1

Tēma: Alkahols + zāles

Jebkuras zāles kombinācijā ar alkoholu ir slikti. Vai nu pamazinās iedarbība, pastiprinās iedarbība, vai pasliktinās iedarbība un ir pavisam slikti. Bet!
Ir gadījies, ka panikas lēkme nāk virsū brīdī, kad tieši esi iedzēris vienu alu, vai iešāvis kādu graķīti. Dažreiz lēkmīte parādās uz paģirām. Vienvārdsakot, alkohols jau ir asinīs. Ko darīt? Man ir izrakstīts "Xanax", no kura lietošanas izvairos, jo sabiedēja ar atkarībām, nu bet esmu to darījis un palīdz, bet šoreiz ne gluži par to...
Vai var dzert miera ripu, kad ir nedaudz iedzerts, vai uz paģirām? Dažreiz tā ciešanās, kamēr pāriet, ir fiziski nepanesama! Ko darīt, kā būt? Drīzāk jau laikam gribētu dzirdēt pieredzi, nevis prīčas un pirksta kratīšanu...
Jau iepriekš, paldies.

2

Re: Alkahols + zāles

Par šo tēmu šeit jau ir runāts, pati esmu prasījusi mediķiem ko dara, ja ātrie atbrauc pie cilvēka kurš ir iedzēris un kuram ir PL (piemēram), dr man atbildēja, ka dod diazepamu, sākumā ļoti mazu daļu un tad vēro kāda būs reakcija. Vēl dr stāstīja, ka ir bijuši nāves gadījumi, tostarp starp slavenībām, jo miksējuši alkoholu un zāles. Zāles savienojot ar alkoholu (runa gāja tieši par xanaxu) var apstāties elpošana, pašai kādreiz sensenos laikos ir gadījies uz neliela daudzuma alko iedzert xanaxu, toreiz vēl nezināju kādas sekas var būt, tagad to zinot alko nelietoju, jo bail tieši no tā, ja nu pēkšņi tiešām vajag to tblt., lai gan mana māsa agrāk reguāri, kad lidoja, iedzēra xanax un tad diezgan normālu daudzumu alkohola pa virsu. Pati esmu redzējusi, kā vienai paziņai kas alkoholam uzdzēra xanaxu uznāca lēkme, līdzīga epilepsijai ar putām pa muti, smakšanu u.t.t. Tā, ka domāju nevajag riskēt, taču, kā vēl man dr teica - viss atkarīgs no devām, ja vienam pusaliņam uzdzersi 0,25 xanaxa reakcija būs savādāka kā tad, ja 1L stiprā alko uzdzersi 1mg xanaxa. Ja nav bail, pamēģini pie mazas devas, tad redzēsi vai Tu esi no tiem kam iedarbība pastiprinās vai ne.

3

Re: Alkahols + zāles

Esmu dzerusi pusiti trankvilizatora fenezapemu un tad dzerusi pec vairakam stundam alu. Alkahola lietosanas laika nav nepieciesams dzert  zales, jo nav ne paniku lekmju, ne trauksmes. Biezi gadas kad iedzeru no rita pusiti fenezapema un vakara jau izdzeru vairakus alus. Nekadas reakcijas nav. Ibumetinu un paracetamolu ar alkaholu lietoju biezi, ari nekadu reakciju nav. Es vnk par to nedomaju,.

4

Re: Alkahols + zāles

hmmm. Tas ir gandriz vai neticami dzirdet shada tipa jautajumu,jau domajot par medikamentiem un alkoholu vien big_smile tas ir reals risks ja neskaita to ka pietiek ar to ka Vegetativas distonijas slimniekiem nebutu velams alkohols jo tas radis nakoshaja riitaa specigu lekmi ka dazhreiz cilveks nevar atstat savu gultu 4as dienas. Nu nevajag risket! dzive ir laba arii bez alus pudeles;)

No VD neviens nav nomiris - Domasim pozitivi smile

5

Re: Alkahols + zāles

Man fluanxolu dzerot vairākas reizes sanāca iedzert arī pa kādai šnabja glāzītei, nu nejutu es nekādas īpašās izmaiņas. Runājot par vd un alhaholu - piekrītu naurim. Sanāca 2 dienas pēc kārtas svinēt tā pamatīgāk (kad jau fluanxols bija beidzies) - trešā diena pavisam nelietojama un panikas lēkmes arī pastiprinātas jo organisms ir atūdeņojies, tādēļ ja vajag nomierināt nervus es labāk nodarbojos ar jogu vai paklausos tos nomierinošos/hipnotizējošos video youtube big_smile

6

Re: Alkahols + zāles

Intereses pēc, kas tie par youtube video? Varbūt var ielikt kādu saiti?
Es parasti klausos Latvijas Radio 1, jo tur nepārtraukti ir kāds raidījums un šķiet, ka ar tevi kāds runājas smile

P.S. Varbūt tas gluži nav par tēmu, bet tas tomēr ir manis veidots ieraksts wink

7

Re: Alkahols + zāles

Atceros vasarā piektdienas vakarā (zales lietoju no ritiem) pec trakas nedēļas ar sievu aizbraucām uz vasarnicu uzkupinajam desu mangali un uzdzeru vienu užavas aliņu. Man ta atlaida tik labi palika miers vissapkart nekss nespeja satracinat. Nebiju nedz apreibis nedz kas tml. Vienkarši atslābu. Citās piektdienas tik labi negāja

8

Re: Alkahols + zāles

BekonsLV rakstīja:

Intereses pēc, kas tie par youtube video? Varbūt var ielikt kādu saiti?
Es parasti klausos Latvijas Radio 1, jo tur nepārtraukti ir kāds raidījums un šķiet, ka ar tevi kāds runājas smile

P.S. Varbūt tas gluži nav par tēmu, bet tas tomēr ir manis veidots ieraksts wink

Nu šis ir angliski - ja sākas satraukums vai nevaru iemigt uzlieku austiņas un klausos -> https://www.youtube.com/watch?v=Z325vxn … 7qIj2hFy96

Diemžēl latviski neko tādu nevar atrast, bet krievu valodā varbūt šis būtu kas līdzīgs sākums gan jāpatin jo viņš kādu laiku apskaidro ( sho gan neskatos jo krievu valodu tik labi nesaprotu, lai saprastu ko viņš tur stāsta big_smile ) -> https://www.youtube.com/watch?v=UJXwshLDS7E

Un vēl - joga kas ieguvusi salīdzinoši lielu popularitāti pasaulē, jo uzlabo miegu un palīdz iemigt (vienīgais nosacījums ir tas, ka pēc jogas uzreiz jāiet gulēt - ir gan  diezgan labs paskats, kad čalis gultā šitā locās, bet par cik man grūtības ar iemigšanu es labāk veltu 20 minūtes jogai nekā 2 stundas pa gultu vārtos)-> https://www.youtube.com/watch?v=5YTOfzb1eXs