1

Tēma: Trakums!!!

Viss nevaru vairs izturēt, katru vakaru pārlieku pievēršu sev uzmanību, nevaru seēdēt istabā ja nav pudele ar ūdeni blakus un atvērts logs. Mājās man ir krāsns apkure un spēcīgi radiātori, manāā istabāā viņi ir divi, bet istaba maza, manējie mīl karstumiņu, bet man sāk reibt galva, nespēks, liekas ka zaudēšu samaņu, spiedoša sajūta galvāā, un tāā visu laiku.. Ko lai dara? sad

2

Re: Trakums!!!

Man kkas lidzigs, kad gaju gulet, nakti obligati bija jabut vala logam uz augsu, lai svaigs gaiss ietu virsu un butu ko elpot un + obligati glaze ar udeni. Bet atradinajos no taa, kad mazaa piedzima, jo nu vairs logus vala turet nakti nevar smile
Ko tev ieteikt nezinu, jo pati atradinaties no ta nevareju sad

3

Re: Trakums!!!

Tie ir nervi. Es jutos biezi tapat, seviski no ritiem. Bet nav ipasi saistits ar karstumu, tas man varbut kad ir ari vesi. Ne vienreiz lasiju, ka vienkarsi savas domas japievers kaut kam citam, mazak jadoma par passajutu. Bet pasai tajos momentos gruti to izdarit. Tagad pedejo laiku es daru ta - kad uznak, tad nemu puteklu suceju un saku tirit gridu, pat ja nav speku, un zini biski labak paliek. Ari varbut ko nomierinosu padzerties. Ir labs kokteilis balderianu, materes, vilkabelu tinkturas samaisit, un dzert pa 40 pilieniem biski ar udeni, var 3 reizes diena. Es pati dzeru.

4

Re: Trakums!!!

es ari saku maju tirit, tiesam vieglak paliek smile Un ari kkadu kokteili man mamma taisija, sanaca sarkana krasa big_smile