1

Tēma: Tikko no Ballītes

Labvakar, labrīt, kā nu iesākt.
Šovakar domāju, jāaiziet ar draugiem uz klubu. visu laiku turējos, nedzēru, līdz vienam brīdim. palaidām vienu riņķi ( pat 100g nebija) un hujakš, kā ar mietu pa pieri, sajūta, ka tulīt izrubīšos. tam pievienojās tahikardija utt..Tāds pretīgs spiediens galvā. + vēl kad aizveru acis, liekas, ka tulīt zaudēšu samaņu..
Es vienīgais tāds?

2

Re: Tikko no Ballītes

es arī vakar blēņojos ar alko,2 kokči,tad martini 2 glāzes tādas palielas. No sākuma bija okey,bet tad sākās gļuki,palika auksti sāku drebēt,bija arī sajūta ka atslēgšos.tā ka nebiji viens tāds,šodien okey viss

3

Re: Tikko no Ballītes

Heh, kad pēdējoreizi izdomāju pavairāk iedzert, tad visi simptomi pagaisa. Tiesa pēc tam nāk. dienā un vēl pēc tam labu laiciņu mocījos, pohmelis + vd sajūtas bija diezgan nepatīkami gan!
Nedaudz iedzert var, bet ne pāri mēram. Toreiz gan izdzēru diezgan.
No tik nelielas iedzeršanas, kur nav pat 100g, manuprāt tur nekas cits kā iedomas. smile

4

Re: Tikko no Ballītes

Manas iedomas bija visai spēcīgas big_smile
bet nu, atcerējos, ka nav jau pirmā reize, tik šoreiz bija stiprāka tā sajūta.. parasti es tad dzeru vēl, līdz pāriet.. Bet nākama diena tiešām ir elle parasti big_smile
Evij, es ar biju nosalis, lai gan citiem bja silts, un drebēju ļoti..

5

Re: Tikko no Ballītes

nu vo vo trīcēju kā apšu lapa,nē naf es labāk nedzeru nemaz. Labi vēl ka pohmelis nebija.