1

Tēma: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Kā jums no AD? Kā jūtaties? Cik sen dzerat? Kādus?

Mani vnk interesē, jums bija slikti no viņiem, kad tikko sākāt tos lietot? Pēc tam tas pārgāja? Palīdz?

Es sāku dzert arī, mokos ar blakusparādībām.

2

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

despair rakstīja:

Kā jums no AD? Kā jūtaties? Cik sen dzerat? Kādus?

Mani vnk interesē, jums bija slikti no viņiem, kad tikko sākāt tos lietot? Pēc tam tas pārgāja? Palīdz?

Es sāku dzert arī, mokos ar blakusparādībām.

Ko un cik ilgu laiku dzer?
Es jau 7.mēnesi dzeru Brintellix, nebija nekādu blakus parādību, sliktumu, jutamus uzlabojumus sāku just kādā 5.tajā dienā. Sākumā papildus lietoju arī neroleptiķi Fluanxol - bija baigi ok, tagad jau 2.mēnesi dzīvoju bez Fluanxola - daļa simptomi ir atgriezušies, tādi kā sāpes kāju muskuļos, roku pirkstos, spiešana sirdī un mugurā, bet nav ne panikas, ne trauksmes.

3

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Sveiki. AD dzeru no 6.marta  PAROXETIN 20mg  un BETAMAKS 50mg pirmo nedelu bija tikai blakusparadibas. Visas sajutas izpaudas daudz spilgtak, pa nakti bija lekmes modos ar nenormalam bailem. Pa dienu reiba galva, bija slikta dusa, nebija apetiites. Japiebilst ka Betamaksu parstaju dzert, jo nepanesu tas zales palika sapigas kritis un paradijas piens. Uztaisiju analizes un paradijas loti liels hormons, tas kas ir pie grutniecibas. Paslaik dzeru tikai paroxetinu un jutu ka vedes tads divaini sapigs atkal paliek

4

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Sveiki. AD dzeru no 6.marta  PAROXETIN 20mg  un BETAMAKS 50mg pirmo nedelu bija tikai blakusparadibas. Visas sajutas izpaudas daudz spilgtak, pa nakti bija lekmes modos ar nenormalam bailem. Pa dienu reiba galva, bija slikta dusa, nebija apetiites. Japiebilst ka Betamaksu parstaju dzert, jo nepanesu tas zales palika sapigas kritis un paradijas piens. Uztaisiju analizes un paradijas loti liels hormons, tas kas ir pie grutniecibas. Paslaik dzeru tikai paroxetinu un jutu ka vedes tads divaini sapigs atkal paliek

5

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

A kādas analizes uztaisiji? Es nebaroju 3 gadus bernu, bet piespiezot kruti man nak piens, tas ir normali? Piespiezu.3 piles, atkal piespiezu nak vel piles...Lasiju ka taa notiek.pie hormoniem paaugstinata prolaktina? Tipa adenoma galva kkads labdabigs audzejs. Domaju jauztaisa, vrb tur visa vaina.

6

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Prolaktina analize normali sievietem kuras nav stavokli ir no (100-500) man bija 2750. Ka sievietei otraja trimestri. Tu ari lieto kadas zales? Ginekologam esi jautajusi par so te?

7

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Bet ja ir tukstosos tad liek taisit magnetisko galva lai izslēgtu to adenomu. Nee, neesmu interesejusies par to ka piens nak. Sakuma jatiek gala ar citam lietam, elpošanas lietam. Tgd ar pamodos kakla kunkulis, pilns ar glotam, izplauju, atkal izveidojas. Zinu ka tek no deguna lejaa. Bet man tek punki jau gadiem lejaa..vrb tas veicina krepas un alergiju, astmu. Nez.

8

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Vai doma ka betamex tev izsauca tadu skaitli? Es ari agrak lietoju brtamex, nepalīdzēja. Tad fluanxolu 3 tabletes diena, lielako devu ko driksteja, ari nepalidzeja...bet lidz AD vel neesmu tikusi. Man valsts psihiatrs vnm saka arstet ar neiroleptikiem, ad nekad nepiedavaja:-D

9

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Es labi jūtos ar 1/2 Fluanxol dienā, ja ir vairāk , tad ir pretējs efekts.

10

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

es ari flunksolu lietoju nu jau 1,4 gadus 1 tableti diena. jutos loti labi tikai tagad gribu meginat tas atmest,jo planoju berninu. vienu reizi jau meginaju nomest bet neveiksmigi jo paaukstinajas asinsspiediens un ta es saku pamazam atkal dzert,jo gimenes daktere man pateica ka nekas cits nepalidzesot.

11

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

madarai20 rakstīja:

es ari flunksolu lietoju nu jau 1,4 gadus 1 tableti diena. jutos loti labi tikai tagad gribu meginat tas atmest,jo planoju berninu. vienu reizi jau meginaju nomest bet neveiksmigi jo paaukstinajas asinsspiediens un ta es saku pamazam atkal dzert,jo gimenes daktere man pateica ka nekas cits nepalidzesot.

Lai veicas! Es kamēr dzēru fluanxolu bija super, kopš atmetu daļa fiziskie simptomi ir atpakaļ un papildus nāk klāt jauni, dikti grūti, vēl turos, lai nesāktu atkal dzert.

12

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!

13

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Simba100 rakstīja:

Sveiki! Varu ieteikt, kas palīdzēs. Ja vēlies izveseļoties, raksti man uz epastu fanta100@inbox.lv
Mēģināts nav zaudēts!

beidz grēkot ar spamu !

14

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

Drosi vien piedavas dievam pieversties. Ievilks sektā :-D

15

Re: Kādus AD dzerat? Kā jūtaties?

simucis18 rakstīja:

Drosi vien piedavas dievam pieversties. Ievilks sektā :-D

Paldies, Simuci18, par Tavu komentāru:) Vai drīkstu pajautāt, kāpēc Tu baidies no Dieva?:)

Izlasīju, ka esi bijusi daudz reižu pie dziedniekiem, tāpēc vēlos informēt:
Dziednieki nepalīdz, jo neatrisina cēloni. Iespējams, sākotnēji kļūst labāk, bet tas ir īslaicīgi. Pēc tam kļūst vēl sliktāk, jo caur dziedniekiem darbojas ļaunie spēki. Arī, ja ir izmantoti viņu pakalpojumi daudzus gadus atpakaļ, ļauno spēku ietekme var izpausties arī tagad, piemēram, caur slimībām , iekšējo stāvokli, kā bailes,trauksme, panikas lēkmes. Ja kādreiz ir izmantoti dziednieku, gaišreģu, ekstrasnsu pakalpojumi, tā ir kā durvju atvēršana ļaunaji, m spēkiem savā dzīvē. Ir labā ziņa, ka, ja cilvēks lūdz palīdzību Dievam un Jēzum, tad šo ļauno spēku darbība tiek neitralizēta. Tas tā ir iekārtots, ka Dievs ir devis brīvo izvēles iespēju - vari dzīvot, kā gribi! Bet Dievs ir devis arī instrukciju kā dzīvot - Bībele, 10 baušļi, kuros Dievs parāda, ka dziednieku izmantošana nav laba ( pat, ja dziednieku nolūks it kā ir labs). Ievērojot Dieva instrukciju, seko sekas, ja ievēro - svētības, ja neievēro - nav aizsardzības no ļaunajiem spēkiem un tad šie spēki "ņirgājas" par cilvēku, piem., caur slimībām.