1

Tēma: Akupunktūra kā palīgs VD un neirodermīta uzveikšanai

Labdien.

No manis šeit ziņa ir pirmo reizi, bet nu arī esmu šajā "ķezā" iekšā.
Ir daudz un dažādi līdzekļi kā panākt šīs līdz galam neizprotamās slimības un to simptomu mazināšanos un izzušanu no mūsu dzīvēm pavisam. Akupunktūra ir viena no patiesi iedarbīgajām metodēm dažādu grūti izskaidrojamu kaišu ārstēšnai vai kad nekas cits mēģinātais nav līdzējis, palīdz atrisināt sasāpējušās kaites. Es pati esmu ar akupunktūras palīdzību atbrīvojusies no diez gan briesmīga neirodermīta un esmu pārliecināta par tās iedarbīgumu ļoti daudzās jomās. Varbūt kādam arī ir neirodermīts, no kura nekādām zālēm, smērēm nesanāk atbrīvoties, tad tiešām iesaku akupunktūras kursu + man vēl bija polarizētā gaisma uz alerģijas skartajiem laukumiem. Ā un vēl man patika biorezonanse - dod impulsus nerviem konkrētās +/- frevencēs un stimulē to, kas ir nepieciešams sūtot signālus pa nerviem - tā vismaz es k.kā atceros, jo tas bija pasen.

Bet atpakaļ pie lietas. Tas, ko Jums šodien vēlējos vaicāt saistībā ar akupunktūru ir - vai kāds ir gājis uz akupunktūru pie tāda Dr.Andersona vai zina viņa koordinātas, vārdu, kur pieņem, telefona nr. vai kādu citu derīgu informāciju? Vienīgā informācijas, kas man ir, ir tas, ka viņš kādu laiku atpakaļ ir pieņēmis Purvciemā, Ieriķu ielā 20, Surdovest telpās un sazvanīt viņu esot varējis caur šādu nr. 67563328. Būšu ļoti pateicīga par jebkādu informāciju, ko varēsiet sniegt, vai arī varbūt zināt kādu citu labu akupunktūras speciālistu/-i un viņa koordinātas.
Man vairākas paziņas stāsta, ka pēc akupunktūras seansiem pie viņa, viņas esot pilnībā atbrīvojušās no visām veģetatīvās distonijas pazīmēm un nelabvēlīgajām izpausmēm un dzīvo mierpilnu dzīvi.

2

Re: Akupunktūra kā palīgs VD un neirodermīta uzveikšanai

Es arī labprāt apmeklētu akupunktūru, bet tikai pie sertificēta ārsta, jo ja viņš ko sačakarēs vismaz varēšu tiesā iesūdzēt big_smile