1

Tēma: atkal..

Sorit man ir gruti acis turet valjaa, tada sajuta, ka visu laiku gribas acis aizvert ciet, lai justos labak, taa kaa acs muskuli butu atslegusies un japiepul vinus! Liekas, ka sausuma sajuta acis, uzdzen dusmas, gribu skatities, bet nevaru, jo ilgi skatoties acis veras ciet sad Sodien gribeju vel normali sestdienu pavadit, tagad bez maz vai gulet jajiet sad Nepatikama sajuta, kura uzdzen dusmas ;( Kadam ta ir bijis? Vrb kadus ieteikumus var kad iedot?

2

Re: atkal..

Sveika,

Mani jau šī problēma nomoka vairāk kā gadu pluss vēl miglojas, kā nomirkšķinu tā migla pazūd.  Esmu izstaigājusi acu ārstus vairākas reizes.Pie neiraloga arī esmu bijusi, man ir kakla daļas spondiloze, panikas lēkmes ar sirds dauzīšanos. Pirmdien atkal iešu pie neiraloga prasīšu ko lai dara ar acīm, šausmīgs diskomforts, tikai ko man jaunu pateiks?

3

Re: atkal..

Nu man veel ir taa ka acis dedzina, taka acis butu sveskermenis iekluvis, ik pa laikam iesapas un spiedosa sajuta acs apkartne, tapec ari ir gruti skatities...tada ka smaguma sajuta uz plakstiniem...tev ta ari ir? Nu es ari itka biju pie acu arsta, neko neatrada! Mosh pie cita aiziet.

4

Re: atkal..

Jā, man arī dedzina , liekas, ka grūti skatīties, šobrīd tieši atkal man paasinājums. Es esmu bijusi pie trīs dažādiem acu ārstiem, sākot ar poliklīniku līdz specializētajiem acu centriem. Iešu pirmdien pie neiraloga ar atkal vienu un to pašu problēmu. Plus man vēl jūtīgas uz gaismu un daudzi citi specefekti vairāku gadu garumā....  Tagad vēl nezinu no kurienes atkal iekšā panika sēž

5

Re: atkal..

Man sakuma ari uz gaismu spilgtu asaroja acis, un plakstini apsarta. Sodien tada peleka laikaa pat ar saulesbrillem staigaju, sausmas.
Jaa, gruti izstastit, takaa dedzina un smagums uz acim un tape gruti apkart skatities. Bet ja ar acim viss ok, doma ta sno nerviem-VD? Un vai neiralogs kko palidz pret VD, esmu gajusi tikai pie psihalogiem, psihiatriem.

6

Re: atkal..

Domāju, ka tas ir vai no kakla, muguras problēmam vai vd. Galvai man magnētiskā un kakla asinsvadiem man taisīta  2010 gadā, kad sākās mani piedzīvojumi ar VD. Dažbrīd jau nezinu ko man atkal domāt, ko pārbaudīt....

7

Re: atkal..

nu bet tad man vajaga pie neiraloga aiziet? Vins pateiks ja tas ir no kakla vai muguras?

8

Re: atkal..

Tu tagad uz rengeniem nedrīskti iet,bet vai neirologs to tāpat vien varēs pateikt nezinu..Kā Tev pašai liekas,mugura nesāp?Kūkums uz sprandas nav?Kkāds diskomforts mugurai?

Sirsnīgā. . .

9

Re: atkal..

Simuci 18, tu esi stāvoklī?  Tu vari pamēģinat mājās taisīt vingrinājumus kakla daļai, varētu mēģināt kādu masāžu, bet , ja godīgi, tad īsti jau man tas nav atbrīvojis no šīs problēmas.. Es domāju, ka vari aiziet pie neiraloga redzēs ko viņš teiks..

10

Re: atkal..

Jaa, esmu gan smile
Nu sap man astes kaula lejas dala, un augsa pirms kakla lapstinu rajona ari sapeja...mugura ar ik pa laikam sap, citreiz taa ka atliekties nevareju...bet tas viss paradijas grutniecibas laika, tapec norakstiju visu uz to smile

11

Re: atkal..

Man tieši pēc grūtniecības sāka parādīties problēmas ar muguru un kakla daļu.

12

Re: atkal..

simucis18, kā tev grūtniecības laikā sastāv ar sirds ātrumu, cik tev ir pulss????
kā ar spiedieniem kad ej kārtējā vizītē pie vecmātes?Un ko viņa saka par VD grūtniecības lakā?

13

Re: atkal..

Pulss man ir no 70 lidz 80 sitieniem. Asinspiediens 106, 100 uz 70
Nu neko jau nesaka, atlava man 2 trimesteri dzert zales, bet vel meginajusi neesmu sad

14

Re: atkal..

nu tad jau tev ir ok, jo sirds ātrums labs, spiediens tik tāds pazems....man atkal viss pa augstu un pa ātru...viss pārējais līdz ar to liekas sīkums....

15

Re: atkal..

Man majas ir asinspiediena meritajs, tikko meriju - 103 uz 74 un pulss 74.
Nu man vienu dienu ari bija augsts pulss, kad aptieka meriju....Vai tu ari esi stavokli un tev ir VD?

16

Re: atkal..

Man sodien tik gruti atkal ar acim...man jau liekas ka man ir kada acs slimiba, jo no nerviem tas nevar but, pietam pedeja laika VD un sausminosas doma smani vsp nenomac!
Man ir tada sajuta taa kaa acis kad nemirkskina, pameginiet nemirkskinat, sak tak asarot un paliek tadas sausas un sak sapet un gruti viena lieta iecikleties vaine?...un sita ar visu mirkskinasanu man visu dienu ir taka tads sausums un galva sap un spiez piere:(

17

Re: atkal..

Man arī tieši kādu mēnesi ir totāls diskomforts acīs - brīžiem tā kā raustās nervs un pulsē, tad visādu atspīdumu un melnu plankumiņu sajūta stūros. Brīžiem sāp pamīšus vienas un otras acs plakstiņi un acis, kad kustina. Gribas bieži midžināt acis, jo tad liekas, ka uz brīdi paliek labāk un skaidrāks skats. Esmu bijusi pie acu ārsta, bet šie neko, saka, ka var būt neiroloģisku iemeslu dēļ. Sajūta tiešām draņķīga - brīžiem tāda kā migliņa un spiedoša sajūta. Tā man bija arī pagājušajā vasarā. Pa ziemu viss bija labi un nu atkal sākas. Tagad pat cenošos mazāk strādāt ar datoru, lasīt u.tml., lai atpūtinātu acis, bet rezultāta nekāda. Vēl arī labās puses deniņos tāda velkoša un pulsējoša sajūta vienlaikus ar diskomfortu acīs.

18

Re: atkal..

Mollija
Bet tev savadak neka man, tev citi simptomi, man no taviem sakrit tikai spiedosa un velkosa sajuta....man nervi neraustas, nu jaa velk acis kad kustinu sap, bet man tiesi gruti skatities, kko darit ilgu, piemeram TV, est taisit tad javer acis ciet jo riktigi dedzina....nopirku pilienus sausas acs sindromam, jo lasot google viss sakrit, teica aptieka ja nav sausa acs, tad nekas ja lietosu, bet meginats nav zaudets smile Iesu ari uz privatpraksi pie acu arsta, samaksasu tos 26 ls neka domasu ka akla paliksu big_smile Piekritu ka liels diskomforts, liekas ka tas ir vistrakakais kas var but sad

19

Re: atkal..

Sveika, simuci 18 man ir tieši tādi pašas sajūtas kā tev, nju + vēl šad tad tomēr noraustas acs plkstiņš, sāp acis, liekas, ka arī kustinot,tāpat ir spiedoša un velkoša sajūta tieši labās puses deniņos...

20

Re: atkal..

Man palidz paslaik pilieni sausai acij - oftagel! Acu arsts teica ka ja palidz ta varu palietot...