1

Tēma: Jauna fīča

negribējās sākt ar nodrillēto vai kādam tā ir bijis smile atkal kaut kas jauns apmeklējis mani tātad ik pa laikam man kaut kas iepukstās vēderā,vairāk tā kā sānos gurnu apvidū. Sajūta tāda it kā tur pārsitiens tāds kā sirdī ir,tad tā sajūta viļņveidā kāpj uz augšu izraisot trauksmes sajūtu jeb tauriņus vēderā,bet ne patīkamus. Tad vēl zem ribām kreisajā pusē pa reizei sajūta ka burbuļotu kaut kas vai rūktu kā tad kad ēst gribās. Nu murgs.pa naktīm tagad jūtos labi,guļu līdz pat rītam,dienā parādās šīs sajūtas un vēl viena lieta,ir brīži kam uznāk miegs un tāds ka liekas atslēgšos uz vietas ja mierīgi sēdēšu,tajā laikā mēģinu iet laukā,staigāt lai aizdzītu to miegu prom. Kāds ir ko tādu jutis,jeb es pirmā būšu?

2

Re: Jauna fīča

Nu, tas ka pulsē vēders nav nekas brīnumains, tur tak iet abdominālā aorta.. Man vēl kad sliktumi nebija, citreiz skatijos kā vēders pulsē  ;D
Ar to miegu man šodien bija tā.. atslēdzos ar big_smile NU, pareizāk sakot aizmigu big_smile
A tev ir bijis tā, ka tākā tulīt būsi aizmigusi, a pēkšņi takā aizsitas elpa, vai kā? uzreiz lecu kājās un rāvu gaisu iekšā.. traka sajūta.

3

Re: Jauna fīča

Man cik ir bijis, ka sliktu dūšu uzrauj, tad vēders pukst tā stipri. Un par raustīšanos, viskkas reizēm raustās big_smile man par cik aklā zarna izgriezta, tad labajā pusē raustās, bet tas jau kopš tiem laikiem kad izgrieza. Mēdz būt tā, ka visam čokurā jāsaraujas no tā, ka sāns paraustās, reizēm ir periodi, kad raustās. Nu visādi big_smile

4

Re: Jauna fīča

man raustās bez sāpēm nekas nesāp tikai tā kā acī nervs kad raustās tikai nepatīkamāk

5

Re: Jauna fīča

nu jau atkal man tās sajūtas vēderā tikai šoreiz saules pinumā, kaut kas noraustas, naktī ja ir tā sajūta vairs nekāda miega nav, vislaik saraujos, pilnīgs besis.Kad paspiežu tur ar roku vienā punktā sāp, bet tā sāpes nav, tikai paraustās pa laikam.

6

Re: Jauna fīča

Tas jau normali ka burbulo zem ribam kreisaja puse smile Tu pa tadiem sikumiem uztraucies?!
Es nakti pamodos no ta ka rava sirds rajona krampi un kungi un ari visur viss burboloja, gan veders, gan zem ribam, visur....tadas sapes bija, ka pat raudat saku, bet nakosa rita jau pa to nedomaju un aizmirsu, pat nenobijos smile Laikam VD atkapjas jo nepieversu uzmanibu vairs, uztraucos tikai par acim un viss big_smile

7

Re: Jauna fīča

Es uztraucos par to kāpēc uzspiežot sāp, šoreiz neburbuļo, bet tā kā tajā saules pinumā noraustās un sirds tad pārlec.Nebiju nobijusies, jo tik daudz jau ir bijušas tās sajūtas ka nezinu ko vēl var parādīt tie nervi.Tomēr pie katras jaunas sajūtas, mazliet šaubīgāks sāc palikt.

8

Re: Jauna fīča

un tā sajūta kas man uzrodās tajā viducī, ir nepatīkama, tāpēc mazliet uztraucos, ja tur vienkārši noburbuļotu, tam es vairs nepievērstu uzmanību

9

Re: Jauna fīča

Vot jaa mans saules pinuma ari dura taka ar nazi, un visu krampjos rava, lika ska visas ieksas pa muti izies tulit ara...Domaju ka vnk kko ieedusi biju un tapec kungi rava krampi smile

10

Re: Jauna fīča

nez kas tajā pinumā ir, kaut kur lasīju ka nervu sakopojums, laikam tāpēc ar.ī raustās, sāp vai vēl kādas sajūtas.Gan jau būs viss okei, pieradīšu arī pie šāda murga, jo ne galvas dullumi, reibumi, peldošās sajūtas, ne sirds klapēšana jau nebiedē.