1

Tēma: Socialfobija

Sveiki! Man ir veģetatīvā distonija + vēl spēcīga socialfobija. Cilvēkos jūtos ļoti slikti- piem. bailes iet uz veikalu, ja tur ir daudz cilvēku un, ja jagaida rindās, bailes iet pie friziera, zobārsta utt. Visvairāk mani baida tas, ka vairs starp saviem tuvajiem cilvēkiem nejūtos labi. Ja man ir jāpabūt ar kādiem 3 cilvēkiem vienā telpā tad tajā momentā manī māca domas uz kuru pusi man skatīties, vai skatīties kādam acīs, ja kāds mani uzrunā, vai novērsties. Vispār kā uzvesties dotajā momentā starp cilvēkiem, bieži lai izvairītos no tādām situācijām paņemu telefonu rokās un skatos telefonā big_smile

2

Re: Socialfobija

Marex rakstīja:

Sveiki! Man ir veģetatīvā distonija + vēl spēcīga socialfobija. Cilvēkos jūtos ļoti slikti- piem. bailes iet uz veikalu, ja tur ir daudz cilvēku un, ja jagaida rindās, bailes iet pie friziera, zobārsta utt. Visvairāk mani baida tas, ka vairs starp saviem tuvajiem cilvēkiem nejūtos labi. Ja man ir jāpabūt ar kādiem 3 cilvēkiem vienā telpā tad tajā momentā manī māca domas uz kuru pusi man skatīties, vai skatīties kādam acīs, ja kāds mani uzrunā, vai novērsties. Vispār kā uzvesties dotajā momentā starp cilvēkiem, bieži lai izvairītos no tādām situācijām paņemu telefonu rokās un skatos telefonā big_smile

 

Laikam ,jau tas ir normali ..Man ir gruti ,ja ir loti daudz cilveu,vai intensivi jaruna ar veselu kompaniju svesaku cilveku,kura ir jaizliekas ,ka juties labi ,ka viss ir kartiba  .Nogursti izlikties par normalu ,kad ieksa varsa un pa galvu dejo tarakani ..Bet cilveku kompanijas var but dazadas ,citas ari apcel ..

3

Re: Socialfobija

nestreso.. tas vis parejosi..

4

Re: Socialfobija

ironman rakstīja:

nestreso.. tas vis parejosi..

....jas tas būtu tik pat vienkārši , kā šie Tevis pāris teiktie vārdi......
Es ar tā mēdzu teikt, dienās, kad jūtos tā neko, be u vi...dienās, kad viss nav tik rožaini grūti saņemties....

5

Re: Socialfobija

ja man nebūtu mans SUPERĪGAIS dēls, es te vairs nečalotu...

6

Re: Socialfobija

man ari ir berni.. deł kuriem jasanemas.. nau vienkarsi ,protams.. bet kas saja dzive ir vienkarsi?? Ari man ir draudzene vd ,ar visu bukketi.. sad

7

Re: Socialfobija

Oi, man arī nepatīk masu pasākumi. Bet kompānijās varu būt gan aktīva, gan vnk verot. Kopš VD sākšanās vispār vairs uz to neiespringstu ko citi par mani domā. Neesmu egoiste, visu normas robežās, ja besī, ka cilvēks autobusā nostājos citur. Kaitina visi pārsēžos citā. Tas pats arī ar cilvēku domām par mani - nepatīk, nerunà ar mani. Mani cilvēki ir ar mani.
Bet nu masu pasākumi, nervoza palieku, kad pa daudz grūstas, bet eju un daru kā man vajag, nevis kā visi. Nez kaut kā daru kā man vajag nevis citi sagaida un ir kādi stereotipi kā vajadzētu. Cienu apkārtējos tik daudz cik viņi mani.

8

Re: Socialfobija

big_smile pamaniju tikai tagad savu kludu,gribeju rakstit -pacel ..