1

Tēma: Nesaprashanaa!!!

Cau visiem Es te jauninaa! Saksu isi un kodoliigi pirms paaris meneshiem sakaa sapeet galva,pec tam mugura utt.pareizask pakausis un sprandaa. Nezinu kas bija bija tirpsanaa kajaas  rokaa luupaa sabijos devos uz slimniicu uzmekleeja nekaa viss oki. Talaak sekoja neirologa viziite MR galvai un kaklam. Atklaaja Iniciala kakla spondiloze un VD. MR galvai and viss Oki. Nu jau buus menesis ka man katru dienu viegli griezas galva takaa peldeetu visu laiku. NedzivojueLV nezinu ko darit un kas tas ir?? Vairogdziedzeri parbaudija atklaja mezglu vuebaa daivaa 6meenesi parbaude jauna us USg. Ir drebuli,svishana un nemiers. Varbut jus kads zinat kas pie vainas. Analizes atkartotas ,vakar atbilde viss Normaa! Sirds uz naak ar pulsu strauji saak dauziities.viss ligature 5-10min. Pariet pats par sevi.

2

Re: Nesaprashanaa!!!

nu tak slavenā modernā veģetatīvās distonijas simptomātika. vajag daudz B grupas vitamīnus, zivju eļļu, sāc ar dabiskiem nomierinošiem līdzekļiem!

3

Re: Nesaprashanaa!!!

Paldies Antra! Ko dariit ar traucetu miegu?

4

Re: Nesaprashanaa!!!

iegadajies kadu dabisko lidzekli kas palidz iemigt un regule miegu! ja nelidzes nekas paris meneshu laikaa tad javershas pie psihiatra un psihoterapeita!

5

Re: Nesaprashanaa!!!

Es gan ietiektu to usg atkārtoti uztaisīt. Vairogdziedzera mezgli, šķiet, arī tādus brīnumus nostrādā. Bet padzer kautko nomierinošu, par sliktu nenāks

6

Re: Nesaprashanaa!!!

Es taisiisu jaa !! Jo hormoni ir ok bet be vienmeer tie uzrada ka viss okii!!! Lasiiju daudz .  Es dzeru tagad  Betalox 100mg un pagaidaam ir mieriigi. Usg taisiisu peec 6 men atkaartoti.

7

Re: Nesaprashanaa!!!

Vai kads var atbilddeet uz jautaajumiem   vai esam seit lai palidzeru viens otram

8

Re: Nesaprashanaa!!!

Simona rakstīja:

Vai kads var atbilddeet uz jautaajumiem   vai esam seit lai palidzeru viens otram

Par tavām veselîbas problèmām atbildes ir jāmeklē pie ārsta nevis internetā.
Šeit zāles nebūs. Tikai un vienîgi apmainîšanās ar pieredzi kas kam ir bijis.