1

Tēma: Filmas un negativa informacija

Laikam so varetu skaitit pie fobijam .Man ir tada problema ,ka ja kautko noskatos ,izlasu ,kas mani stipri aizrauj ,gan pozitivaja nozime ,gan negativaja ,tad tas mani moka daudzas dienas ,nespeju vairs tikt atpakal uz stabilu pamatni.Lidoju pa makoniem ,vai teisi otradi visu laiku izjutu sausmigu riebumu no redzeta ,vai dzirdeta .Tas aiziet lidz tadam galejibam ,ka nevaru dzivot ,gulet ,domat ...Agrak baidijos skatiteis tikai sliktas ietas -psihol.sausmenes un nepatikamus skatus ,bet tagad parak krasi iedzilinos ari patikamas filamas un gramatas .Tas parnem manu dzivi un zud realitates sajuta ..Vai tas vispar ir normali ?Ko domajat jus ?Man paliek bail no sim izjutam ..

2

Re: Filmas un negativa informacija

jā... kad Feisbukā apkārt klīda tās šausmubildes par Ķīnas suņu ēšanas svētkiem - es biju vispār beigta. pat tagad, tās atceroties, nelabi paliek... mani patiesībā baigi ietekmē visas "pasaules nejēdzības" un arī  tas to depresiju veicina

3

Re: Filmas un negativa informacija

dita rakstīja:

jā... kad Feisbukā apkārt klīda tās šausmubildes par Ķīnas suņu ēšanas svētkiem - es biju vispār beigta. pat tagad, tās atceroties, nelabi paliek... mani patiesībā baigi ietekmē visas "pasaules nejēdzības" un arī  tas to depresiju veicina


Dita ,un ka ir ar filmam ,kuras tev aizrauj ,vai gramatas .Vai ilgi vel dzivo domas ,visu laiku atceroties ,fantazejot ka mazs berns ?Tada sajuta ,ka man realaja dzive ir nekomfortabli un tad es sev atrodu un izveidoju sapnu pasauli,bet ar laiku tras klust smagi.Ir gadijies zaudet interesi par ikdieniskam lietam..

Kad tu par Kinu saki ,atceros kura epizode mani aizkera uz ilgu laiku ...Man ta pat ka tev Kina soke ..:(

4

Re: Filmas un negativa informacija

jā. es tiešām daudz kavējos savās domās. reālā dzīve mani patiešām īpaši neaizrauj - tas, pēc kā vairums tiecas, man liekas muļķīgi. kaut kādas karjeras, iespēja izrādīties citiem - galīgi neaizrauj. palīdz mūzika, ļoti ietekmē un iedarbojas terapeitiski. sen neesmu gleznojusi, bet jūtu, ka pamazām sāk gribēties, laikam AD sāk iedarboties. bet kopumā dzīvoju kā "normālie", domāju, ka no malas vairumam šķiet, ka man viss ir lieliski. nu jā - man patīk filozofiski trilleri, ja runa par filmām, vēl dokumentālas filmas par vēsturi u.t.l. agrāk ar velotūrismu nodarbojos, ar slalomu, bet pavasarī kalnos pamatīgi nogāzos - roka bija ģipsī un kāja arī cietusi, šobrīd pa druskai sportoju - ārsts izteicās, ka nevajadzētu kādu laiku vispār, bet man tas bija baigi labais antidepresants. vispār tas brauciens uz kalniem man bija baigais izaicinājums, jo pirms tam ar reiboņiem  mocījos, biju neskaitāmas reize ģībusi uz ielas, panikas lēkmes u.t.t.. bija jātiek sev pāri, lai brauktu ārpus valsts ar praktiski nepazīstamiem cilvēkiem kopā.

5

Re: Filmas un negativa informacija

dita rakstīja:

jā. es tiešām daudz kavējos savās domās. reālā dzīve mani patiešām īpaši neaizrauj - tas, pēc kā vairums tiecas, man liekas muļķīgi. kaut kādas karjeras, iespēja izrādīties citiem - galīgi neaizrauj. palīdz mūzika, ļoti ietekmē un iedarbojas terapeitiski. sen neesmu gleznojusi, bet jūtu, ka pamazām sāk gribēties, laikam AD sāk iedarboties. bet kopumā dzīvoju kā "normālie", domāju, ka no malas vairumam šķiet, ka man viss ir lieliski. nu jā - man patīk filozofiski trilleri, ja runa par filmām, vēl dokumentālas filmas par vēsturi u.t.l. agrāk ar velotūrismu nodarbojos, ar slalomu, bet pavasarī kalnos pamatīgi nogāzos - roka bija ģipsī un kāja arī cietusi, šobrīd pa druskai sportoju - ārsts izteicās, ka nevajadzētu kādu laiku vispār, bet man tas bija baigi labais antidepresants. vispār tas brauciens uz kalniem man bija baigais izaicinājums, jo pirms tam ar reiboņiem  mocījos, biju neskaitāmas reize ģībusi uz ielas, panikas lēkmes u.t.t.. bija jātiek sev pāri, lai brauktu ārpus valsts ar praktiski nepazīstamiem cilvēkiem kopā.


Dita tu esi malacis !.Es gan esmu pilnigi noslegusies no apkartejas pasaules ,draugus atstaju jau pirms vd sakas pa istam un  ta ir labak!,Vismaz "pseidodraugi" nav tie ,kuri man tagad butu vajadzigi un noplustu tikai baumas .Turklat mani viss garlaiko un nogurdina .Es neesmu augstpratiga vai ka ,vienkarsi lielako dalu mani nomoca psihologiski jautajumi ,tikpat stirpi cik ieklausos sevi,jo visu laiku mokos ar savam sliktajam izjutam ,bet vel  es domaju ari par visu parejo ,loti daudz analizeju un parskirstu notikumus ..Daudziem tas ir nesaprotami ,tapat ka man nodarboties ar ariskibam un lidzileksanu .Esmu pilniba izkritusi no aprites un man viss jau ir vienalga ..Ari mani aizrauj maksla un radosas nodarbes ,kallnos gan nekapju un nesmu neko ipasu paveikusi -esmu vienkarsi galigi sagrauzta kops viss sis sakas ,vairs neko nevaru .Agrak vareju viena pati braukat pa Eiropu un meklet laimi ,centos izmainit savu dzivi ,lai gimenei neka netruktu .Tagad esmu pa pusei pensionars -kuram no visa ir bail un viss sap...

6

Re: Filmas un negativa informacija

nu jā... es sevi arī vairs īsti nepazīstu - man bija šausmīgi daudz enerģijas - ko tik nedarīju, studēju, iesaistījos dažādos projektos, braukāju apkārt. tagad pamatā mājas un darbs. patiesībā - man depresija daļēji no tā, ka esmu zaudējusi savu "iepriekšējo dzīvi" - attiecības ļoti strauji izveidojās, tad vēl remonti, visādi kreņķi ģimenē. un pamazām man tā depresija kā mākonis mācās virsū, kamēr šoruden sapratu - bez zālēm nekur. un arī tā domāšana - par dzīves jēgu, par pasaules kārtību un ko tik vēl ne... viss šķiet muļķīgs, cilvēka dzīve tik trausla. vispār - domāt vajadzētu daudz mazāk big_smile

7

Re: Filmas un negativa informacija

dita rakstīja:

nu jā... es sevi arī vairs īsti nepazīstu - man bija šausmīgi daudz enerģijas - ko tik nedarīju, studēju, iesaistījos dažādos projektos, braukāju apkārt. tagad pamatā mājas un darbs. patiesībā - man depresija daļēji no tā, ka esmu zaudējusi savu "iepriekšējo dzīvi" - attiecības ļoti strauji izveidojās, tad vēl remonti, visādi kreņķi ģimenē. un pamazām man tā depresija kā mākonis mācās virsū, kamēr šoruden sapratu - bez zālēm nekur. un arī tā domāšana - par dzīves jēgu, par pasaules kārtību un ko tik vēl ne... viss šķiet muļķīgs, cilvēka dzīve tik trausla. vispār - domāt vajadzētu daudz mazāk big_smile


Teisi ta ,tapec visu pagaiso nedelu pavadiju ar sevis noskanosanu -nedomat par niekeim ,tikai par svarigam lietam.Ka ari visu nemt ar mazu pof..Manai fantazijai nav ne malu ne robezu ,ja dodu tai valu tad vienmer nonaku pie bailem ..

8

Re: Filmas un negativa informacija

Sveiki..es nezinu ko man iesakt man ir bail no daudzam lieta.piem par saviem milajiem kad viniem kaut kas var notikt..ka saku par to domat ta viss man sirds tric sak nakt panika pasaule saburuk...ipasi ja es uzinu kad kadam kaut kas noticis ta viss pasaule liekas savadaka nezinu ko iesakt...

9

Re: Filmas un negativa informacija

Nervoza rakstīja:

Sveiki..es nezinu ko man iesakt man ir bail no daudzam lieta.piem par saviem milajiem kad viniem kaut kas var notikt..ka saku par to domat ta viss man sirds tric sak nakt panika pasaule saburuk...ipasi ja es uzinu kad kadam kaut kas noticis ta viss pasaule liekas savadaka nezinu ko iesakt...

Iet pie psihoterapeita un risināt šo problēmu