1

Tēma: laba ziņa visiem kam ir smagi

Visiem kam šaja tumšaja laikā ir smagi varu ieteikt vislabākās zāles, kuras vienmēr ar garantiju palīdz. Nav jaunums ka ātrākais un faktiski vienīgais pareizais ceļš ārā no purva  ir nomainīt vidi, izkļūt no bedres vai cietuma, kuru sauc: "smaga, pelēka ikdiena". Tāpat nav jaunums ka smaguma un bezcerības pamats ir enerģijas iztrūkums, taču vislabākais veids kā atgūt enerģiju un spēku ir atpūta pie dabas.

Tad lūk, lasot šajā forumā esošos ciešanu pilnos rakstus, radās doma šaja tumšajā laikā saorganizēt nelielu izbraucienu - pastaigu pa skaistām, neskartām vietām netālu no Rīgas  (šobrīd doma ir apskatīt  Kangaru dabas liegumu). Būs mikrobusiņš no/uz Rīgu, jāmaksā tikai pašizmaksas ceļa izdevumi, bet var arī pievienoties ar savu transportu. Tātad vienīgais kas būs jāizdara - jāsavāc sevi tikai tik daudz, lai noteiktajā stundā atnāktu uz satikšanās vietu un viss tālākais jau notiks automātiski. Pastaiga domāta bez steigas un stresa, nu pirmai reizei pilnīgi pietiktu ar kādiem +/- 5 km Ir idejas ko interesantu varam pa ceļam apskatīt vai pasākt idejas ari tiek gaidītas no katra. Un ja kādam būtu grūti arī šos 5km veikt vai arī gribēsies vairāk, tad pastaiga būs pa loku, katrs varēs individuāli samazināt vai palielināt savu ceļu, vai pabūt pašam ar sevi pēc katra paša vēlmēm. Jebkurā gadījumā nākamis rīts, diena un pat nedēļa pēc šīs pastaigas katram jau noteikti būs priecīgāka spēkpilnāka, būs vairāk enerģijas nākamajai nedēļai, ir šīs zāles izmēģinātas un vienmēr ir darbojušās daudz, daudz  reižu.

Nu pagaidām šī ir tikai tāda fiksā ideja, par realitāti tā kļūs tad, ja to atbalstisiet un par to būs interese, tad precīzāk sagatavošu maršrutu, nosūtīšu karti katram. Reālāka izskatās svētdiena 19/10, arī laika apstākļi tad prognozējas piemērotāki, taču ja vairākums noteikti gribētu sestdien, tad var mēģināt arī šajā dienā, tad izbraukšana būtu iespējama agrāk un atgriešanās arī nedaudz agrāk.

Tātad ja ir interese, tad sūtiet ziņu uz za(at)sveiks.lv cik vietas Jums vajag vai nevajag busiņā rezervēt, norādiet arī savu tālr. nr un tad jau konkrētāk visu norunāsim caur epastu vai tālr.

PS. Protams aicināti piedalities netikai tie, kuriem ir smagi, bet ikviens, piemēram, arī tad, ja vajag papildus enerģiju nākamajai darba nedēļai.

PS2. Kāds nezin kā var kontaktēties ar šī formuma adminu? Mans profils nozudis un otrreiz ar to pašu e-adresi nevar registreties, paroļu atgādinatajs arī te nav ierīkots, nākas pagaidām iztikt ar jaunu pagaidu profilu.

2

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Val
Tava doma man patīk, bet ir aizdomas, ka nerealizēsies. Jau vairākkārt šeit ir mēģināts uzorganizēt kādu satikšanos, bet cik man zināms, līdz šim, neveiksmīgi. Man šķiet, ka šeit lielai daļai jau ir problēmas ar iziešanu no mājas kur nu vēl braukšanu svešā transportā tik tālu no komforta zonas. Ja man būtu kur atstāt meitu un staigāt gribētāji tiešām savāktos, es piedalītos. Man šķiet tikšanās klātienē, vienam otra uzmundrināšana un kopīga pastaiga dzestrajā gaisā nāktu tikai par labu, bet mēs, distoniķi esam kurnētāju, čīkstētāju nevis darītāju tauta. Cerams, ka es kļūdos.

3

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Nu Tavs pesimisms ir saprotams, taču ne objektīvi pamatots.

Kas attiecas uz Tevi pašu, tad neviens, nedz vislabakais ārsts, nedz zāles, nedz jebkas cits Tev nespes palīdzēt, ja Tev pašai neradīsies kaut minimāla vēlme izrāpties no bedres, kaut vai pamēģināt. Saprotu ka tā brauksana tālu ārpus komforta zonas varētu arī būt pārāk liels solis pirmai reizei, ja nu šis šķērslis būs nozīmigs ari citiem, tad neizsledzu ka varam ari saorganizēties ari kaut kam vieglakam, piemēram, saorganizēties pastaigai Rīgā, vai citam kopējam notikumam Rīgā, lai gan varbut tad ir jāatrodas kādam citam, kas to organizē, jo es pats visvairāk izjūtu vajadzību būt ārpus Rīgas, kas ir visai disharmoniska un enerģetiski nabadzīga vide.

Kas attiecas uz šīs svētdienas braucienu, tad ir jau 3 puslidz droši braucēji, tamdel ir skaidrs ka tas notiks, Tevis pašas dēļ ceru ka Tu arī varetu tomer atrast speku izrauties, jo nekas Tev nepalīdzēs vairāk kā izraušanas no savas bedres. Vienigi nezinu vai tiešām šī izraušanas Tev nesanaks pārāk ekstrema, nezinu Tavu stavokli un smaguma pakāpi - nu Tas ir jāizlemj Tev pašai. Ja tomer atrodi sevī pietiekami daudz speka, tad pēdējais šķerslis, cik saprotu - nav kur atstat meitu. Bet vai vislabak nebutu to ņemt līdzi? Cik veca viņa ir? Ja pati savam kajam neskrien un ir grūtibas iznesāt, nu nav jau spiesta lieta noteikti kaut kur soļot un dzīties, atradisim kādu skaistu vietu, kur sakurt ugunskuru, kur varesi pabūt ar savu meitu mierā un klusumā, kamēr citi kādu riņķi apstaigā.

4

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Es labrat varetu, bet es esmu no citas pilsetas un parak talu. big_smile

5

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Val
Vispār jau es nemaz nejūtos tik dziļā bedrē, kā Tu te apraksti, vēl pirms gada, iespējams biju, taču es ļoti gribēju un daudz darīju lai tiktu no tās bedres ārā, un šķiet samērā veiksmīgi izdodas, es braucu pati ar auto krietni vien tālākos braucienos arī ārpus LV un arī garās pastaigās pa mežu eju, turklāt viena, un reizēm pat bez drošības ripiņas kabatā. Man šis brauciens noteikti nebūtu kas tāds uz ko briesmīgi jāsaņemas, kā jau minēju vienīgais šķērslis, meita mana nav no lielajām staigātājām, kaut jau 5gadniece, bet kas zin, varbūt kompānijas pēc izstaigātu arī 5km.

6

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Kitija!

Nu piedod ka neesmu Tevi precīzi sapratis. Laikam pārāk traku iespaidu bija radījuši Tevis iepriekš pieminētie atslēgas vārdi "problēmas ar iziešanu no mājas",  "kur nu vēl braukšanu svešā transportā",  "tik tālu no komforta zonas"...

7

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Val
No atslēgas vārdiem varēji neizmest : Man šķiet, ka šeit LIELAI DAĻAI jau ir problēmas ar iziešanu no mājas kur nu vēl braukšanu svešā transportā tik tālu no komforta zonas.
Lielai daļai, bet man, par laimi nē.

8

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Man ari par laimi taa nav.

9

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Man gan ir:(
Ja bet tiešām žēl es arī gribētu ja būtu taada tikšanās.

10

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Principā doma ir ļoti laba, bet kā man liekas draudzi baidās, jo viņi pārak ieciklējušies uz negatīvajām lietām, viņi pārāk ieklausās sevī, nu simptomos. Es uzskatu ka brauciens, astaiga vai kkas tāds tikai nāktu par labu, pārvariet bailes tiem kam ir, un pamēginiet iziet, izbraukt izbraukumā, un neieciklēties uz simptomiem, bet mēģināt aizmirst nedaudz par viņiem, un ja sanāks, ar katru reizi būs vieglāk ... Es esmu ceļojusi viena uz citu valsti, braukusi ilgos braucienos ārpus savas tās komforta zonas, un teikšu tā, tagad principā mierīgi varu doties kur vien vēlos, panikas lēkmes piemeklē, bet nu cenšos jau nepievērst uzmanību un simptomiem arī ... Bet ja tomēr bail, tad nu sēdiet tik mājās, un negaidiet kad paliks labāk, jo ja jūs neko nedarīsiet paši, tad nekas arī nenotiks! smile)

11

Re: laba ziņa visiem kam ir smagi

Val
Padalies, kā gāja pārgājienā? Cik cilvēki bijāt? Vai jauki pavadījāt laiku?