1

Tēma: sirsninja

Njaaa,pilniigi jau trakums,nu kas veel...tfu tfu tfu...klausos pulsu un liekas,ka ar pauzeem iet sirsninja,nesaprotu,un liekas,ka tajos briizhos taada nerealitates sajuta,bailes,nu kas tas tads veel???Vel man loti sap sprandaa,un galvaa duraas,vakar veel pa vidu saakaa tada durstosha sajuta starp kruutiim pa vidu..man nereaali bail es nezinu,nu ko vel parbaudit...ko...

2

Re: sirsninja

Man vakar ari sapeja spranda vakara, lidz ar to iedomajos, ka galvu nevaru noturet vairs big_smile
Bet kas Tev liek klausities pulsu? Nedari vienkarsi to!
Man vienigais kas vel nav skarts saja visa ir - sirds! Kapec nezinu, parasti jau viss sakas ar sirdi, jaa citreiz krutis sarauj taka krampi sirdi, bet es tam nepieversu uzmanibu, parejam pieversu pastiprinatu uzmanibu un stresoju smile

3

Re: sirsninja

Nu vot nevaru klausos to pulsu un viss...a kaadas tev vel ir izpausmes?

4

Re: sirsninja

Noperc spiedienmeritaju, tad zinasi ka tavam pulsam viss ir ok smile Ta nevar but ka ar pauzem pulss iet, nav reali..

Tu gribi zinat? Skaties ka nepielip pasai big_smile

Tatad ilgstosi elpas trukumi, spiediena sajuta smadzenes, koncentresanas spejas zusana, skanas apkart likas parak skalas, istas skanas kaitinaja mani-TV,ledusskapja utt big_smile iedomajos ka parunat nevaru, panikas lekme, tad man sirds dauzijas, galvassapes, nogurums, un tagad ar acim jau 5 dienu jauna problema - iedomajos ka prieksmeti istabas ir parak tumsi neka agrak es vinu redzeju, un krasas liekas neciesamas, ka pat skatities negribas....Tiklidz iedzilinos, ta acis veru ciet.

5

Re: sirsninja

a vel acis mirkskinaju pa daudz, katru mirkskienu uztveru big_smile Un nervu raustisanas ari ir bijusi.
Bailes sajukt prata, vai nomirt tas es domaju visiem ir pie VD. Bet mani nomoka citas bailes - ka sie simptomi paliks ilgstosi un mocis mani dzivot, piemeram, tgd acis!

6

Re: sirsninja

Man ir meeriitajs,bet pedeja laikaa nevaru meeriit,jo kaa uzlieku kaa vinjs saspiezh roku,taa man saakas sirds skrieshana...

7

Re: sirsninja

Cik ilgi tev ir VD? Vai tas ir vienigais tev simptoms?
Pasties mums te visiem bija jamirst ar VD. Bet neviens nav ne miris, ne prata sajucis smile

8

Re: sirsninja

nee man nav vieniigais,ir bijis daudz kas,tagad ir ar visaadi sliktumi...man nezinu iisti,taa laikam saakaas 3gadus atpakal bet bija paartraukums,taa iisti saakaas gadu atpakal..ah,kaa es gribetu dzivot mieriigi bez bailem...

9

Re: sirsninja

Vai kadam nav taa ka sirsninja ta ka nodrebinaas?

10

Re: sirsninja

ivetiņ galvenais mēģini nomierināties,un nevajag neko ne mērīt,ne taustīt, man ar tā bija kad liekas ka pulsā klusuma brīdis un tad tāds karstums  saskrien galvā no bailēm,liekas nu i cauri. Sajūtas sirdī ir bijušas daudz un dažādas,katrs jau jūt pa savam ir lietas ko ar vārdiem nevar nemaz paskaidrot.

11

Re: sirsninja

Jaa tiesi taadas sajuutas-Evija...

12

Re: sirsninja

Un pec taa ,ka es paeedu piepuushas veeders,un sakas parsitieni,un juutu sirdi visur pulsaaciju..

13

Re: sirsninja

manam tēvam tā ir ka no rītiem sirds pārsitas un ka paēd arī,pa dienu pāriet. Bet viņam jau vecuma problēmas,diez vai kāds to var izskaidrot jo arī viņam dakteri neko nesaka kas tas ir

14

Re: sirsninja

man jau arī bail iveta neesi vienīgā kas dzīvo patstāvīgās bailēs par savu veselību,tikai šeit es rodu kaut kādu mieru un pārliecību ka tas viss tikai no nerviem

15

Re: sirsninja

Jums nav taada sajuuta,ka ieksaas kaut kas kutina,kustaas burbuljo nezinu pat kaa to nosaukt...tikko tiiriiju kakjiitim kastiiti,un jau no taa pat noguru,nu kas tas ir aarpraac..

16

Re: sirsninja

Un parsitieni...sedeju skatijos tv un peksnji tads specigs gruudiens,taa nobijos,uzreiz bailes..sodien gaju pa centru,un peksnji taada pakapeniski augosha panika,ieskheeja triice,nezinja ko njemt lai nomierinatos,tad saaku pie sevis dziedaat,klusu nu taa sevii
.Kaa jums ir,vai uz ielas kadreiz kaut kas saakas?nav sajuuta,doma,ka nu tuliit atkal saaks skriet sirsninja..?

17

Re: sirsninja

Uz ielas paliek diezgan bieži slikti.Tad vai nu ņemu telefonu un zvanu kādam,jeb iegriežos kādā veikalā.

18

Re: sirsninja

man uz ielas par laimi reti kad uznāk,kad esmu kustībā tad arī mazāk sanāk domāt par to,vairāk tomēr uznāk mājās vai darbā un arī naktīs. Iveta kurā vietā tad tev kustās un burbuļo? Man šodien visu dienu raustās labajā sānā tā kā mēdz plakstiņā nervs raustīties,kad apsēžos tad it kā pāriet kā pieceļos tā atkal sāk,nu nesaprotu kas tas par murgu ir,baigi traucējoši. Man jau bail ka kādi asinsvadi gļuko,ai ko tik neizdomāsi pie tādām sajūtām.

19

Re: sirsninja

Kamēr es esmu ar draugiem, kolēģiem, skolā, slimnīcās, nu, kad esmu darbībā, un nodarbinu prātu, man nav nekas, tik tā sajūta ka tulīt izslēgšos.
Kad esmu viens, tad pārsitieni, elpas trūkumi utt..

20

Re: sirsninja

man gan izteiktākie vd simptomi saistās ar sirdi - sirdsklauves, sajūta, ka tā apstāsies, smagi lēni sirdspuksti... nu ir protams arī reiboņi, kas man liekas sīkums salīdZinājumā ar sajūtām sirdī.
piemēram šodien darbā pēkšņi uzgāja tikai viena sirdsklauve, pēc laiciņa jūtu, ka parādās spiedoša sajūta sirds apvidū. tad sāk reibt galva, vēl pāris sirdsklauves, liels nogurums, miegainība.
no pieredzes zinu, ka, notiekot šādai lēkmei, sāpes sirdī nepāries pāris dienas, būs grūti veikt fiziskus darbus... utt. tgd, raxtot šo nejūtos labi. laikam būs jāaiziet pie ārsta, jo neesmu bijis 3 gadus. tas tā sirdsmieram.