41

Re: AD

simucis18
Kapēc nepalieto ko nomierinošu kamēr jūties tā, kā šobrīd? Vari taču padzert kādu alprozolam vai lexotanil kamēr tiec skaidrībā ko darīt tālāk. Ko dr saka?

42

Re: AD

Es jau iedzeru balderjanja tejas dzeru, fenezapemu un fluanxolu, labak murgus neka sita justies! Kads dakters? GA? Ko vins var teikt ka pagajusogad izrakstija man magne b6 un teica ka vairak dzert neko nevajaga. Man jau nav tada arsta kam uzzvanit, nav savs psihiatrs vai psihalogs vai veel kads sad Domaju ko darit talak, dzert sis zales kas man ir? vai iet pie psihiatra pec AD? Vai apmeklet psihoterapeitu 1x nedela?!
lexotanils man nav, tas tak recepsu, ir vel adaptols majas un vis

43

Re: AD

simucis18 rakstīja:

Vai laba psihoterapeita? Palidz? Jaa, es dzivoju Riga!

GA neko pagajusogad uzstadija so diagnozi VD un vairs neesmu ar vinu par to runajusi. Kardiologs pateica ka elpa trukst tikai no sirds patalogijam, uzreiz ienakto kabineta teicu trukst elpa, a vina uzreiz vegetativa nervu sistema...visiem vini grib uzlikt so diagnozi...

Bet pie VD elpa PL laika trukst? Doma var trukt tapat vien bez uztraukuma un pat tad kad prieciga esmu? bez trauksmes un svisanaam utt?

Novēlojos ar komentu-vai ir lietotas kādas zāles?
Manas domas-lai pārliecinātos,tas saistīts ar nerrrrvu sistēmu vai nav saistīts,vajaga palūgt tam pašam ģ.ā.lai izraksta diazepeks 5mg.
Lietot vienu tableti no rīta.
Ja pāriet elpas trūkums,tad skaidrs.
No dažu dienu lietošanas,nepieradīsi,tas ir trankvilizators.
Tas tā,lai Tu pati saprastu,kas notiek.Diemžēl,mums pašiem jāeksperimentē.

Sidžito