1

Tēma: Stimuloton

Gribu zināt, kurš lieto vai ir lietojis šos antidepresantus un kādas ir atsauksmes smile Vai lietošanas laikā ir kādas izmaiņas? Un vai uzlabo stāvokli?

2

Re: Stimuloton

Sākšu ar to, ka VD pirmo reizi manā dzīvē parādījās 2009 gada, kad man bija tikai 19 gadi un tajā brīdī prātā bija tikai ballītes meitenes utt., kas ir raksturīgs šajā vecumā. Sāku celt paniku un aizsāku ārstu apmeklēšanas sesiju, tad pie viena, tad pie otra visi plātīja rokas un teica, ka esot VD. Aizgāju pie neirologa, kas man ieteica atteikties pilnībā no alkohola un dzīvot mierīgu dzīvi, kā arī bonusā lūk tev Lexotanill. Recepti toreiz izmetu ārā neizejot no poliklīnikas, jo biju pārliecināts, ka tas nav īstais iemesls manām izjūtām. Ballēties turpināju un tad sāku izjust arvien trakākas un trakākas paģiras. Par ārstiem aizmirsu uz kādu laiku tikai retu reizi iegriezos ar kādu saaukstēšanos. Panikas nāca regulāri, jutos iztukšots, bet bija arī priecīgi brīži manā dzīvē, kas uz brīdi izdzēš VD no tevis. Līdz kamēr 2012 gadā sāku interesēties par psihoterapiju, aizgāju pamēģināt un gāju 2 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā līdz brīdim, kad man uznāca kaut kāds sliktuma "vilnis" jutos nekāds, man bija bail iziet no mājas man tecēja asaras no tā, ka nezināju, kas ar mani tagad notiks, viss apkārt griezās un sajūtas bija šausmīgas. Noguļot uz gultas divas dienas ar atvērtām acīm un ar regulāru ātro palīdzības ierašanos. Mediķi teica, ka VD nav slimība ir jāsamierinās, bet ar tā brīža sajūtām samierināties nevarēju/negribēju. Tad sāku meklēt psihiatra palīdzību, jo psihoterapija uz to brīdi man likās, kā lieka naudas izmešana atradu labu, bet padārgu ārstu Ariels Martovs-Rezniks vienas vizītes cena 30Ls. Saņēmos pie viņa aizbraukt ar šausmīgām bailēm izsaucu taksi un braucu pie viņa uz vizīti sēžot taksī panikas nāca virsū ik pēc 10sek., jo ārā nebiju bijis kādu nedēļu, bail bija šausmīgi. Nonācu pie ārsta viņš ar mani izrunājās un tomēr teica, ka būs jādzer AD jo savādāk es tikai sevi mocīšu, izrakstīja man Cipralex 10mg (laikam) dzēru viņas ļoti mazās devās 1/4 no tabletes man labāk palika jau nākamajā dienā, neizslēdzu arī domu spēku.. Šobrīd dzeru Elicea, ko ārsts ļāva aizstāt Cipralex vietā... Ik pa brīdim uznāk panikas, bet salīdzinājumā ar to kas bija toreiz ir tīrās pupu mizas. Dzeru AD jau 1 gadu un jūtos labāk..

3

Re: Stimuloton

Un kā ir ar, teiksim, vīna glāzi uz svētkiem? Pie AD lietošanas?
Jā, alkoholu lietot un piedzerties nedrīkst, pohas ir vājprātīgas un slikti ir vairāku dienu garumā, šobrīd esmu atmetusi smēķēšanu un atteikusies no alkohola... taču nāk svētki un kādu glāzīti Jaunajā Gadā jau gribētos.
Daktere arī teica, ka VD ir jāārstē un to var izdarīt tikai ar antidepresantu dzeršanu. Jo es arī sākumā nedzēru, likās jau, ka paliek labāk un bams...pēc pāris nedēļu klusuma viss atkal no jauna (izņemot galvas reibšanu), tāpēc sapratu, ka zāles tomēr ir jādzer

4

Re: Stimuloton

Es nelietoju alko jau 2 gadu arī uz jauno gadu dzeru tēju smile