1

Tēma: Bailes

Vai te ir vel kads kuram ir bailes atrasties majas vienam pasam? Ja ir, kaa Jus to parvarat?

Nejau no ta ka nogibsi, nomirsi utt, vai kas slikts ar tevi notiks, bet reali no ta ka kads var ienakt maja, vai ka majas ir spoki?! Tam visam klat man vel ir visadas domas, ieklausos skanas utt, tad tik sirds sak klapeties, citreiz pat dusa bails ieiet, kaa lai no taa tiek valaa :@

2

Re: Bailes

Man tiesi tas pirmais variants, ka kaut kas var notikt ar  manim.... un dusa ari kadreiz baile iet del ta... kad viena pati  majas.... es domaju vjadzetu paskatities tai bailei acis... un itka pienemtu to pasu drausmigako, ko tu sev zime... es meginu ta... bet ja, gruti. Lieta ir ta, ka baile ir tikai musu galvas, un neviens cits nevar palidzet.es tagad ari loti mocos. Kad tev ir baile, tev galva reibst?ko tu juti, apraksti.

3

Re: Bailes

Nee, nereibst, sakas sirdsklauves tik un sajuta ka vajadzetu mukt araa...taka man ir darzs agrak ta dariju, kad izdzirdeju kadu skanju vai iedomajos pa kadu spoku, taa izgaju ara, a tgd man majas ir zidainitis, lidz ar to vairak nevaresu taa...pagaidam dzivoju ar masu, kura visu laiku ir pa majam, drizuma masa ies projam un saku gatavoties kaa bus kad atkal busu viena...brr...bails paliek.

4

Re: Bailes

BAILES?Ja to tā sauc,tad varu jums droši pateikt,nu jau pavisam droši,no visa šī IR iespējams atbrīvoties!Neticat?

Sidžito

5

Re: Bailes

ssanci..padalies, kā?