst elpa, apnika domat no kaa, apnika stresot...LORS pateica ka no deguna ari var trukt elpa, bet tas tak ir tikai deguns...tajos brizos kad nedomaju tad netrukst elpa, bet ja pa zobu sapem nedomasu, tad jau ari zobs nesapes. Ehh..

Bet vai AD nonems man tos elpas trukumus? Trauksmes ir reti, PL vsp nav...vnk ka cilveks sezu un nevaru normali paelpot, bez jebkadiem citiem VD simptomiem, nav ne bailes, ne trauksmes.

2

Re: AD

Nu nezinu. Zāles tikai nomāc simptomus, bet kad beigsi lietot, atkal viss būs un spēcīgāk.
Iesaku izlasīt grāmatu, ko minēju "Fobijas. Kā cīnīties ar bailēm". Man arī iedeva jau zāles, pa brīvajām dienām izlasīju.Paņēmu piemēru, sagatavoju "pašpalīdzības" sarakstu,nu vismaz galvā. Nolēmu, ka stāšos pretī bailēm iziet ārā viena. Man dŗošība bija, ja kādam varēju ieķerties elkonī, tagad paņēmu nūjas, turos pie tām un eju. Pa bišķim. Jūtos labāk.
Pirms apsver domu lietot AD, pamēģinu mainīt savu domāšanu. Eju arī  uz psihoterapiju, kur strādā arī ar manu ķermeni.

3

Re: AD

Man nav bailes, man nesvist rokas, man nav trauksmes, PL, man neka tada nav...man vnk trukst elpa vng smaidot vai raudot...vienigais ir liels bedigums un diskomforts sodien...nevaru pat kartupelus nomizot jo nav gaisa...man ir tikai 1 simptoms kas mani moka, un nevaru pienemt ka tas ir del VD! kapec elpoju caur degunu un deguna tada sajuta takaa karstums butu ieksa, taka svilinatu, un aizsmakums. Sirdij zinu ka skabekli dod validols? bet smadzenem kadas zales piegada skabekli?

Pie kaa ej? Cik maksa? Apsveru domu ari iet pie psihoterapeita...

4

Re: AD

Ko tev ārsts saka par šo visu? Tā jocīgi. Grāmatā izlasīju, ka VD rada šīs izjūtas vai nu uz sirdi, vai elpošanu vai uz gremošanu.
Es eju Liepājā. Bet mana psihoterapeite brauc no Rīgas. Maksā 90 min 24 Ls.
Ja vēlies Rīgā, tad privāti varu nosūtīt numuru.

5

Re: AD

Vai laba psihoterapeita? Palidz? Jaa, es dzivoju Riga!

GA neko pagajusogad uzstadija so diagnozi VD un vairs neesmu ar vinu par to runajusi. Kardiologs pateica ka elpa trukst tikai no sirds patalogijam, uzreiz ienakto kabineta teicu trukst elpa, a vina uzreiz vegetativa nervu sistema...visiem vini grib uzlikt so diagnozi...

Bet pie VD elpa PL laika trukst? Doma var trukt tapat vien bez uztraukuma un pat tad kad prieciga esmu? bez trauksmes un svisanaam utt?

6

Re: AD

Lexotanil? Adaptols? sakt ar ko tadu kas nav AD, adaptolam man teica lai vins lidzetu ir jaaiziet kurss, nejau ka es izdzeru 3 tabletes un secinaju ka vins man nelidz...Kadas zales Jums palidz nonemt stresu, depresivo garastavokli un fiziskos simptomus?

7

Re: AD

Simuci,bet man arii trukst elpa,un arii gandriz visu laiku,un arii ir apnicis skraidit un meklet vainu,un domaat kaa un kas buus..esmu paargurusi sad
Ko tev teica,par holtera ezultatiem?

8

Re: AD

Sveika, man kādusmēnesi no vietas, katru dienu trūka elpa, sēdēju pie atvērtiem logiem un arī bez panikas lēkmēm un uztraukuma, beigās arī biju tādā stāvokli kā Tu, bet kkā nemanot tas pārgāja..

9

Re: AD

Man iestajas bezizeja, es sodien pamodos un jau saku raudat, un viss apgrutinati elpot...man laikam depresivs garastavoklis ir uznacis, sen neesmu jutusies taa kaa jutos sis 2 dienas sad Citam vrb viegli pienemt ka gruti elpot, bet man nee, man tas rada lielu diskomfortu un gribas pat nomirt vnk del taa.

10

Re: AD

Iveta,
Man vairs nav speka, sakuma truka elpa bez uztraukumiem, bet nu jau tagad sezu un raudu.
Es jau biju rakstijusi videjais pulss 110x, max 188x, minimalais 53x, supraventikulara tahikardija, kkaadas tur retas SVES utt, man kardiologs nosutija uz EHO, jagaida tgd un izrakstija zales, kur instrukcija minets ka jakonsultejas ar arstu ja lieto ad vai trankvilizatorus, a es gribu iedzert tagad flaunxolu ar fenezapemu bet nezinu vai var..

11

Re: AD

simuci, apsveicu, Tu esi lielākā drukātāja šajā veselīgajā saitā ! vai balvu Tev piešķīra? big_smile big_smile big_smile

12

Re: AD

Kapec balvu? Tas tiesi norada uz pretejo, ka man ir vissudigak!

13

Re: AD

vai tev vnk darīt nav ko ? a? big_smile

14

Re: AD

Nee, es vnk mekleju palizibu un atbalstu, bet necereju ka saja saita man trapisies pa celam ari slikti cilveki! Domaju ja tu neizproti citus, tad tev seit darit vairs nav ko smile
Tici man ja tu tgd butu mana vieta, smaktu nost un raudatu bez apstajas, tu ta nerunatu!

15

Re: AD

te ir slikti cilvēki? yikes
esmu, esmu bijis tavā vietā. tapēc varu atļauties mazliet ironizēt big_smile
galu galā ar asarām no VD ārā netiksi, ar smaidu gan tongue

16

Re: AD

es jau tā te parādos labi ja mēnesī reizi,  bet tiklīdz ienāku mani dzen prom.. tāda skarba tauta šeit big_smile big_smile big_smile

17

Re: AD

Bet ja tu izvelesojies un esi vesels, kapec citus nosodi...ar nirgasanos tici man beigas, pats te palidzibu meklesi! 1 reizi menesi, labak apdoma par to, lai vsp te neienaktu.

18

Re: AD

tu man patīc big_smile

19

Re: AD

a es zinu kā jūs visus izārstēt - iedotu katram pa lāpstai un liktu rakt - tad jau redzētu vakarā sūdzētos par elpas trūkumu vai muskuļu sāpēm big_smile

20

Re: AD

Tu juties baigi krutais jo esi vesels ja?