1

Tēma: Silvadeprex un HTP5

Sveiki ,

vai kadam ir pieredze ar uztura bagatinataju Silvadeprex ?Vai lidz?Cik ilgi jus lietojat?

Un vai kads ir lietojis ub ar HTP5 piedevu ?

2

Re: Silvadeprex un HTP5

Es lietoju nu jau menesi.divreiz diena,lietot vajag 3 menesus.

3

Re: Silvadeprex un HTP5

Es lietoju silva kadus 9 menesus. Kopa ar b6. Tagad pargaju uz nervostrong. Tiri ok. Bet domaju atmest. smile pedeja laika nav energijas biezi. Atri nogurstu. Japrasa kaut ko energijai

4

Re: Silvadeprex un HTP5

Labdien,sakiet vai Silvadeprex skaitas antidepresants???
Kas lieto vainau kadi blakusefekti ilgi lietojot?

5

Re: Silvadeprex un HTP5

swetlana1980 rakstīja:

Labdien,sakiet vai Silvadeprex skaitas antidepresants???
Kas lieto vainau kadi blakusefekti ilgi lietojot?


Noteikti,ka tas ir dabigais antidepresants .Silvadeprex atskiras ar to ,ka ir viegls ,veidots uz augu bazes ka -asinszale,badrians un citiem vertigiem augiem .Tas irn noperkams bez receptes un nerada pieradumu ,to var uztvert ,ka uztura bagatinataju ,bet tam ir antidepresivas ipasibas ...AD ir uz kimiskas bazes ,pietiekami stiprs ,lai blakusparadibas vai uzlabojumi butu manami uzreiz  un isteniba ne katram piemerots ,bet ir cilveki ,kuriem tas palidz . Es varu teikt ,ka es to neizvelos ..Dzeru sivadeprex un cinos ar sliktam izjutam ,brinumi nenotiek ,bet tomer ir laba sajuta ,jo tas nak par abu nervu sistemai .Asinszali var dzert ari ka teju ,bet ta ir diezgan stipra ,man dedzinaja kungi un tad saku dzert siva deprex..

6

Re: Silvadeprex un HTP5

Civeki ,kuram ir pieredze ar htp5 ?Vai var lietot relaxenu papildus ,vai apvienot ar citam zalem?