1

Tēma: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Sveiki, man VD jau ir 5-6 gadus. Paliek labak, paliek ari sliktak. Pa so laiku es jau so problemu tik dzili parzinu, tik daudz izlasiju, es saprotu, no kurienes man tas nak, bet es nemaku pati sev palidzet parvaret vegetativus simptomus. Man ir 3 mazie bernini - 5, 3 un 1 g. Ka minimums jaiet uz veikalu, uz bernudarzu, pastagaities. Tagad, rudeni man ka vienmer pasliktinajums. Sajuta, ka galva "peld" visu laiku. Sabiedriskas vietas, veikala, uznak lekme, bet es turos. Tomer, tagad es saku izvairities iet uz veikalu, lai nepardzivotu to pasu. Ari vienai pasai ar berniem majas baile, ari spiez galva, vai ta "peld", vai vienkarsi uznak nelaba dusa. Gribi negribi uznak baile "Lai kas nenotiktu". Man tik apnika jau par to domat . Gribetos dzivot ar prieku, ar prieku iet pastaigaties, ar prieku iet uz veikalu, nevis katru reizi pieklausities, kas notiek galva, sirdi, utt. Ka jus tiekat gala ar dienas darisanam? Vai jums ari ir baile iet lauka ar berniniem vai palikt majas? Un ka jus to parvarat? Interese jauno maminu pieredze.

2

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Man,paldies Dievam,nav tā bijis,ka bail iziet,bet agrāk bija otrādi,ka gribēju skriet ārā drošībā,kur cilvēki daudz,lai ja nu kas,redz ka man čau vai kā.. big_smile man mazajam būs 10 mēn.es nezinu vai man izdosies,bet esmu stingri nolēmusi,ka mans bērns nekad neredzēs manas bailes un nedzirdēs panikas lēkmes,jo es negribu,ka pielīp viņam,vai ka viņš satrauksies kāpēc mammai slikti...takā mans ieteikums Tev-bērnu dēļ sevi pārvari-un saki sev,man pie kājas tā panika veikalā vai ārā,un ja nu gadījumā paliek švaki,tad ignorē cik vien iespējams un jo labak Tev sanāks,jo ātrāk Tu atņemsi bailēm spēku..padomā,ārā taču ir cilvēki,kas sniegs Tev palīdzību vajadzīgā brīdī un bērnu dēļ Tev visam jabūt ok! Turies!

Sirsnīgā. . .

3

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Paldies Tev... nu berni it ka neredz tas panikas un trauksmi. Censos ar visu speku, lai viniem tas nebutu pamanams. Tomer, ticu, ka energetiskaja limeni tas varetu kaut kada veida vinus ietekmet. Bet nu ceru, ka tomer neee. Ja, pilnigi piekritu Tev, ka vajadzetu to visu parvaret bernu del. Es vinus tik milu un gribetu, lai vini redz tikai dzivespriecigu un smaidosu mammu. Man pagaidam vel gruti. Stradaju ar sevim, bet iet lenam. Man loti trauce galvas reiboni un peldosa sajuta. Nevaru to vairak ciest. Pati saprotu, ka jo vairak baidos, jo reiboni bus stiprak, izteiktaka nestabilitate... bet turpinu baidities... cik gribu to parvaret!!!
Vai Tev ari mocija reiboni, peldosa sajuta vai nestabilitates sajuta?

4

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Man ir ļoti līdzīgi, arī ir brīži kad grūti ar bērnu esot saņemties, lai neizrādītu bažas par veselību, šad un tad mainu plānus un neeju kaut kur tāpēc, ka jūtos švaki. Man arī ikdienā bieži ir reiboņi, peldoša sajūta un nerealitāte gan ir nepārtraukti. Nu jau, pēc 2 gadu mocībām ar VD, esmu sapratusi, ka man vienkārši ir jāpieņem situācija tāda kāda tā ir. Laikam nekad vairs nejutīšos pilnīgi vesela tad vismaz jāpacenšas izdarīt tā lai nav katru dienu jādomā par savu veselību. Jāpacenšas ignorēt sliktās sajūtas, cik nu to varu, lai daudz maz pilnvērtīgi varētu dzīvot, jo reizēm paliek ļoti skumji, liekas - meita taču mani visu laiku redz nogurušu, saskumušu, depresīvu vai nobažījušos.

5

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Kitija
Mīļā, nav jāpieņem situācija, tā ir jāārstē. Man arī reiba galva-apkakles zonas masāža 10x-ideāli..un tā pus gadā šis masāžas kurss ir jāaiziet... + antidepresanti..kurss ir jāiziet...daktere teica, ka šī slimība IR jāārstē arī ar zālēm

6

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

ieva_
Bet es neņemu pretīm AD, esmu jau izmēģnājusi 6 dažādus! Rīt eju pie muguras speciālista, redzēšu ko man nozīmēs, bet saprotu, ka vajadzīga nopietna rehabilitācija, taču domāju katram tomēr ir savādāk, nevar visiem viena recepte derēt. Būtu jau jauki, ja pietiktu ar masāžu un dažām zālītēm, bet nu man 2 gadu laikā nav izdevies to īsto kombināciju atrast kaut izstaigāta jūra ar ārstiem, izdzertas desmitiem dažādas tbl. un rezultāts minimāls. Jebkurā gadījumā, man prieks par Tevi! Un man prieks par katru kam izdevies no šī te pretekļa - VD tikt vaļā. Vai Tev pilnīgi viss apmierina Tavā pašsajūtā, jeb ir palikušas kaut kādas "astītes"?

7

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Kitija...kā tev tas izpaužas? Tā neņemšana pretī?

Oiii man jau arī iet kā pa kalniem...dzēru kādu laiku Adaptolu, no kura man ne sliktāk, ne labāk...taču pateicoties masāžām, galva sāka justies arvien labāk, es arī un vairs nevienas zāles nedzēru+jau lēnā garā sāku arī ballēties, sāku strādāt un bams..vienā dienā slikta dūša + traki sāk sirds dauzīties... tiku pie jauniem antidepresantiem-Stimuloton... miegs ir labs, bet tas laikam tāpēc, ka pa dienu darbā tā nogurstu, ka vakarā tikai par gultu domāju, nevis par slimību smile Bet tā sirds lēkā ik pa laikam diezgan patraki

8

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

ieva_
Man no AD ir vai nu baigās blaknes vai nav efekta. 2 AD no kuriem nebija neciešamas blaknes lietoju 4-6 mēn. bet efekta nebija nekāda. Tā, ka man tā grupa laikam īsti neder. Es šodien biju pie neiroloģes, bet nu neiepriecināja, viņa nepiekrīt psihiatra viedoklim par to, ka liela daļa simptomu izzudīs kad savedīšu kārtībā muguru, viņa uzskata, ka mugura nedod visas tās sajūtas un jāarstē vien nervi, bet mugurai rehabilitāciju tomēr iziešu.

9

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Kitija.... par AD jau it kā raksta, ka iesākumā simptomi pastiprinās un tikai tad sāk samazināties, man bija pirmās dienas ar šiem AD tādas patrakas, lai arī ļoti mazu devu dzeru..tagad paliek labāk, vismaz pašai tā šķiet, bet droši vien objektīvi varēšu to spriest pēc kāda mēneša.

Man daktere ieteica ļoti labu psihoterapeitu-prof. Ancāne. Varbūt pamēģini, es pagaidām mēģināšu ar zālēm, esot lieliska daktere, tikai vizīte pie viņas 50lati

10

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

Meietenes, iesaku paprovēt STOP-STRESS!
Laba lietiņa smile

11 Izmainīja Kitija (2014-05-21 18:52:02)

Re: Ka jus tiekat gala ar ikdienas pienakumiem, darisanam-jaunam maminam.

ieva_
Kā Tev iet ar tiem AD? Vai palīdz? Tagad jau laikam sanāk, ka pus gadu esi lietojusi? Starp citu, tagad vizīte pie Tevis minētās dr nu jau maksā 135eu/45 min. Nezinu cik daudzi to var atļauties..... Ja tā būtu 1x ok, bet, ja jāiet 1x nedēļā, vai kā parasti iesaka 2x nedēļā, tad lielākā daļa tādu naudu nemaz mēnesī nenopelna. Traki ar tiem ārstiem mūsdienās. Nav naudas, pats vainīgs!
saules smaids
Tev gan ir paveicies, lielākajai daļai šāda tipa medikamenti kā pīlei ūdens.