1

Tēma: Nervostrong!

Vai kads lieto nervostrong? Kadas ir jusu domas par nervostrong?

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

2

Re: Nervostrong!

man galīgi nelīdzēja. Man liekas,ka palīdz, ja tādi viegli tie simptomi.

3

Re: Nervostrong!

Man arī nelīdzēja! Tas tāds vājš ļoti. Priekš VD neder. Vajag AD un psihoterapeitu wink

4

Re: Nervostrong!

nja es nervostrong dzeru jau otro menesi, bet rezultatu nejutu vispar un smagaas tabletes arii bail dzert sad

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

5

Re: Nervostrong!

Nauri
Es arī sākumā mēģināju tikt galā ar Nervostrongu, Stopstresu utt. Galīgi garām. Bija arī bailes no antidepresantiem, bet nu ļoti gribējās dzīvot atkal normāli. Un nu jau gandrīz 2 mēneši pavadīti ar AD un jūtos tā kā agrāk wink

6

Re: Nervostrong!

Liels Paldies par info. tiesham labs forums smile

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

7

Re: Nervostrong!

Nekādu efektu nejutu, par vieglu man, un domāju ka arī pārējiem kam VD big_smile Man ārsts ieteica ADAPTOLU, kas palīdz adoptēties big_smile Tas gan man laika gaitā palīdzēja vismaz samazināja simtomus.

8

Re: Nervostrong!

Man no Adaptola arī ne silts ne auksts smile

9

Re: Nervostrong!

Adaptols tad jau labak c vitamina drazejas vismaz jega veselibas ziņā

10

Re: Nervostrong!

Kads adaptolam ir efekts?

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

11

Re: Nervostrong!

It kā nomierinošs. Man aptiekā teica, ka tie esot biznesmeņu antidepresanti big_smile Bet tomēr priekš VD bik pa švaku...

12

Re: Nervostrong!

Protams big_smile

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

13

Re: Nervostrong!

Ja tādi nervostrongi mums palīdzētu,tad visi mēs būtu veseli.Tas tik var noņemt satraukumus.Domāju kam jau dziļāka kaite tas bez psihoterapeita un zālēm cauri nekādi.Tagad lietoju homopātiskās zāles,iedarbība būss lēnāka,bet nav tāda ķīmija.

14

Re: Nervostrong!

Es vispār secinu, ka vd simptomi man jau ir sen. Panikas ir nākušas virsū dažādos apstākļos. Bet pirms gada nobijos un sāku veikt visas pārbaudes un tiku pie diagnozes VD. Izmēģināju psihoterapiju. Teikšu, ka taisa baigo putru galvā. Ceļ tik sāpīgas lietas, bet nav nekāds risinājums kā ar to tikt galā un pašai bija grūti. Biju pie mācītāja un aprunājos. Palika vieglāk. Un tika atkal izcelta sāpe, taču sarunas beigās bija skaidrība kā rīkoties.
P.s. turpinu gan savus AD dzert. Negribu vēl no tiem atteikties, jo nav īsti pārliecība, ka pietiek.

Iesaku runāties ar sev uzticamu cilvēku. Pārspriest savu problėmu. Nedrīkst sevī turēt.

15

Re: Nervostrong!

Ja manai kateij derētu tie AD Es bez domāšanas viņus lietotu,kaut līdz pensijai,jo tādā pašsajūtā dzīvot ar apnicis,tad jau labāk dzīvot 10 gadus normāli nekā 20 vājprātā.

16

Re: Nervostrong!

Ar nervostrong esmu aparstejis agresiju. Bet nja vd slimibai izsti neder wink

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

17 Izmainīja sievietite30 (2014-11-24 23:11:21)

Re: Nervostrong!

Man galīgi nelīdzēja: par vāju.

18

Re: Nervostrong!

Itkaa ygd dzeri fluanxolu tpc pārtraucu dzert NERVOSTRONG bet domaju ka tgd dzershu abus, NERVOSTRONG laika gaita uzlabo nervu sistēmu un nonjem agresiju un tpt dabiigs smile

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

19

Re: Nervostrong!

Man Nervostrongs palīdz.....uzreiz nē, bet lietojot ilgstoši - pēc savas pieredzes- 6 mēnešus 2 tab dienā.....visi VD simptomi pazuda. Bez VD dzīvoju no tā brīža mierīgi gandrīz četrus gadus, bet šeku reku šopavasari viņā ir atgriezusies....:) Viss atkal no sākuma liekas! Jāpiebilst, ka Nervostronga lietošanas laikā lietoju Adaptolu, Anaprilīnu, vilkabeles ekstraktu un Teresko tējas. Ceru, ka tagad tikšu cauri tikai ar Nervostrongu un tējam smile Nopietnus AD neesmu lietojusi.

20

Re: Nervostrong!

Sveiki visinjiem!:) Esmu seit jauninja,,,Pirmstam biju cali.lv bet tur saka maz rosities vd draugi un nebija ar ko parunaties:(,,,tad izdomaju seit registreties,,,,man vd ir jau 5 gadus,,,Nervostrong man ar nekripatinju nepalidzeja ja nu vienigais kopa ar zalem vakara lai varetu labak iemigt:) bet ta ne silts ne auksts,,,vienigais es vinju lietoju kad nevareju lietot stiprakas zales kad piedzima man meitinja,,,tad nekas cits neatlika ka lietoju tikai nervostrong un veselu gadu,,,jo baroju mazo ar kruti,,,bet tad man ipasi neizpaudas nejutu nemaz  vd veselu gadu pec grutniecibas un arii grutniecibas laika...bet tagad vd ir atkal pilna spara itipasi tagad!:( Taa es lietoju un dzivoju uz Lexotinila,,diemzel nevaru bez vinja:(