1 Izmainīja Mārtiņš (2013-01-24 20:03:28)

Tēma: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Sveiki.Vēlejos uzajautāt varbūt vel kādam ta ir.Man VD ir nu jau 3 menešus ,un kopš ta laika man ir krasi pasliktinājusies atmiņa ir briži kad pamostos no rīta ,un nevaru atcerēties ko esmu darijis iepriekšejā vakarā + kad lasu grāmatu man vispar liekas ka lasu viņu pa tukšo jo es atceros varbūt tikaj to būtiskāko vardus utt.  Koncentrēšanās, domāšana, rēķināšana, viss padodas ar piepuli teiksim tā. Esmu diezgan liela šoka jo es jūtu kā es pilnība notrulinos..Un vel ta pretīga sajūta kad tu runa ar saviem draugiem,ģimeni ,paziņam,bet mani nepamet visu laiku sajūta ka viņi ir sveši cilvēki laj gan pats saprotu ka zinu viņus visu mūžu..Un šie simptomi man ir jau visus 3 menešus lai gan tas trakākais man bija 1 mēnesi kad likās kad nu gals būs klāt tagad esmu mierīgs tiešam esmu sapratis aptuveni kas ,un kā, bet šie simptomi mani nepamet veljoprojām..

2

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Laipni aicināts pulciņā! Man ar nelieliem pārtraukumiem tā ir jau gadu. Nu varbūt vienīgi man sava ģimene neliekas sveša.

3

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Svešums noteikti ir no nerealitātes sajūtas.

4

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Nerealitātes sajūtas man bija tik 1 mēnesi kad nāca virsu tie visi trakumi.

5

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

saprotu tevi man lidzigi bija bet savejos pazinu vnk domasana flegmo.
svesi vrbut del tas ndomasanas,man ar ta ir,tgt nedraudzejos ta ipasi sezu majas rukaju tgt paliek labak un tad eju un tad ir nomali tas vnk kads vd simptoms

6

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Vai tānav depresija.Varbūt arī saistība ar zālēm,jo arī tās notrulina uztveri.Konsultējies ar ārstu.

7 Izmainīja Mārtiņš (2013-01-28 16:55:53)

Re: Problēmas ar Atmiņu,Koncentrešanos

Zāles itkā nelietoju ,un depresija gan nebūs wink