1

Tēma: Fiziskais un VD

Heyaa! smile
Mani pedeja laika uztrauc tas ka esmu galigi nespejiga sad
Biezi vien kad saku kko darit, (vingrinajumi, paskriet) Man sak strauji sisties sirsnina(ka jau pie slodzes) plus tam man vel tada spiedosa sajuta krutis, tad nedaudz uztraukumins, un es nevaru neko izdarit, tas biede taja pasa laika, tas liekas divaini, jo agrak vareju daudz ko padarit, bet tagad neko, muskulji ari vaji palikusi, vai jums ari ta medz but !?? sad

2

Re: Fiziskais un VD

Jaam. Redzu ka seit man neviens neatbild. Laikam nav ista vieta kur apspriest VD. smile

3 Izmainīja MrT (2013-11-09 07:59:44)

Re: Fiziskais un VD

Tas, ka parādās uztraukums un baiļu sajūta pie fiziskas slodzes nav nekas neparasts. Arī nesen sāku skriet no rītiem, pirmajā reizē likās, ka gals klāt jau pēc pārsimts metriem, baigi jutu kā sirds dauzās, ļoti nobijos, uzreiz gāju mājās, lēnām un dziļi elpojot. Nākamajā reizē jau bez problēmām noskrēju normālu gabaliņu, galvenais regulāri fiziski kaut ko darīt vajag, pieradināt sevi pie tā un saprast, ka viss ir kārtībā. Pakāpeniski jāatgūst zaudētās prasmes pat varētu teikt, ko agrāk varējām izdarīt, bet kas tagad rada bailes. Gluži kā iemācīties braukt ar divriteni no jauna smile

4

Re: Fiziskais un VD

ilona
Iesaku palasīt diskusijas, par šo tēmu, tādas jau bijušas daudz. Tu neesi vienīgā kurai grūti kaut ko fiziski darīt, kaut iepriekš esi bijusi fiziski aktīva. Tā ir arī man un vēl daudziem citiem, arī ar tādiem pašiem "specefektiem" kā Tev, skrien sirds, elpa trūkst, sirds sažņaudzas, kājas ļenganas u.t.t. Cik spēj, turpini sportot, ar laiku organisms sapratīs, ka viss ok un sirds arī ir jātrenē.

5

Re: Fiziskais un VD

Uhh. Paldies,.nomierinajat. smile Biju ja lasikusi,.bet biju piemirsusi un uztraukuma brizos dazreiz nevaru logiski padomat..  Vel uztraukums par to ka 2dienas atpakal.atlidoju uz Angliju un galigi svesha vieta, un nav kam palidzet, ja nu kas. sad

6

Re: Fiziskais un VD

Ilona, te neviens neatbildēs Tev 5 minūšu laikā, jo neviens šajā saitā nedzīvo, bet ik pa laikam ienāk!

Jā, man tā ir... pat paskrienot uz transportu, pēc tam vajag minūtes piecas, lai atietu trakā dauzīšanās. Es dzeru Kardiovital balzāmiņu sirdij, tas ir uztura bagātinātājs ar vitamīniem+sākšu iet uz ārstniecisko vingrošanu, lai lēnām savu organismu atkal pieradinātu strādāt