21

Re: nogurums mani nogalina

Pedejas 4 dienas vairs nevaru nedzert. Panikas lekmes nak virsu lidz 10 reizem dienaa. 1 uznak konkreta ar smaksanu. Pat tgd smoku. Tape jau dzeru fenezapemu regulari.sis dienas, izveles nav, izmisums pa lielu. Vot par to es nezinu, vajaga paintereseties vai atnem vai nee..man liekas ka nem nost tik pie noteiktam diagnozem.

22

Re: nogurums mani nogalina

Nelidz fenezapems iedzeru no rita pusiti bez izmainaam. Tik pazuda besis, simptoms saglabajas. Man jau doma mosh slimnica iegulties, ta mosh nenosmaksu jo apkart bus arsti.

23

Re: nogurums mani nogalina

nu ja iesi privāti, tad jau nebūsi nekādā uzskaitē!

24

Re: nogurums mani nogalina

despair rakstīja:

Cik tad gara ir vizīte? Tjipa 10 eiro par 10 minūtēm bet ja grib 45 min tad 45 eiro? big_smile

Psihoterapeits man nav aktuāli, īzņemot, ja viņš nav arī psihiatrs, gribas drīzāk sakarīgu psihiatru ar ko var parunāt normāli kādu stundu, jo pa 10 min jau nevar īsti saprast, kas par lietu, vajag kārtīgi parunāt un kad nāk atkārtoti tad arī pastāstīt, kā jūtas, kā ir no zālēm vai cita veida terapijas.

P.S. Laikam visideālāk, ja viņš ir narkologs arī. :X labāk varbūt sapratīs, ja ir atkarība no trankviļiem, es vnk nespēju atmest, lai ko es darītu un mēdzu aizvietot ar alko, ja nevaru dabūt, zinu cik tas ir nelāgi, bet diemžēl iepriekšējais dr mani uzsēdināja uz tām ripām izrakstot paciņu ik pēc 2 ned. Nevainoju, neviens ar varu man viņas dzert nelika, bet fakts ir fakts, atmest ir vnk šausmīgi, reālas narkotikas. Reizēm vnk es domāju, ka varbūt nogurumu izraisa tas, ka lietoju to klonazepāmu... Xanax man jau kļuva par vāju.

Vizīte ir 45 min. Smejies vai ne, bet kādam ir bijusi grūta galva, tāpēc viņš ir nolēmis studēt psiholoģiju/psihiatriju, a par minūti prasīt vienu eiro, lai vieglāk rēķināt! big_smile

Inga Zārde skaidri teica, ka trankviļi neārstē. punkts. Trankviļus padzēru pat antidepresantu kursa sākumā, jo tiaca, ka var tā darīt un AD un TR darbojas pilnīgi atšķirīgi un uz dažādie smadzeņu receptoriem (vai kaut kā tā). Ja kādam ārstam ir rakstīts klāt, ka viņš ir ne tikai psihoterapeits, bet arī psihiatrs, tad viņš arī zin visu farmakoloģiju un rubīs fišku. Psihoterapeits veic tikai vāvuļterapiju.

Es te klausos un esmu diezgan pārliecināts, ka tie, kuri saka, ka AD nepalīdz un ir tikai sliktāk, ir nolekuši no kursa pirmajā mēnesi, jo tiešām dažas dienas bija diezgan sū*īgas. BET ja es kļūdos, tad psihiatrs jau nu zinās kādus citus AD izrakstīt. Trankviļus visbiežāk izraksta ģimenes ārsti, jo tas ir viss ko viņi zin un noteikti arī palīdz kādai kaķu tantei, kurai nomiris kaķis, uz nedēļu aizmirsties.

25

Re: nogurums mani nogalina

simucis18 rakstīja:

Pec ka var zināt ka atkariba no trankvilizatora? Piemeram, man ka es iedzeru vinu ar labaak kluust. Lietoju gadiem.

Uzsēdies neesmu, bet izteikties varu... Kad man pateica, ka no trankvilizatoriem rodas atkarība - mana pirmā doma bija, ka mētāšos kādā vārtrūmē ar ripām pilnu muti, jo nevarēšu "nokāpt", bet man izstāstīja, ka atkarība ir tāda, ka, ja mēnesi no vietas dzer Xanax, tad nākošajā mēnesī jau būs jādzer divi, jo organisms pierod pie šīm vielām. Tāpēc xanax ir domāts konkrētiem gadījumiem. Ja dzer katru otro dienu, tad pieradums neveidojas. Arī ja četras dienas pēc kārtas, arī ja mēnesi un tad pāris nedēļas necik.

Atvainojos, bet dzert xanax, pāris mēnešus ir kā dzert citronu sulu imunitātei, kad tev jau ir deguna iekaisums.
Ir brīži, kad ir jāiet pie ārsta...

26

Re: nogurums mani nogalina

Es tā arī nesapratu par risku pakāst autovadītāja tiesības. Vivendi ir narkologa vizīte un arī opcija iet pie narkologa kā ārsta komisiju kad iet tās pārbaudes, kad liec tiesības vai atjauno. Ja es tur aiziešu man neatņems tiesības??? Es tak neesmu narkomāns, vnk man ir atkarība no trankviļiem, kurus es dzeru jau pusgadu un jau lielās devās. Es nevarēju iedomāties, ka būs TIK grūti atmest.
Uzskatu, ka nevar nosodīt cilvēkus, kuriem no tiem ir atkarība, tos tomēr izraksta ārsts (man psihiatrs rakstīja). Ir cilvēki, kas gadiem lieto antidepresantus, jo bez tiem jūtas šausmīgi, vai tā nav atkarība?
Bet justies šausmīgi vai vnk negulēt 3-4 diennaktis no vietas un ar visiem trankviļiem gulēt saraustīru pusnomoda miegu zinot ka esi savā gultā, dzirdot kkādus dialogus galvā un knapas vizualizcijas un pieņemt, ka esi tjipa aizmidzis, tikai dzirdu katru skaņu un jūties fiziski pārmocīts.. Nu tas jau ir vairāk kā slimi. Un ko ex psihiatrs man ieteica? Padzert Kvetiapīnu. Tas esot stiprāks. Bet no tā man sākās tūska un ja nebūtu atrubījises, gribēju saukt ātros, deguns pilnībā aizpampis, sajūta, ka knapi varu norīt siekalas, šausmīgi ātra sirdsdarbība, panikas bailes aizmigt un vairs nepamosties nekad bet tāda bezspēcība, ka nespēju pat izsaukt ātros. bet nu pamodos dzīvs, nespēju piecelties, neaizgāju uz darbu. Un tā bija minimālā deva- 25 mg. Kad pateicu šo dr, šis teica, lai vairs nedzeru un turpinu trankvilizēties.

Par AD runājot- tas tiesa knapi mēnesi izturēju, laikam ganrīz divus, bet šausmīga migrēna bija no AD, nemaz nerunājot par slikto dūšu nonstopā. Dzēru uz nakti, lai vismaz pa dienu nav jāmokās, bet pēc pusmēneša simptomi sāka mocīt arī pa dienu aizvien trakāk un pietam es kļuvu baigi psihs- konfliktēju visu laiku un mocījos ar domām par pašnāvību, kas nebija bijušas sen, tās bija uzmācīgas un šķita, ka AD manu psihisko stāvokli pasliktina nevis uzlabo. Man viss krita uz nerviem, slikti sevi kontrolēju un domas bija ļoti drūmas. Papildus besi radīja mūžīgā sliktā dūša, vasarā, kad ir bezgaiss tas īpaši traucē, staigāju un gar acīm melni punkti, peridoski galvā džinskt, pat sēžot džinkstēja galvā. Justies vēl slimākam piebesīja. Bet ja kādam palīdz tas labi, varbūt man nav depresija vnk. Es pat nesaprotu vairs kas man ir, jūtos fiziski slims ne garīgi, pie visa vainoju miega traucējumus un miegainību dienā, zemas darbspējas, ķēdes reakcija tā teikt. Stresa man nav, tikai bieži viss krīt uz nerviem, jo neizguļos. Stresot man nav spēka, drīzāk ir tā sajūta, kā man viss zb.

Ok es te baigi gari.

27

Re: nogurums mani nogalina

Antidepresanti neizraisa atkarību, pieradums nerodas. Dēļ tiem neko tev neatņems.